Produkty Rachael Ray, które zostały całkowicie zniszczone na Amazon

Rachel Ray Neilson Barnard/Getty Images

Rachel Ray jest współczesnym fenomenem — przeszła od demonstratora produktów, przez celebrytę, kucharkę, domową divę, do jednoosobowego imperium medialnego, a to wszystko, zanim rozszerzyła działalność handlową i stała się swoim własnym stylem życia (i karma dla zwierząt ) Marka. Jej linia naczyń kuchennych Rachael Ray oferuje setki produktów na Amazonka , począwszy od Obieraczki do jabłek do Zesters (no dobra, technicznie tarka, ale to nie pasuje do całego motywu A do Z). Większość z tych produktów jest dość wysoko oceniana, co może wynikać z ich jakości, ale może również mieć coś wspólnego z trwałą lojalnością armii fanów Rachael.

Jednak nawet Rachael nie może robić wszystkiego absolutnie perfekcyjnie przez cały czas (to tylko wyczyn a) Marta Stewart może się oderwać). Bez względu na to, jak dobrze przyjęta może być większość jej linii kuchennych, wciąż jest kilka produktów, na które klienci Amazon odpowiedzieli głośnym „Fuj!”To naczynie jest kiepskie

12-częściowy zestaw naczyń Rachael Ray z twardym anodowaniem i naczyniami do pieczenia Amazonka

12-częściowy zestaw naczyń Rachael Ray z twardym anodowaniem i naczyniami do pieczenia obecnie sprzedaje się za 201 USD, co nie jest złe za 12 sztuk (nawet jeśli cztery z tych elementów to w rzeczywistości pokrywki garnków). Co jest złe, to fakt, że nieprzywierająca powłoka na patelniach złuszcza się po pierwszym użyciu, patelnie mają tendencję do wypaczania się, a jeden z recenzentów Amazon opisuje patelnie jako „tak tanie, lekkie i cienkie, są jak patelnie kempingowe . Inny recenzent zauważa, że ​​nieprzywierająca powłoka na jednej z ich patelni „stopiła się na średnim ogniu”, podczas gdy inna patelnia miała „uchwyt [który] pękł, gdy podniosłem go z pieca”.

Nawet klient, który otrzymał te naczynia za darmo w ramach programu recenzentów Vine firmy Amazon i który pierwotnie przyznał zestawowi cztery gwiazdki, po zaledwie trzech miesiącach poprawił swoją recenzję na dwie gwiazdki, ponieważ do tego czasu patelnie były w tak złym stanie, że musiałem przestać ich używać.

To pieczenie jest fałszywe

Rachael Ray Cucina Kamionka 12 uncji owalna Au Gratin Amazonka

Główna skarga nabywców Rachael Ray Cucina Kamionka 12 uncji owalna Au Gratin (17,04 USD) jest takie, że jest tak cholernie małe! Okej, więc każdy, kto zajmuje się matematyką w kuchni, powinien być świadomy, że 12 uncji to tylko półtorej filiżanki, ale jak wskazało kilka recenzji Amazon, to danie naprawdę ma tylko 12 uncji, jeśli wypełnisz je po brzegi.Jeden z recenzentów, który poświęcił czas na pomiar, odkrył, że „rzeczywista ilość jedzenia, którą można włożyć bez rozlewania lub wrzenia, wynosi 7 uncji na szczycie pierwszej krzywej”. Sam rozmiar nie jest jednak jedynym problemem z tym daniem au gratin, ponieważ więcej niż jeden recenzent zauważył, że ten produkt dotarł w więcej niż jednym kawałku (tj. Zepsuty).

Ta zastawa stołowa to niewypał

Rachael Ray 58640 Zestaw obiadowy w kółka i kropki Amazonka

Rachael Ray 58640 Zestaw obiadowy w kółka i kropki , w cenie 79,94 USD za 16 sztuk (4 miski, 4 filiżanki, 4 talerze, 4 spodki) jest uważany przez wiele recenzji za wyjątkowo wątły. Talerze łatwo porysować widelcem, a wszystkie naczynia wydają się podatne na odpryski. Recenzent Amazon powiedział o jednym z tych dań do sałatek: „Jedno małe uderzenie w inne danie i od razu się rozdrobniło”, a reszta zestawu wkrótce poszła w jego ślady. Inny nabywca miał jeszcze gorsze doświadczenia, z naczyniami nie tylko odpryskiwaniem: „Po około tygodniu jeden z większych talerzy pękł w środku i pękł na pół. Niedługo potem jedna z mniejszych płyt zrobiła to samo.

Podczas gdy niektórzy recenzenci uznali dania za całkiem atrakcyjne, inni się z tym nie zgodzili. Jeden opisał wzór jako „wcale nie uderzający ani atrakcyjny” z kolorami „niezrównoważonymi i rzucającymi się w oczy”, podczas gdy inny skarżył się, że „nie wszystkie kropki są wyśrodkowane i [jest] trochę rozmazanej lub poplamionej farby”.Te solniczki i pieprzniczki śmierdzą

Zestaw narzędzi i gadżetów Rachael Ray 2-częściowy młynek do soli i pieprzu z akacji Amazonka

Zestaw narzędzi i gadżetów Rachael Ray 2-częściowy młynek do soli i pieprzu z akacji (26,99 USD) to zdecydowanie niewypał lub, jak ujął to tytuł jednej z recenzji Amazona, „piękne śmieci”. Najwyraźniej te młynki są bardzo kiepsko wykonane i mają tendencję do odpadania różnych części i kawałków, co sprawia, że ​​jednostki nie działają.

Podczas gdy jeden recenzent twierdził, że jej jednostka przetrwała około półtora roku, zanim się rozpadła, inni mieli problemy już po jednym lub dwóch miesiącach. Jeszcze zanim młynki przestaną działać, ten zestaw nie jest pozbawiony problemów. Jeden z recenzentów zauważył jego mały rozmiar, a także zwrócił uwagę na fakt, że młynek do soli miał skłonność do przeciekania.

Moppine to dyskietka

Rachael Ray Wielofunkcyjny moppine 2 w 1, bardzo chłonny ręcznik kuchenny i żaroodporny uchwyt na garnek Amazonka

Rachael Ray Wielofunkcyjny moppine 2 w 1, bardzo chłonny ręcznik kuchenny i żaroodporny uchwyt na garnek (14,98 USD za fioletowy; ceny różnią się w zależności od koloru) jest określany przez Amazon jako ulubiony artykuł kuchenny 2 w 1 Rachael, ale chcielibyśmy zobaczyć, co jest na drugim miejscu na liście. A raczej prawdopodobnie nie.

„Moppine”, który ma być słodkim określeniem na coś, co rzekomo działa jako połączenie ściereczki do naczyń i uchwytu na garnki, jest uważany przez niektórych recenzentów za ok, choć mało wielofunkcyjny, podczas gdy inni narzekają, że jest zbyt nieporęczny i niezręczny nawet do tego użytku. Zajmuje również znacznie więcej miejsca do przechowywania niż ściereczka do naczyń lub uchwyt na garnki – lub prawdopodobnie oba te przedmioty razem. Jeden z recenzentów stwierdził, że był to najgorszy przedmiot, jaki kiedykolwiek kupili od Rachael Ray, i jedyny, którego nienawidzili, mówiąc: „Nie mogę nawet trzymać patelni z piekarnika, ponieważ się przepala. Wyściółka jest okropna! To OGROMNE rozczarowanie.

Ludzie są zmęczeni tą matą przeciwzmęczeniową

Rachael Ray Luxprolyn Premium antyzmęczeniowa mata kuchenna Amazonka

Rachael Ray Luxprolyn Premium antyzmęczeniowa mata kuchenna , który ma mieć wyściełany podkład z pianki, który może pomóc złagodzić część nacisku na plecy, stopy i szyję podczas stania w kuchni przez dłuższy czas, w rzeczywistości nie jest wcale tak wygodny, jak twierdzi wiele recenzji Amazona. Kosztując 59,45 USD, to po prostu sprawia, że ​​jest to naprawdę droga mata.

Niewiele też jest w dziale wyglądu — jak mówi jedna recenzja, ta mata „nie jest szczególnie estetyczna”, podczas gdy inna zauważa, że ​​„pokazuje każdy odcisk stopy [a] wcięcia wynikające z użytkowania są bardzo nieatrakcyjne”. Jeszcze inny przegląd zwraca uwagę na jego „słabo wykończone obrzeża”, a także zwraca uwagę na jego zdolność do zatrzymywania „odcisków śladów, [które] nie znikają z czasem”.