Ranking łańcuchów bufetowych „wszystko, co możesz zjeść” od najgorszego do pierwszego

Wszystko, co można zjeść w formie bufetu

Jeśli masz głodną rodzinę wybrednych zjadaczy lub chcesz superszybkiego, ale sycącego lunchu, nic nie może się równać z wygodą jedzenia „jesz ile chcesz” bufet . W tych jadłodajniach płacisz jedną zryczałtowaną cenę, a następnie masz dostęp do dowolnej liczby artykułów spożywczych. Podczas gdy nikt nie chodzi do bufetu typu „jesz ile chcesz” na światowej klasy posiłki, zdecydowanie możesz znaleźć smaczne restauracje, które pozwolą ci napełnić swoje wnętrzności tak dużą ilością jedzenia, jak tylko możesz.

Jeśli kochasz dobrą ofertę, może to być kolejna atrakcja tych bufetów. Za tyle, ile wydasz na posiłek typu fast food, możesz wybrać dokładnie to, co chcesz zjeść następnym kęsem. A jeśli chcesz wrócić po więcej, nikt nie zwróci na to drugiego spojrzenia.Rozkwit dla bufety all-you-can-eat może być w przeszłości, ale jeśli wiesz, dokąd się udać, nadal możesz znaleźć nieograniczoną satysfakcję w postaci niekończącego się talerza obiadowego. Oto nasz ranking bufetów „jesz ile chcesz”, od najgorszego do najlepszego.

13. Cicis

Cicis wszystko, co możesz zjeść w formie bufetu? Facebook

Lubisz jeść karton? Nie? Więc trzymaj się z daleka od Cicis . Ten bufet typu all-you-can-eat, znany przede wszystkim z pizzy, jest niedrogą opcją restauracyjną, ale jeśli ulegniesz taniości, wkrótce pożałujesz, że nie wydałeś więcej pieniędzy na prawdziwy posiłek. Skórka pizzy jest sztywna i pozbawiona smaku, podczas gdy pozostałe mdłe składniki pozwalają spróbować środków obniżających koszty.

Cicis, dawniej znany jako Pizza Cici , najwyraźniej próbuje zdystansować się od własnej, nieciekawej pizzy, zmieniając nazwę. Problem w tym, że reszta jedzenia jest równie rozczarowująca. Z każdym kęsem, który bierzesz z bufetu, bez względu na to, czy jest to pizza, czy jedna z ich nowszych mikstur, twój żal będzie rósł, a zaoszczędzone pieniądze nie będą w stanie przyćmić twojego niezadowolenia.Z ponad 400 lokalizacji w 29 stanach , są duże szanse, że w końcu skusi Cię ich bufet w niskiej cenie. Ale zrób sobie przysługę i trzymaj się z dala od Cicis.

12. Sałatka Zupa

Sałatka Souper bufet „wszystko, co możesz zjeść”? Facebook

Nie ma nic super w sałatce ani w czymkolwiek innym w Souper Salad. Kiedyś było to przyzwoite miejsce na postój na szybki lunch, ale jakość wyraźnie spadła w ciągu ostatnich kilku lat. Jak sama nazwa wskazuje, oferują przede wszystkim wszystko, co można zjeść zupa lub Sałatka , ale to, co dostajesz, jest okropne. Opcje sałatek są rozczarowująco ograniczone, a sałata często jest zwiędła lub już brązowa. Jeśli chcesz spróbować zupy, czasami musisz zrobić to na ślepo, ponieważ Souper Salad ma zły nawyk nie oznaczania różnych opcji zup. Ostatecznie, którąkolwiek zupę wybierzesz, będzie rozczarowaniem.

Większość sałatek Souper ma również bar taco, ale też nie warto go próbować. Mięso nie smakuje jak mięso, ser smakuje sztucznie, frytki są zwietrzałe, a nawet salsa jest rozwodniona i bez przypraw.Sałatka Souper ma 25 lokalizacji , z których większość znajduje się w stanie Teksas, których należy unikać.

11. Shoneya

Shoney Facebook

Shoney jest już w pobliżu od 1947 więc możesz mieć dobre wspomnienia z dzieciństwa z tej restauracji. Ale nie daj się zwieść swoim wspomnieniom, Shoney's nie jest miejscem, do którego powinieneś się udać, jeśli chcesz dobrego jedzenia.

Teoretycznie bar „jesz, ile chcesz” Shoney to okazja, ponieważ obiecuje wszystko, od owoców morza po owoce i od smażonego kurczaka po klops. Ale w rzeczywistości jest to zwykle po prostu obrzydliwe. Problemem z Shoney's niekoniecznie są składniki czy nawet przepisy. Problem polega na tym, że wszystko jest po prostu przestarzałe. Nierzadko można zobaczyć sos z folią na wierzchu lub kadź z makaronem i serem, który jest całkowicie wysuszony na wierzchniej warstwie.

Jeśli zdarzy ci się złapać bufet, gdy jest gorący i świeży, Shoney's nie jest zły. Powiedział, że nadal nie to, co możesz zapamiętać sprzed dziesięcioleci. Obecnie Shoney's ma ponad 100 lokalizacji w 17 stanach, głównie na południu.

10. Ranczo z pizzą

Pizza Ranch – bufet „wszystko, co możesz zjeść”? Facebook

Pizza Ranch ma ponad 200 lokalizacji, głównie na Środkowym Zachodzie. Ta sieć restauracji typu „wszystko, co możesz zjeść” jest szczególnie popularna w Północnej Dakocie, Południowej Dakocie, Minnesocie i Iowa. Kiedy wchodzisz do Pizza Ranch, możesz być pod wrażeniem ich Wystrój w stylu zachodnim . Kiedy spróbujesz jedzenia, nie będziesz pod wrażeniem.

Chociaż pizza może być krokiem naprzód w stosunku do Cicis, nadal nie jest to coś, co każdy z funkcjonującymi kubkami smakowymi zaklasyfikowałby jako dobry. Poza pizzą makaron i ser to w zasadzie uwielbiana pasta serowa, a nawet ich tłuczone ziemniaki udaje się jakoś zawieść.

Jeśli znajdziesz się w Pizza Ranch, zwykle najlepszą opcją jest ich option pizze deserowe . Te pizze są zwykle wystarczająco lepkie i aromatyczne, abyś był nieco zadowolony. Niestety, Pizza Ranczo czasami może być skąpy w przypadku pizzy deserowej. A jeśli nie będziesz działać szybko, szał karmienia wywołany przez innych czekających na tę samą pizzę deserową opróżni ją, zanim zdołasz dostać w swoje ręce kawałek.

9. Bufet w rodzinnym mieście/starym kraju

Bufet Old County Bufet wszystko, co możesz zjeść? Facebook

Bufet domowy, Bufet staromiejski , a Ryan's Buffet to bufety typu all-you-can-eat należące do tej samej firmy i oferujące to samo doświadczenie pod różnymi nazwami. Dwadzieścia lat temu w tych restauracjach można było znaleźć naprawdę dobre jedzenie. Niestety ostatnio firma macierzysta złożył wniosek o upadłość a jakość żywności nadal się pogarsza.

Kiedy jesz w którymś z tych bufetów, będzie boleśnie oczywiste, że jesz w miejscu, które wkrótce może być nieczynne. Wystrój jest przestarzały, czasem brakuje czystości, a atmosfera jest przygnębiająca. Samo jedzenie jest w porządku, o ile wolisz, aby wszystko było słodsze niż to konieczne. Poza tym opcje mięsne nie są urozmaicone.

Dawno, dawno temu istniały setki lokalizacji Ryan's Buffet. Teraz zostało mniej niż 20. To samo kurczenie się dotyczy Old Country Buffet i HomeTown Buffet – marka traci łącznie około 80 procent swoich lokalizacji od 2000 roku . Nie trzeba dodawać, że prawdopodobnie nie będzie ich w pobliżu, zanim twoje wnuki dorosną.

8. Zachodni skwierczący

​Zachodnia Sizzlin Facebook

Zachodni skwierczący ( nie mylić z Sizzler ) to sieć restauracji bufetowych typu „jesz, ile chcesz”, mająca około 100 lokalizacji w różnych stanach na południu, w szczególności w Arkansas, Oklahomie, Georgii i na Florydzie. Jedzenie jest rozsądnym wyborem autentycznej kuchni południowej, ze smażonym kurczakiem i sumem to dwie opcje, które wyróżniają się jako szczególnie dobre.

Oprócz kilku ponadprzeciętnych dań zawsze możesz liczyć na dobrą obsługę ze strony Western Sizzlin'. Usiądziesz szybko, kelnerzy są uważni, a jedzenie nigdy nie może się skończyć.

Jednak dwie kwestie powstrzymują Western Sizzlin' od awansu na wyższą pozycję na tej liście. Przede wszystkim dużo jedzenia jest po prostu rozgotowane i może stać się papkowate i w dużej mierze bez smaku. Boki są szczególnie niezapomniane. Po drugie, koszt wzrósł na tyle, że wątpliwe jest, czy otrzymujesz dobry stosunek jakości do ceny. Za porównywalną cenę możesz dostać jedzenie lepszej jakości w normalnej, siedzącej restauracji – choć oczywiście masz zaszczyt móc uzupełnić swój talerz w Western Sizzlin'.

7. Pizza Hut

Pizza Hut bufet wszystko, co możesz zjeść? Facebook

Choć kiedyś było to dość powszechne, tylko pewne Pizza Hut restauracje oferują bufet lunchowy „jesz, ile chcesz” w te dni. Znalezienie takiego w pobliżu może być przykrym obowiązkiem, jednak jeśli go znajdziesz, jest to całkiem dobry zwrot z każdej zainwestowanej złotówki – zwłaszcza biorąc pod uwagę rozsądną cenę.

To powiedziawszy, jest kilka zastrzeżeń, o których powinieneś wiedzieć, zanim wyśledzisz Pizza Hut, która robi lunch w formie bufetu. Przede wszystkim spodziewaj się naprawdę ograniczonego asortymentu pizzy. Jakość tego, co jest dostępne, jest zwykle wysoka, ale nie zdziw się, jeśli nigdzie pod lampami grzewczymi nie znajdziesz ulubionego rodzaju pizzy. Dodatkowo nie oczekuj pizzy deserowej, którą można znaleźć w innych nieograniczonych lokalach z pizzą.

Również w ramach lunchu w formie bufetu większość Pizza Hut restauracje mają bar sałatkowy. Jednak nie miejcie nadziei. Bar sałatkowy to gołe kości, a świeżość warzyw może być w najlepszym razie niepewna.

6. Souplantacja/Słodki Pomidor

Bufet z sosplantacją/słodkimi pomidorami – wszystko, co możesz zjeść? Facebook

Suplantacja , który w niektórych częściach kraju nosi nazwę Słodki Pomidor, ma około 100 restauracji i jest prawnie jedną z najlepszych opcji „jesz ile chcesz” w kraju. Otwarte zarówno w porze lunchu, jak i kolacji, jest to miejsce, do którego należy pójść, jeśli chcesz mieć bufet z szeroką gamą świeżych owoców i warzyw. Ich bar sałatkowy jest fantastyczny, ponieważ mają nawet specjalne? sałatki które zmieniają się co miesiąc, wraz z orzechami, grzankami i nasionami, aby dodać pyszny chrupek do sałatki.

Souplantation ma również jedne z najlepszych zup, jakie znajdziesz w restauracji bufetowej, a także sekcję piekarniczą, która oferuje naprawdę dobre babeczki i pieczywo. Jest to również jeden z niewielu bufetów, który szczyci się ofertą dla wegetarian i wegan.

rodeo burger burger king

Jedyną prawdziwą wadą Souplantation jest zarządzanie tłumem. Jeśli wybierasz się w ruchliwą porę dnia lub w weekend , restauracja będzie zalana, a Twoje ulubione produkty mogą być niedostępne. Niespecjalnie szybko uzupełniają różne stacje, co może Cię rozczarować. Mając na uwadze tę wadę, najlepiej odwiedzić Souplantation poza godzinami szczytu.

5. Stockade z polędwicy wołowej

Stockade z polędwicy wołowej – wszystko, co możesz zjeść w formie bufetu? Facebook

Palisada z polędwicy wołowej istnieje od 1966 roku i w przeciwieństwie do innych na tej liście wydaje się, że stają się coraz lepsi. Kiedy wybierasz się do Zasady Polędwicy wołowej, możesz liczyć na przyjazny personel i smaczne jedzenie. Możesz również liczyć na dobrą atmosferę i czyste środowisko.

Ich gorący bufet 'wszystko, co możesz zjeść' ma sycące przystawki, w tym? makaron i ugotowany do perfekcji stek. Jakość mięsa jest tu zaskakująco wysoka, zwłaszcza na tle konkurencji. W zimnym bufecie Sirloin Stockade ma najwyższej klasy bar sałatkowy ze świeżymi warzywami. To, co może stać się Twoim ulubionym aspektem, to piekarnia, gdzie mają ciastka , wiele rodzajów ciast i bułek. Mają też lody i szeroki wybór dodatków.

Niestety, Sirloin Stockade ma restauracje tylko w pięciu stanach: Teksasie, Missouri, Oklahomie, Indianie i Kentucky. Z drugiej strony, jeśli masz ochotę na bufet „wszystko, co możesz zjeść”, warto się wybrać.

4. Pizza Shakeya

Shakey Facebook

Podczas gdy pizzerie typu wszystko, co możesz zjeść, zwykle rozczarowuje, Pizza Shakeya jest wyjątkiem. Z historią sięgającą lat 50. XX wieku byli w stanie utrzymać te same wysokie standardy przez lata. To jedno miejsce, które nie zawiedzie, jeśli zdecydujesz się odwiedzić? z powodu nostalgii . W rzeczywistości będzie tak, jak pamiętasz.

Możesz poczuć różnicę w ich cieście do pizzy, które jest przygotowywane codziennie na świeżo i nigdy nie jest zamrażane. Ser mozzarella na pizzy jest również smaczny i wyprzedza konkurencję. Jeśli lubisz pizzę deserową, Shakey's oferuje mnóstwo słodyczy do wyboru.

Shakey's Pizza to coś więcej niż tylko pizza. Ich Ziemniaki Mojo są znane nie bez powodu, a ich smażony kurczak jest chrupiący i pyszny.

Niestety, Shakey's Pizza wydaje się podążać drogą ptaka dodo. Co kiedyś było łańcuchem? ponad 500 restauracji spadło do 58. Odwiedź, zanim będzie za późno.

3. Sizzler

Bufet Sizzler wszystko, co możesz zjeść? Facebook

Sizzler miał swoje wzloty i upadki przez ponad 60 lat swojej działalności. Od kultowej knajpki do bankructwo , w dzisiejszych czasach Sizzler nie ma wielu lokalizacji w Stanach Zjednoczonych, ale te, które mają, w rzeczywistości serwują naprawdę dobre jedzenie. Niestety tylko niektóre z nich są nadal bufety all-you-can-eat . Mimo to zalecamy zlokalizowanie jednego, ponieważ jeśli nie byłeś przez jakiś czas, będziesz zaskoczony, jak dobry jest we wszystkich gustach.

Mają szeroki wybór sałatek ze wszystkimi dodatkami, jakich możesz chcieć. Dostępne świeże owoce są obfite i wszystkie doskonale dojrzałe. Zaskakująco dobry jest również bar taco i jest wystarczająco dużo opcji, aby połączyć wiele ulubionych dań meksykańskich.

Deser to kolejny obszar, w którym Sizzler wyróżnia się z grupy. Zawsze mają kilka świeżo przygotowanych słodyczy, na które możesz się spodziewać podczas posiłku.

W przeciwieństwie do wielu konkurentów, bar sałatkowy w Sizzler jest stale uzupełniany. Nie musisz się martwić, że skończy Ci się ulubione jedzenie ani o której godzinie się pojawisz, ponieważ Sizzler ma to wszystko do nauki.

Miej oko, ponieważ Sizzler czasami oferuje przystawki, takie jak krewetki, stek lub żeberka. To świetny czas na wizytę i do syta. Twój Sizzler może nie wyglądać jak w latach 90. , ale nadal będzie cholernie dobrze.

2. Grill mongolski HuHot

HuHot Mongolian Grill bufet all-you-can eat Facebook

Względny nowicjusz na scenie bufetowej wszystko, co możesz, Grill mongolski HuHot ma swój smakowity akcent. Po opłaceniu ceny obiadu lub kolacji w zależności od pory dnia dostajesz miskę i zabierasz się do pracy. W misce umieszczasz wybrane przez siebie białko, makaron, warzywa i sos. Najpopularniejsze opcje białka to mięso, kurczak i krewetki. Gdy skończysz wybierać przedmioty do miski, udaj się do grilla, gdzie twoje jedzenie jest dla ciebie gotowane. Wciąż głodny? Rozpocznij proces od nowa!

Z mongolskim grillem HuHot, kombinacje są nieograniczone . Jeśli pierwsza miska nie wyszła dokładnie, możesz ją zmienić przy drugiej próbie. Wszystkie składniki są świeże, a ich sosy oferują wyjątkowe, aromatyczne opcje, z których wszystkie warto spróbować przynajmniej raz.

Pierwszy mongolski grill HuHot został otwarty w 1999 roku. Dziś znajdują się one w 17 stanów i wciąż rosną.

1. Złota zagroda

Golden Corral - bufet „wszystko, co możesz zjeść”? Facebook

Kiedy połączysz ilość opcji i jakość jedzenia, żaden bufet „wszystko, co możesz zjeść”, nie może dotknąć Złoty Corral . Chociaż nie jest to najlepsze jedzenie na świecie, na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba. Znajdziesz to wszystko tutaj, z ponadczasowymi faworytami, takimi jak filety z polędwicy w boczku, wędzone żeberka wołowe, skrzydełka z kurczaka bez kości, wieprzowina słodko-kwaśna, pieczona ryba z sosem cytrynowo-ziołowym i wiele innych.

Golden Corral posiada niezrównaną stację do rzeźbienia i bar sałatkowy z wszelkiego rodzaju owocami i warzywami. Mają też pyszne zupy, świeżo upieczone pieczywo i inne smakołyki w swojej piekarni oraz bar z deserami, do którego będziesz wracać na sekundy i trzecie.

W 41 stanach Złoty Corral ma prawie 500 restauracji. Ustawili poprzeczkę dla bufetów, ile chcesz, ponieważ prawie uniemożliwili ci opuszczenie jednej z ich restauracji albo głodnej, albo niezaspokojonej.