Przeczytaj to przed zjedzeniem niedojrzałego awokado

Awokado

Prawdopodobnie niewiele jest w życiu rzeczy, które biją smak dojrzałego i kremowego awokado , ale często określenie, czy zielone mięso w środku ma idealny odcień zieleni, może okazać się o wiele trudniejsze niż oczekiwano. Agonia krojenia awokado tylko po to, by stwierdzić, że jest niedojrzałe, jest naprawdę rozczarowującym uczuciem, ale co teraz? Czy idziesz dalej i jesz, czy wyrzucasz do kosza na śmieci? Jeśli jesteś podobny do nas, możesz po prostu zdecydować się na jego zjedzenie, ponieważ pamiętasz niesamowite korzyści zdrowotne, jakie ma ten owoc cena ! Ale kiedy kwestionujesz jego dojrzałość, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jedzenie niedojrzałego awokado jest zdrowe? Zrobiliśmy badania, więc nie musisz.

Niezależnie od tego, czy jest posmarowany tostami, czy przerobiony na guacamole, nie jest tajemnicą, że awokado może być jednym z najbardziej lubianych owoców przez Amerykanów, ponieważ jest jednym z 20 ulubionych owoców w całym kraju (poprzez Stowarzyszenie Marketingu Produktów ) i szybko stały się absolutną podstawą większości diet w całym kraju, ponieważ konsumpcja potroiła się od 2001 r. do 8 funtów na osobę w 2018 r. – i nadal stale rośnie, według USDA .czy nuggetsy z kurczaka są zdrowe?

Można zjeść niedojrzałe awokado

awokado Jan Sochor/Getty Images

Ale czy niedojrzałe awokado jest rzeczywiście toksyczne dla ludzi? Według dietetyka Anny Jasonides, R.D., z pewnością nie są (poprzez MIT Medycyna, ). Nie jesteśmy pewni, jak dokładnie zaczęła się ta plotka, ale chociaż niealergiczni ludzie mogą jeść niedojrzałe awokado, możesz unikać karmienia koni, ptaków i zwierząt domowych, ponieważ pochodna kwasów tłuszczowych znaleziona w awokado „Persin” może spowodować chorobę lub śmierć ptaków i ssaków domowych.

Na szczęście dla naszych palet smakowych i kieszeni, możesz być pewien, że następnym razem, gdy pokroisz niedojrzałe awokado, będziesz całkowicie bezpieczny do zjedzenia go, ale być może nadal powinieneś to przemyśleć ze względu na okropny smak. Następnym razem, gdy będziesz kupować awokado, delikatnie ściśnij je w dłoni, aby sprawdzić dojrzałość. Dojrzałe awokado powinno ustąpić delikatnemu naciskowi (poprzez Kalifornijska Komisja Awokado ).

Kategorie Ekskluzywny Jak Opinie