Ranking najlepszego i najgorszego człowieka V. Wyzwania żywieniowe

Adam Richman i jedzenie youtube

Jest kilka koncertów telewizyjnych, na których łatwo jest usiąść na kanapie i pomyśleć: „Każdy może to zrobić”. Mężczyzna kontra jedzenie zdecydowanie nie jest jedną z tych prac w telewizji, które każdy może wykonać. W latach 2008-2011 Adam Richman przemierzał Stany Zjednoczone „w poszukiwaniu najlepszych miejsc na świnie w Ameryce”. (Pokaz kontynuował z nowy gospodarz , ale na potrzeby tego artykułu pozostajemy przy jego pierwotnym przebiegu).

Co sprawiło? Mężczyzna kontra jedzenie tak fajnie było, że Richman nie był jakimś super człowiekiem konkurencyjny zjadacz jak Takeru Kobayashi czy Joey Chestnut, ale po prostu zwykły facet. Nie było gwarancji, że pokona wyzwania i zgodnie z jego obliczenia własne , miał około 65 procent wskaźnika sukcesu.



Niektóre wyzwania były oczywiście lepsze od innych, a niektóre były wręcz bolesne do oglądania. Czas wrócić do niektórych MVF największe chwały i najbardziej druzgocące porażki. Przyjrzymy się, co sprawiło, że niektóre wyzwania były tak spektakularne do oglądania, podczas gdy inne przyprawiały o zawrót głowy. Na wyzwania!

Najlepsze: Dagwood Challenge w Ohio Deli w Columbus, OH

dereń youtube

Wyzwania ilościowe wydawały się szczególnie trudne dla Adama Richmana i pod koniec wielu odcinków wyglądał, jakby został postawiony przez dzwonek. Podchodząc do tej kanapki w Ohio Deli, Richman otrzymał zadanie zjedzenia komicznie wysokiej kanapki i funta frytek. W rozmowie z Opiekun , mówił o tym, jak twardy może być chleb i ziemniaki.

dlaczego 5 facetów jest tak drogich?

„Jeśli podejmiesz wyzwanie ilościowe, problem, z którym się zmierzysz, będzie wyzwaniem skrobiowym. Jeśli jest dużo ziemniaków, dużo chleba lub smażonych elementów, to trudno”.



Podczas gdy mecz Dagwooda nie był największym wyzwaniem – w rzeczywistości był jednym z jego najłatwiejszych – ląduje na naszej liście, ponieważ był kluczowy dla sukcesu programu. W wywiad z Dziwaczne jedzenie Gospodarz Andrew Zimmerman, Richman powiedział, że było to prawdziwe doświadczenie edukacyjne. „Ta walka pomogła mi uświadomić sobie, jak ważne jest opracowanie konkretnego planu gry podczas stawiania czoła wyzwaniom”. Gdyby nie natknął się na strategię i nie wygrał tego wyzwania na początku, kto wie, MVF mogło się skończyć i skończyć po kilku odcinkach.

Najgorsze: Skrzydła Piekielnego Ognia w Smoke Eaters w San Jose

skrzydła piekielnego ognia youtube

Opuszczenie 12 skrzydeł w zaledwie 10 minut wydaje się wykonalne. Teoretycznie powinno się być w stanie po prostu włożyć je do ust i skończyć z tym. Problem w tym, że te skrzydła były pokryte sześć uncji suszonej papryki habanero i z 9000 osób, które podjęły próbę, 80 procent nie powiodło się. Dobrą wiadomością jest to, że Richman nie był jednym z tych ludzi i wygrał wyzwanie. Po co więc zaliczyć wyzwanie, które ukończył w naszej „najgorszej” kategorii? Cóż, czysty ból, jaki odczuwał podczas i po wyzwaniu, wystarczy, aby człowiek zastanowił się dwa razy przed ponownym zjedzeniem gorącego skrzydła. Jeśli jedzenie skrzydełek nie było wystarczająco złe, Richman musiał zlizać gęsty sos z palców lub zostać zdyskwalifikowany.

Hej, przynajmniej nie mogło być gorzej, prawda? Źle. Po skończeniu skrzydeł i oblizaniu palców Richman musiał przez pięć minut siedzieć w przeszywającym język bólu, zanim zdołał ugasić ogień szklanką mleka. Chcielibyśmy wam powiedzieć, że tam właśnie skończył się ból, ale nawet po zakończeniu wyzwania Richman wciąż krążył za restauracją, czekając, aż oparzenie ustąpi. – Te ostatnie pięć minut prawie mnie zabiły – powiedział.



Żadna darmowa koszulka nie jest warta takiego bólu.

Najlepsze: 72-uncjowy stek w The Big Texan w Amarillo w Teksasie

72 uncji stek youtube

Powiedzenie „w Teksasie rzeczy są większe” jest prawdziwe w absurdalnych proporcjach w tym teksańskim steakhouse. Big Texan nie jest obcy pokazom kulinarnym i pojawił się na Wielki Wyścig Food Truck i Brak rezerwacji . Kiedy to Mężczyzna kontra jedzenie Odcinek miał swoją premierę w 2008 roku, ale Richman wciąż był nowicjuszem w konkursie kulinarnym.

72-uncjowy stek jest ostatnim szefem wyzwań związanych z jedzeniem, a konkurenci mają tylko godzinę na jego zjedzenie. Jeśli obgryzanie czegoś, co prawdopodobnie wygląda na całą krowę, nie było wystarczająco zniechęcające, Richman również musiałem skonsumować koktajl z krewetek, pieczony ziemniak, sałatka i bułka obiadowa. Plusem jest to, że posiłek był darmowy, jeśli skończył to wszystko i nie umarł. Hura!

Jakoś bogowie jedzenia food uśmiechnął się do Richmana tego dnia był w stanie skończyć nie tylko stek, ale pełne wyzwanie bez zawału serca. To, jak jego szczęka nie zwichnęła się podczas żucia całej wołowiny, jest imponujące, ale prawdziwy cud — zrobił to w mniej niż 30 minut. Święta krowa!

Najgorszy: Naleśnik Hawaiian Mac Daddy w MAC 24-7 w Honolulu, HI

Naleśniki Jagodowe youtube

Naleśniki były jednymi z najbardziej popularne produkty śniadaniowe przez wieki, ale wydają się być workami z piaskiem w żołądku. Bogacz i Mężczyzna kontra jedzenie zespół pojechał na Hawaje tylko po to, by zabrać stos naleśników prawie tak duży jak Ocean Spokojny. O ile wyjazd do raju tylko po to, żeby zjeść śniadanie, nie jest złą imprezą, my jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o naleśnikach, a nie o tropikalnych plażach.

jak długo są dobre wędliny?

Jasne, trzy funty naleśników i funt dodatków wyglądają pysznie, ale bądźmy realistami, jedzenie tak wielu węglowodanów nie wydaje się możliwe. Z pewnością nie przyniesie ci to żadnej przysługi, jeśli będziesz na tyle głupi, by popływać w oceanie. Według Szef kuchni MAC 247, wyzwanie ma mniej niż jeden procent skuteczności. Na nieszczęście dla Richmana nie był w stanie zwiększyć tego wskaźnika sukcesu i w połowie drogi uderzył w syropowatą ścianę.

Jeśli znajdziesz się na MAC 247, nie próbuj być wielkim kahuną zamawiając to wyzwanie, po prostu zdobądź mały stack jak rozsądna osoba.

Najlepsze: Gigante w Sweet P's BBQ w Knoxville, TN

burrito z knoxville youtube

Burrito były powracającym nemezis dla Richmana na Mężczyzna kontra jedzenie i niejednokrotnie kończyło się na człowiek podbijający jedzenie . Biorąc pod uwagę popularność burrito, program wciąż znajdował nowe miejsca z przepełnionymi tortillami, aby Richman próbował go pokonać.

Sam czterofuntówka byłaby godnym przeciwnikiem dla Richmana, ale musiał też pokonać partnerów tag-team Gigante: pół funta pączkujących bananów i pół funta sera mac n'.

Nikt nigdy nie wszedł na ring z Gigante i nie wyszedł zwycięsko. Po prostu pokonanie Gigante i wygranie swojego pierwszego wyzwania z burrito wystarczy, aby zdobyć Richmana majora MVF wyróżnienia. Poszedł jednak o krok dalej i zjadł połowę burrito w zaledwie pięć minut podczas godzinnego wyzwania. Być może przegrała te inne wyzwania związane z burrito, ale Richman upewnił się, że „bolesna historia się nie powtórzy”. Oglądając to wyzwanie, nie możesz powstrzymać się od zakorzenienia się wraz z tłumem z Tennessee, gdy staje się jedynym zwycięzcą Gigante, zaledwie 29 minut.

Najgorsze: The 15 Dozen Club w Acme Oyster House w Nowym Orleanie, LA

dom ostryg? youtube

Wydaje się, że ludzie albo kochają ostrygi, albo utożsamiają je z połykaniem czystego morskiego szlamu. Nawet najbardziej zagorzali fani ostryg prawdopodobnie zmieniliby kolor na zielony na myśl o jedzeniu 180 śliskich stworzeń morskich . Przy tak dużej ilości dobrego jedzenia w Nowym Orleanie, zasiadanie do talerza składającego się z 15 tuzinów ostryg wydaje się ćwiczeniem w chorobie żołądka. Niemniej jednak to było wyzwanie, które czekało na Richmana i odbiło się na nim.

Nad 150 próbowało 28 osób odniosło sukces, gdy ten odcinek miał swoją premierę w 2009 roku, a Richman był w stanie przebić się przez ostrygi i ostatecznie został członkiem 15 Dozen Club.

Zachowaj ostrożność, jeśli masz ochotę podejść do talerza w Acme Oyster House. To prawie zrujnowało ostrygi dla Richmana. — Po wyzwaniu z ostrygami… myślę, że od tamtej pory miałem mniej niż tuzin. powiedział później. – To mnie po prostu zniechęciło. Każde wyzwanie, które powoduje, że nigdy więcej nie będziesz chciał jeść jedzenia, które kiedyś smakowało, jest zdecydowanie trudną przepustką.

Najlepsze: Hellfire spicy roll challenge w Kobe Sushi w Salt Lake City, UT

pikantna bułka z tuńczykiem youtube

Richman z pewnością przez lata stawił czoła swoim pikantnym konkurentom i został rzucony na kolana przez zaledwie jedno skrzydełko kurczaka, więc jak sobie poradzi z bułką z tuńczykiem?

Hellfire nie jest zwykłym wyzwaniem na sushi, a uczestnicy muszą przejść rundy kwalifikacyjne ciepła, zanim zdążą wejść do siódmego kręgu ognia w Kobe Sushi. „Ostatnia runda kwalifikacyjna wybucha w moich ustach jak bomba atomowa” – powiedział. Może to tylko sześcioczęściowa bułka z tuńczykiem, ale z warstwami tajskiej papryczki chili na całej powierzchni, zdecydowanie nie jest to wyzwanie dla gupików. „Wygląda jak farba wojenna” – skomentował Richman. Na szczęście wyzwanie nie ma limitu czasowego i Richmanowi pozwolono pić i jeść, co tylko chciał, aby zrównoważyć upał.

Biorąc pod uwagę, że Richman wyglądał jak miał się spontanicznie spalić, to dość niezwykłe, że awansował i ukończył siódmy pierścień Hellfire. To wyzwanie może nie być takim, na które przeciętny miłośnik sushi mógłby spróbować, ale z pewnością ekscytujące jest obserwowanie, jak Richman przyjmuje nastawienie „bez bólu, nie ma zysku” i dąży do zwycięstwa.

Najgorszy: Absolutely Ridiculous Burger w Mallie's Sports Grill & Bar w Southgate, MI

absolutnie niedorzeczny burger youtube

Adam Richman nie był obcy podczas kręcenia burgerów Mężczyzna kontra jedzenie , ale żaden z nich nie mógł trzymać frytka przed behemotem, z którym miał się zmierzyć w Michigan. Znany jako Absolutnie Śmieszny Burger, zasłużył na swoją nazwę i taktowany o godz 190 funtów. Z tytułem „największego burgera, jaki kiedykolwiek powstał”, po prostu nie było mowy, by Richman był w stanie samodzielnie pokonać goliata.

jajka w piekarniku

Rozwiązanie: zrekrutuj 40-osobową armię zjadaczy, aby przeżuć potężnego potwora.

Pomimo tego, że wspierają go hokeiści, strażacy, hołd dla KISS i więcej nieustraszonych wolontariuszy, nie możesz się powstrzymać Mężczyzna kontra jedzenie jest to, że istnieje realna możliwość, że gospodarz pokona swojego pretendenta do jedzenia, ale nawet z 40 osobami jedzącymi, każdy z nich musiałby zjeść prawie pięć funtów burgera. To są dość marne szanse.

Cały pokój (i wszyscy obserwowali) wydawali się być zadowoleni, gdy wyzwanie i ich mięsne poty dobiegły końca, gdy zostało ponad 30 funtów jedzenia, i szczerze mówiąc, nie możemy ich winić.

Najlepsze: Aresztowanie Kodiaka w Humpy's Great Alaskan Alehouse w Anchorage, AK

człowiek z jedzeniem na Alasce youtube

Jumbo kanapki i ogniste gorące skrzydełka były powszechnym daniem u Richmana Mężczyzna kontra jedzenie podróże. Kiełbasa z renifera i udka z kraba alaskańskiego jednak nie tak bardzo. Niepowtarzalna kuchnia tego kulinarnego wyzwania stawia go mocno w naszej kategorii „najlepsze z” i w Sesja Reddit AMA Richman wyznał nawet, że było to jego ulubione wyzwanie w całej serii.

Co sprawia, że ​​to wyzwanie jest warte złapania psiego zaprzęgu aż na Alaskę? Cóż, to byłaby sześciofuntowa uczta na Alasce, która obejmuje ciasta z dzikiego łososia, grillowane warzywa, tłuczone ziemniaki i wspomniane udka kraba i kiełbasę z renifera. Aha, i deser, bo po zjedzeniu trzech funtów kraba potrzebujesz lodów.

Richman miał 90 minut na zjedzenie posiłku odpowiedniego dla obozu drwali i żaden przed nim nie był w stanie sprostać wyzwaniu. Po spędzeniu 15 minut na rozbijaniu nóg kraba przed jednym ugryzieniem, Richman mógł łatwo zostać skazany na porażkę. Zamiast wracać do niższej czterdziestki ze zwieszoną głową ze wstydu, Richman przepchnął się, aby dać pierwsze zwycięstwo Kodiak Arrest.

Najgorsze: 5 wyzwań z koktajlami mlecznymi w Crown Candy Kitchen w St. Louis, MO

pięć koktajli mlecznych youtube

Laktoza potrafi pokonać nawet najpotężniejszych mężczyzn. Nie zrozumcie nas źle, koktajle mleczne to cudowna rzecz, ale pięć koktajli mlecznych za jednym posiedzeniem?! Fuj. To z pewnością może doprowadzić do poważnej katastrofy. Na początek wypicie galona mleka bez wymiotów to Prawie niemożliwe . Nasz organizm może jednocześnie rozkładać tylko tyle wapnia i laktozy. Poza tym większość ludzi może utrzymać tylko około pół galona czegoś, zanim ich żołądek obróci się przeciwko nim. Pięć koktajli mlecznych, które Adam próbował podbić, zdecydowanie przekroczyło ten znak.

Wyzwanie, w którym Adam pokonał 120 uncji koktajlu mlecznego w mniej niż 30 minut, nie miało większych szans na sukces. Tylko 22 osoby w tym czasie udało nam się wznieść ponad nieunikniony wyczyn zamrożenia mózgu i niestety nasz Mężczyzna kontra jedzenie Gospodarz nie miał 23 lat. Po wypiciu ostatniego kawałka mlecznego koktajlu Richman udał się do łazienki i cóż, można się domyślić, co nastąpiło. Każde wyzwanie, w wyniku którego mężczyzna staje się gejzerem mlecznym, z pewnością należy do kategorii „najgorszych”.

Najlepsze: Zlew kuchenny w San Francisco Creamery w San Francisco, Kalifornia?

lody kuchenne youtube

W porządku, więc właśnie zgraliśmy wyzwanie Candy Crown Kitchen, w którym Adam Richman próbował wypijać pięć koktajli mlecznych, więc po co umieszczać wyzwanie z lodami w kategorii „najlepsze”? Ponieważ każdy kocha dobrą historię powrotu, dlatego!

Wyzwanie na lody Kitchen Sink było absurdalnym dwufuntowym deserem, który został załadowany ośmioma gałkami lodów, dodatkami i bitą śmietaną. Tylko cztery osoby udało się w momencie kręcenia filmu, więc szanse zdecydowanie nie były na korzyść Richmana. Możliwość wyboru smaków lodów musiała być plusem, ale strategia skrobiowa okazała się prawdziwym kluczem do pokonania tego zamarzniętego giganta.

Po przeładowaniu cukrem Richman wyglądał, jakby nie chciał liczyć, ale potem zamówił frytki by odepchnąć słodycz. „Powalę go na ziemię jak demoniczną kobrę”, powiedział, popychając się do przodu i wypijając ostatnie krople roztopionych lodów. Trochę MVF wyzwania stają się legendą, a zlewozmywak kuchenny jedno z tych wyzwań.

ile instacart płaci kupującym?

Najgorsze: Fire in Your Hole Hot Wings w Munchies 420 Cafe w Sarasocie, FL

Adam zjada gorące skrzydełka

Od 855 000 do 1 041 427 jednostek ciepła Scoville'a lub 10 razy gorętszy niż papryka habanero, duch chili jest podobno wystarczająco gorąco, by zabić człowieka. Nagle to wyzwanie wydaje się nieco bardziej przerażające niż skrzydełka z pieprzu habenero, prawda?

Richman nie miał najlepszych osiągnięć, jeśli chodzi o ostre wyzwania ze skrzydłami. Wyzwanie Suicide Six Wing na Brooklynie zmusiło go do rzucenia ręcznika po jednym ugryzieniu. (Chociaż później zadeklarował rewanż i wyjść zwycięsko.)

Jeśli chodzi o skrzydła w Munchies, okazały się być prosto z ogni piekielnych. „To najgorętsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem” – powiedział podczas wyzwania . Po dwóch skrzydłach Richman powiedział, że jest bliski omdlenia i zdecydował się zakończyć wyzwanie szklanką mleka. Szef kuchni przyznał się później do umieszczenia całej butelki ekstraktu z chili na skrzydłach, co wyjaśnia, dlaczego później Richman powiedział w wywiadzie że czuł, jakby „nie mógł oddychać”.

Jeśli kiedykolwiek było MVF wyzwanie, którego nie życzylibyśmy naszemu najgorszemu wrogowi, to z pewnością będzie to jedno.