Właściwy sposób na zjedzenie babeczki

babeczki

babeczki to nasz ulubiony sposób na świętowanie urodziny , święta i inne zabawne wydarzenia, ale jak wie każdy, kto ma nos, kiedy idziesz ugryźć swoją babeczkę , masz większe szanse, że po prostu dostaniesz schnoz pełen lukier . Więc jaki jest właściwy sposób na zjedzenie babeczki?

Zastanawianie się nad właściwym sposobem jedzenia tak powszechnego deseru może wydawać się głupie, ale zmiana sposobu jedzenia babeczek może oznaczać skrócenie czasu spędzanego na wycieraniu szronu z nosa, a także może poprawić stosunek ciasta w każdym kęsie deseru. Oto jak.Najlepszy sposób na jedzenie babeczek

kanapka z babeczkami Instagram

Oto jak prawidłowo zjeść babeczkę (przez Kuchnia ). Najpierw zdejmij opakowanie. Następnie palcami lub nożem odetnij dolną połowę części ciasta babeczki. Następnie umieść tę babeczkę do połowy na wierzchu lukru, aby stworzyć coś w rodzaju kanapki z babeczkami, zawierającej dwie „bułeczki” wypełnione lukrem.

Teraz twoje palce mogą pokryć się odrobiną lukru i pojawią się okruchy, ale po zakończeniu procesu będziesz mieć babeczkę łatwiejszą do zjedzenia niż podawaną tradycyjnie. Pierwszy kęs, jaki otrzymasz, nie będzie tylko dużą stertą lukru — zamiast tego każdy kęs będzie zrównoważony lukrem i ciastem. Górna bułka z ciastem zapobiegnie również przerażającemu nosowi z lukrem, który często napotykasz podczas jedzenia tradycyjnej babeczki.

Juliet A. Boghossian, ekspertka od żywności behawioralnej, mówi nawet, że można wiele powiedzieć o danej osobie na podstawie tego, jak jedzą babeczki (poprzez Delikatny ). Według Boghossian ci, którzy jedzą swoje babeczki w stylu kanapek, „mają tendencję do bycia kreatywnymi i zaradnymi” i nie przejmują się tym, co myślą inni.Brzmi obiecująco? Równie dobrze możesz spróbować wykorzystać swoją kreatywność i zrobić kanapkę z babeczką następnym razem, gdy będziesz mieć do czynienia ze słodkim poczęstunkiem.