Prawdziwy powód, dla którego Chick-Fil-A jest zdrowszy niż inne sieci fast food

Witryna sklepowa Chick-fil-A Cindy Ord/Getty Images

Restauracje typu fast food i zdrowe odżywianie wydają się wzajemnie wykluczać, ale oczywiście nie każda restauracja typu fast food jest dla Ciebie równie zła. Te rzeczy istnieją na ruchomej skali i rzeczywiście istnieją pewne opcje restauracji typu fast food, które są dla Ciebie lepsze niż inne. Jedną z takich restauracji, która znajduje się po zdrowszej stronie skali, jest Chick-fil-A (przez Zdrowy zjadacz ). Pierwszą rzeczą, która sprawia, że ​​Chick-fil-A jest lepszą opcją niż inne, jest to, że skupiają się na kurczaku, zdrowszym białku niż czerwone mięso używane do robienia burgerów, główny element menu w wielu sieciach fast foodów.

Porcja kurczaka zawiera mniej tłuszczu, cholesterolu i kalorii niż porcja wołowiny, co sprawia, że ​​jest to dobre miejsce na rozpoczęcie (poprzez Smak Inc ). Ponadto Chick-fil-A nie używa żadnych uwodornionych olejów podczas przygotowywania jedzenia, więc nie ma obaw jedzenie niezdrowych tłuszczów trans w większości ich jedzenia (przez Zdrowy zjadacz ).Herbata z kulkami leczniczymi Starbucks

Najzdrowsza opcja kanapkowa

Grillowana kanapka z kurczakiem

Główną atrakcją Chick-fil-A jest kanapka z kurczakiem, z której marka zasłynęła. Podczas gdy wersja klasyczna jest smażona, restauracja oferuje również wersję grillowaną na węglu drzewnym, która podawana jest na wieloziarnistej bułce. W zestawieniu z innymi grillowanymi kanapkami z kurczakiem oferowanymi przez restauracje typu fast food, wychodzi na wierzch. Weź pod uwagę, że pieczona na węglu drzewnym kanapka z kurczakiem ma tylko 5 gramów tłuszczu (1,5 z czego są nasycone), w porównaniu do 16 gramów tłuszczu (z czego 2,5 to nasycone) w Burger King Tendergrill Chicken Sandwich i 17 gramów tłuszczu w Sonic Grilled Kanapka z kurczakiem.

I chociaż opcje Chick-fil-A są ogólnie zdrowsze niż inne restauracje typu fast-food, na dodatek zapewniają również konkretne opcje dla osób dbających o zdrowie. Na przykład mają szeroki wybór sałatek, zup i kubków owocowych, które można zastąpić frytkami (przez Pisklę-Fil-A ). Sałatki z daniami głównymi są również opcją.

laska spełni lody

Kategorie Fakty Zabawa Inspiracja