Przeczytaj to, jeśli niedawno kupiłeś mrożonki od Costco

Koszto

Zerwijmy bandaida, dobrze? Costco przypomina sobie o kolejnej partii mrożonej żywności. Nie żeby to było szokujące. Według Czas w 2019 r. nawet wtedy rosła liczba odwołań do żywności. I z drugiej strony, większość jest ostrożna i nie jest bezpośrednio związana z chorobami, zagrażającymi życiu lub w inny sposób. Niemniej jednak, jeśli lubisz kręcić się, gapić, myśleć i w inny sposób wymyślać sposoby, aby zbliżyć się do alejki z mrożonkami w Costco tak samo jak my, będziesz chciał uzyskać te informacje. Pamiętaj, jak w połowie maja Costco przypomniał partię Clio Jogurt grecki batoniki, ponieważ firma bała się, że „metaliczne fragmenty z części sprzętu produkcyjnego/maszyny” mogły w niektórych z nich stać się rodzajem tajnego dodatkowego składnika (poprzez Kosztko )?

Tak, znowu zdarzyło się coś podobnego. Tym razem wycofanie nie ma nic wspólnego z twoimi ulubionymi słodkimi przysmakami z ogromnych magazynów mrożonej żywności Costco, ale zamiast tego z zapasem pikantnych gotowych posiłków sieci dyskontowej. Również tym razem małe kawałki metalu nie stanowią problemu. Ostatnie wycofanie produktów Costco ma związek z potencjalną obecnością plastiku.To są mrożonki w Costco dokonane przez wycofania

Sekcja mrożonek Costco

Ostatnie wycofanie mrożonej żywności przez Costco dotyczy Don Lee Farms posiłki w kuchence mikrofalowej , a konkretnie The Don Lee Green Chili Shredded Chicken & Rice Kalafior Bowls (przez Kosztko ). Powiadomienie o wycofaniu, które Costco wysłało 16 czerwca, dotyczy misek zakupionych między 22 maja a 15 czerwca 2021 r. Wraz z wysoką zawartością błonnika, żelaza i wapnia, którą miski zwykle dostarczają konsumentom (np. Fooducate ), miski kupione w Costco między tymi datami mogą zawierać coś innego. Don Lee Farms zauważa w swoim liście, że „nasz dostawca, Pacific Meridian Group, wycofuje swoje zielone chili (używane jako składnik tego produktu) ze względu na potencjalną obecność plastiku”.

Nie jest jasne, w jaki sposób plastik mógł przedostać się do potencjalnie zagrożonych misek obiadowych. Sprawdź, czy wycofanie ma wpływ na zakup posiłku do kuchenki mikrofalowej, sprawdzając datę „najlepiej spożyć do” na spodzie opakowania. Według Don Lee Farms, klienci w dowolnej z następujących dat mogą zwrócić swój produkt do Costco w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy: 5/11/2022, 5/12/2022, 5/13/2022 51/19/2022 i 6/ 1/2022.

Kategorie Zabawa Inspiracja Fakty