Prawdziwa różnica między zielenią gorczycy a zielenią Collar

organiczne liście kapusty zielonej

Zielone są jednym z najlepszych produktów, które możesz włączyć do swojej diety z kilku powodów. Są pełne dobrych składników odżywczych, takich jak witaminy, minerały i błonnik, ale są niskokaloryczne. Co więcej, możesz jeść tyle, ile chcesz, bez względu na to, na jakiej jesteś diecie lub jakie masz ograniczenia żywieniowe. Jednak łatwo jest wymieszać musztardę i kapustę. Wyglądają podobnie i oba są powszechnie stosowane w kuchni południowej (poprzez Epickie ). Ale zdecydowanie istnieją pewne różnice między ciemnymi, liściastymi zieleniami.

Collard greens są bliskim krewnym Jarmuż a także kapusta i boćwina. Zgodnie z tym, co powiedziano, warzywa Collard mogą dorastać do dwóch stóp wysokości Facet od żywności i stają się twardsze w miarę wzrostu. Można je łatwo znaleźć bez względu na porę roku, ale nie kupuj tych, które mają dziury lub suche brzegi, jeśli chcesz mieć dobre, świeże kołnierzyki.Z nasion gorczycy robi się – zgadliście – musztardę. Te warzywa mają mocny, pieprzny smak, a ten mocny smak przekłada się również na potężny profil odżywczy. Są one również łatwe do znalezienia w sklepach spożywczych, ale można je również łatwo wyhodować samodzielnie.

Różnica polega w dużej mierze na kategoryzacji

świeże zielenie musztardy na białym tle

Chociaż zarówno kapusta włoska, jak i gorczyca są częścią rodziny kapustowatych, gorczyca jest uważana za zioło. Oprócz bardzo różnych profili smakowych, te zielenie oferują również różne poziomy witamin i minerałów.

Ziele gorczycy ma nieco więcej kalorii, ale ma też więcej białka i błonnika. Główne różnice żywieniowe dotyczą procentowego dziennego spożycia różnych witamin i minerałów. Na przykład gorczyca ma 348 procent dziennego spożycia witaminy K, podczas gdy warzywa kapustne mają 230 procent. Witamina A to kolejny duży skok, w którym gorczyca ma 118 procent, a kapusta warzywna ma 48 procent, według Facet od żywności .Gorczyca zawiera więcej witaminy C, kwasu foliowego, manganu, a nawet nieco więcej wapnia niż kapusta. Jednak oba mają bardzo mało wapnia w porównaniu z innymi witaminami i minerałami. Wykorzystaj więc dobre składniki odżywcze, jakie ma musztarda, dodając ją do sałatki , smażąc je, a nawet wrzucając do zup.