Prawdziwy powód, dla którego Chili walczy

Czerwony pieprz Corey Coyle/Wikipedia

Spośród wszystkich popularnych amerykańskich sieci barów i grillów, być może Chili's jest najbardziej zauważalną obecnością w naszym kulturowym duchu czasu. „ Żeberka na plecy dziecka „Jingle był tak wszechobecny na początku XXI wieku, że nawet boysband N*SYNC chwycił kawałek akcji . Hamburger i żeberka były również znane jako ulubiony punkt spotkań dla nie tak ulubionego szefa Michaela Scotta z Biuro .

Ale mimo tylu odniesień do popkultury, które Chili's Grill & Bar ma na swoim koncie, firma znalazła się w impasie. Chociaż restauracja jest nadal jedną z najczęściej odwiedzane sieci tego typu, szczycąc się lokalizacjami obejmującymi wszystkie 50 stanów i 32 kraje , nie można zaprzeczyć, że sieci barów i grilli w Stanach Zjednoczonych są tracąc przychylność z konsumentami.Podczas gdy chili ma widziałem niektórych w górę w liczbach ponieważ drastycznie ograniczyło swoje menu i skupiło się na poprawie jakości produktu, to odbicie nastąpiło dopiero po spadku ruchu w sklepie 4,4 procent w II kwartale 2018 r. Na kapryśnym rynku restauracyjnym, z którego mogą wyjść sieci popularne do nieistniejących w niecałą dekadę eksperci mają wątpliwości, czy Chili kiedykolwiek doczeka się dominacji rynkowej, jaką kiedyś miał. Ich zmiany w menu mogły pomogły, ale jest wiele powodów, dla których Chili's wciąż ma problemy.

bezcukrowe brei sonic

Millenialsi zabijają zwykłe jedzenie

chilis milenialsi chilennialsi Facebook

Proste restauracje, takie jak Chili's, są jednymi z tych mnóstwo rzeczy milenialsi są prosto do góry zabicie . Chociaż nagłówki są zabawne do żartowania, warto zastanowić się, jak bardzo pokolenie Y może wpłynąć na rynek. Badania ławek raporty że milenialsi – ci urodzeni w latach 80. i 90. – mają wyprzedzić wyżu demograficznego jako największe pokolenie do 2019 roku. Tak więc wszystkie żarty o „zabójczej” sile milenialsów na bok, gdzie ci dorośli zdecydują się wydawać swoje pieniądze, będą nadal wpływać gospodarka idzie naprzód. Nie da się temu zaprzeczyć.

Wielkim nieporozumieniem dotyczącym milenialsów jest to, że po prostu nie wydają pieniędzy. W rzeczywistości milenialsi są bardzo liberalni w swoich wydatkach. W porównaniu z rówieśnikami z boomu i pokolenia X, milenialsi są chętnie rozstają się ze swoimi pieniędzmi na luksusy, takie jak usługi wspólnego przejazdu, najnowszy gadżet, pójście na wydarzenie na żywo, a nawet wyjście na posiłek. Milenialsi może dorastali, jedząc w miejscach takich jak Chili, ale teraz wszyscy są już dorośli i nie dokonują takich samych wyborów jak ich rodzice. Jeśli Chili chce złapać część tych dolarów, które młodzi ludzie chętnie wydają, muszą unikać sztuczek, takich jak kalafior, i zamiast tego wykorzystać rzeczy, na których naprawdę zależy millenialsom, takie jak wygoda i technologia .Stracili kontakt ze swoimi dziwniejszymi korzeniami

witam w chilis cross stitch Świergot

Według firmy macierzystej, Brinker's, historia Chili's, historia baru i grilla rozpoczęła się w 1967 roku, kiedy założyciel Larry Lavine wziął udział w imprezie Terlingua Chili Cook-off organizowanej w zachodnim Teksasie. Cook-off był właściwie gospodarzem teścia i prawa Lavine'a – i słynnego kierowcy wyścigowego – Carroll Shelby . Lavine tak się bawi w Terlingua, że ​​zainspirował go do otwarcia restauracji, która uchwyciła jowialnego ducha i odważne smaki chili cook-off.

Kiedy w latach 2010-tych sprzedaż na co dzień zaczęła spadać, Chili's próbowało odzyskać milenialsów, dodając modne składniki i wzbogacając ich jedzenie. Możliwość instagramowania ”i takie działania marketingowe szybko upadłem . W międzyczasie miejsce narodzin Chili's, Terlingua, stało się modnym miejscem na glamping dla młodych podróżników zwiedzających pustynię zachodniego Teksasu. Jeśli chodzi o Terlingua Chili Cook-off, to co kiedyś było małym zgromadzeniem dla pustynnych ludzi, którzy lubią palić języki, stało się takim autorytetem w kuchni tytuł grzecznościowy robi notatki zwycięzców . Zamiast starać się zbytnio pozyskać młodych gości, Chili musi sięgnąć po swoją dziwną pustynną przeszłość i uzyskać dostęp do tego artystycznego ducha imprezy, który ludzie uwielbiają w Terlingua.

Restauracje w stylu casual dining chwieją się

burger chili Świergot

Trendy rynkowe zmieniają się z roku na rok, ale jedna rzecz, którą obserwujemy dość konsekwentnie w ciągu ostatniej dekady, to: malejąca popularność sieci restauracji typu casual dining . Dwa ważne powody? Nad ekspansją i jeszcze większą konkurencją. W latach 2006-2014 restauracje otwierały się w alarmującym tempie — szybciej niż rosła populacja Stanów Zjednoczonych, według Dziennik Wall Street . Było to złe nie tylko dla istniejących restauracji, które miały teraz większą konkurencję, ale także dla nowych lokalizacji, w których nie było wielu głodnych klientów do wyboru. Chociaż wzrost zwolnił, wiele nadmiarowych restauracji nadal pozostaje, co utrudnia osiągnięcie zysku.Dodaj do tego rosnącą popularność szybki serwis łańcuchy lubią Chipotle i Five Guys, oferujące jedzenie, które jest szybkie, tańsze i równie smaczne, a zwykłe lokale gastronomiczne, takie jak Chili, są w poważnych tarapatach. Chyba że restauracje takie jak Chili znajdą sposób na wyróżnienie się na tle zbyt detaliczny rynek , zaobserwują spadek ruchu i sprzedaży tylko z każdym nowym konkurentem, który podniesie głowę.

Zdradzili zaufanie klientów poprzez naruszenie danych

sałatka chili i suwaki Świergot

Ludzie, którzy decydują się na kolację w Chili, zazwyczaj robią to z myślą, że jest to „bezpieczny” wybór. Wiesz, jakie będzie jedzenie, jak będzie się czuć atmosfera itp. Ale to bezpieczeństwo zostało zakwestionowane w 2018 roku, kiedy klienci dowiedzieli się o naruszenie danych które ujawniły informacje o kartach debetowych i kredytowych. Co więcej, chociaż naruszenie podobno miało miejsce między marcem a kwietniem tego roku, firma nie ogłosiła incydentu do 12 maja przy jednoczesnym nieudzieleniu natychmiastowej informacji o tym, które lokalizacje zostały dotknięte.

Dokonały się naruszenia bezpieczeństwa duże nagłówki w ostatnich latach firmy wydają się grać szybko i luźno, korzystając z informacji swoich klientów. Na rynku, na którym konsumenci mają więcej możliwości wyboru niż pieniędzy, świadomość, że firma poważnie traktuje ich bezpieczeństwo osobiste, jest zaletą. Jeśli Chili's chce odzyskać lojalność klientów, musi bardziej proaktywnie zachować poufność danych.

Zrównoważenie środowiskowe nie jest priorytetem

widok stołu chilis z góry Świergot

2018 Raport specjalny na temat globalnego ocieplenia opublikowany przez Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu (IPCC) ONZ pobudził zainteresowanie konsumentów zrównoważonym rozwojem, ponieważ agencja wzywa do „szybkich, dalekosiężnych i bezprecedensowych zmian we wszystkich aspektach społeczeństwa”, aby zapobiec negatywne konsekwencje ocieplenia atmosfery. Mając to na uwadze, jedzenie w restauracjach jest bardziej marnotrawstwem niż kiedykolwiek. Od nadmiaru plastiku używanego w zamówieniach na wynos po marnowanie żywności, ludzie, którzy chcą prowadzić bardziej ekologiczny styl życia, mają trudności z usprawiedliwieniem wyjścia na kolację. Według raportu State of Restaurant Sustainability 2018 opracowanego przez National Restaurant Association (przez SmartBrief ), współcześni konsumenci biorą pod uwagę praktyki zrównoważonego rozwoju przy wyborze miejsca na posiłek. Raport NRA twierdzi, że klienci biorą udział w pracy restauracji w celu zmniejszenia marnotrawstwa żywności, a także programów recyklingu i darowizn żywności w procesie podejmowania decyzji.

Chili zrobiło już postępy w 2016 roku, kiedy zobowiązało się do źródła zrównoważone owoce morza certyfikowany zgodnie z najlepszymi praktykami akwakultury Global Aquaculture Alliance (BAP). Jeśli jednak naprawdę chcą przyciągnąć konsumentów, powinni jeszcze bardziej skłaniać się ku zrównoważonym praktykom, takim jak przejście na materiały kompostowalne w przypadku zamówień na wynos i ograniczenie marnowania żywności food poprzez metody zapobiegania, odzysku i recyklingu. Te pomysły nie tylko generowałyby lojalność wśród dotychczasowych klientów podczas tworzenia nowych możliwości marketingowe do nowych, zrównoważony rozwój oszczędza pieniądze firm . Jest to korzystne dla wszystkich.

Doznali katastrofy w mediach społecznościowych

chilis południowo-zachodni jajko dunk Świergot

Słabe wrażenia klientów w Chili's Jhordi Henderson i jego przyjaciół bardzo szybko pogorszyły się. Według Hendersona, problemy zaczęły się w środku, gdy kelner powiedział im, że nie jest w dobrym nastroju z powodu długiej zmiany. Po kilku problemach z zamówieniami grupa Hendersona rozmawiała z kierownikiem tylko wtedy, gdy kelner odmówił im kubka na wynos na lemoniadę dla dziecka, ponieważ na stole był alkohol. Po zamknięciu klienci siedzieli na zewnątrz, rozmawiając i doganiając się, gdy pojawiła się policja i powiedziała, że ​​kierownik chce, aby wyszli.

Na szczęście nie postawiono żadnych zarzutów. Ale kiedy wideo stało się wirusowe pokazując interakcję, ludzie pytali, dlaczego kierownik uważał za konieczne zadzwonić na policję, zamiast prosić klientów, aby najpierw opuścili nieruchomość. chili szybko odpowiedział z oświadczeniem, w którym powiedzieli, że goście odmówili omówienia swoich doświadczeń z wyższymi w firmie, insynuując, że wszyscy zaangażowani chcą odejść od incydentu.

To, czy był to przypadek dyskryminacji, czy po prostu pracownik podejmujący złą decyzję, jest kwestią dyskusyjną. Jednak polityka tożsamościowa w Stanach Zjednoczonych rośnie coraz bardziej dzielący a wiele osób postrzega korzystanie przez firmy z połączeń telefonicznych pod numer alarmowy 911 jako sposób nadużywania policji jako czynnika dyskryminacji. Po incydencie z 2018 roku, Chili's niestety znajduje się obecnie na liście firm powiązanych z tą praktyką, co może powstrzymać niektórych klientów przed przejściem przez ich drzwi.

Lokalizacja została złapana z * bardzo * brudną kuchnią?

chilis baby back żeberka i boki Świergot

Bez względu na grupę demograficzną – młodzi czy starzy, czarni czy biali, biedni czy bogaci – nikomu nie podoba się pomysł jedzenia w lokalu z brudną kuchnią. Jednak we wrześniu 2018 roku franczyza Chili w Winter Haven, FL musiała zostać zamknięta po tym, jak inspektorzy zdrowia znaleźli żywe karaluchy w kuchni. Raporty wiadomości stwierdził że inspektorzy wydali łącznie 15 naruszeń dotyczących takich problemów, jak gromadzenie się starych resztek jedzenia w kuchenkach mikrofalowych, wyciekanie wody deszczowej z płyt sufitowych, osadzanie się kamienia w zmywarce i tak, martwe karaluchy na talerzu przechowywanym obok pojemników na sałatki.

Konsumenci mają do wyboru lokale gastronomiczne, więc nawet jedno zgłoszenie nieczystości w danym miejscu może na dłuższą metę zniechęcić gościa do lokalu. Chociaż incydent dotyczy tylko jednej z setek lokalizacji Chili w kraju, szeroki zasięg wiadomości cyfrowych oznacza, że ​​ludzie mogą nawiązać połączenie „Chili = brudna kuchnia”, nawet jeśli ich lokalna franczyza nie jest w błędzie. Poza zarządzaniem marketingiem kryzysowym, które restauracja mogłaby wdrożyć, Chili's Grill & Bar musi po prostu poczekać, aż incydent zniknie z ludzkich wspomnień.

„Locavores” nie chcą kupować tego, co sprzedaje Chili

chili burger większy lepszy ulepszenie Świergot

Czym są ' lokalożercy ? Ten modny portmanteau odnosi się do ludzi, którzy zobowiązują się do jedzenia żywności, która jest lokalnie hodowana, uprawiana i zbierana. Ludzie przyjmują ten styl życia z kilku powodów. Po pierwsze, jedzenie produkowanej lokalnie żywności jest dobre dla środowiska. Przedmioty produkowane lokalnie są częściej uprawiane metodami ekologicznymi i hodowane w sposób etyczny. Ponadto kupowanie żywności pochodzącej z własnego obszaru oznacza, że ​​nigdy nie była ona wysyłana na duże odległości, oszczędzanie paliwa i ograniczanie emisji gazów cieplarnianych .

Chili's Grill & Bar dobrze ograniczyło ilość oferowanych przez nich pozycji w menu. Ludzie chodzą do sieci z myślą o swoich faworytach, a nie po to, by żądnych przygód wybierać posiłki. Jednak Chili's może ulepszyć swoje klasyczne potrawy, wprowadzając do menu więcej lokalnych składników, aby przyciągnąć konsumentów, którzy chcą być bardziej ekologicznie nastawieni i wspierać lokalnych rolników i hodowców. Pozyskiwanie lokalnych produktów spożywczych nie jest najłatwiejszym przedsięwzięciem , ale z pewnością pomogłoby to Chili's wyróżnić się na ich rynku, jednocześnie odwołując się do grupy demograficznej, która dawno temu spisała restaurację na straty.

Byli zbyt powolni, by wprowadzać zmiany

chili stopione ciasto z góry Świergot

W popularnej grze restauracyjnej, jeśli zdrzemniesz, przegrasz. Chili nauczył się tej lekcji boleśnie, czekając zbyt długo na wprowadzenie zmian, które mogłyby pomóc biznesowi. Jako Sarah Halzack w Washington Post zwraca uwagę, że konkurenci Olive Garden uprościli swoje menu już w 2014 roku, a Ruby Tuesday zrobił to samo w 2016 roku, kiedy obcięli 30 procent swoich dań. Tymczasem Chili do 2017 roku zrobiło to samo i nadążało za trendem rynkowym. Biorąc pod uwagę udane wyniki , jest całkiem oczywiste, że wcześniejsze wprowadzenie zmian mogło mieć większy wpływ.

Podczas gdy amerykańskie restauracje typu fast-casual walczą na wszystkich polach, Chili's Grill & Bar ma historię i rozpoznawalność marki, aby przetrwać. Jednak nie mogą polegać wyłącznie na tych rzeczach. Jeśli chcą się wyróżniać jako lider w branży, muszą wyprzedzać trendy rynkowe, a nie pozostawać w tyle.

Zrujnowali Potrójnego Wozu

jedzenie skrzydełek Świergot

Okej, więc ten jest osobisty i zajęcie się nim może nie być sekretem odwrócenia walki, ale Potrójny Wóz zawsze była najlepszą przystawką w menu Chili. Jednak w ciągu ostatniej dekady zmienili opcje, które można było włączyć do zamówienia Triple Dipper, eliminując Skillet Queso i White Spinach Queso jako możliwe opcje.

Teraz goście muszą wybierać między dziewięć różne rodzaje kurczaka, południowo-zachodnie jajka, płatki niesamowitych kwiatów, smażone pikle, chrupiące cheddar i duże usta. Nawet nie zanurzasz suwaków! Dlaczego mają opcję o nazwie Triple Dipper? Skoro już przy tym jesteśmy, kiedy dokładnie chrupiące cheddar Bites w stylu Wisconsin zastąpiły Mozzarella Sticks? Wreszcie, nikogo nie oszukasz, Chili. Wszyscy wiemy, że „White Spinach Queso” to po prostu stary dobry dip szpinakowy. Nie musisz nas oszukiwać, że to jakaś meksykańska specjalność z rebrandingiem. Nikt nie przychodzi do Chili, aby oczekiwać spójności kulturowej. Chcemy tylko naszych smażonych potraw i pysznych sosów, w których możemy je maczać.

oferty członkostwa costco 2020

Kategorie Opinie Nazwy Fakty