Popularny ekspres do kawy, który możesz teraz znaleźć w Costco

Kubek czarnej kawy obok ziaren kawy

Świetna wiadomość dla miłośników kawy! Dzięki wentylatorowi kierowanemu Promocje Costco na Instagramie Konto, teraz wiemy, że gigant handlu detalicznego oficjalnie sprzedaje bardzo popularny program do tworzenia Javy, który możesz wykorzystać podczas następnych zakupów. Najnowocześniejsza maszyna Nespresso Vertuo Next wraz ze spieniaczem do mleka Aeroccino3 kosztuje, zgodnie z postem na Instagramie, zaledwie 169,99 USD i jest wyposażona w ponad 40 różnych espresso i kapsułki z kawą , dwa worki do recyklingu kapsułek oraz zestaw do odkamieniania do prawidłowego czyszczenia urządzenia. Costco oferuje również klientom 35 USD zniżki na kolejne zamówienie Nespresso online przy zakupie Vertuo Next i spieniacza do mleka w ich sklepie.

Należy zauważyć, że konto Costco Deals Instagram znajduje się na północnym zachodzie, więc nie ma pewności, czy wszystkie lokalizacje magazynowe Costco mają je obecnie na podłodze. Tak czy inaczej, jest dostępny online, jeśli jesteś członkiem (przez Strona internetowa Costco ).Co robi ten magiczny ekspres do kawy?

Ekspozytor ekspresu Nespresso Vertuo Next na hali sklepowej Instagram

Zgodnie z opisem produktu dostarczonym przez Nespresso , ekspres Vertuo Next może parzyć kawę w porcjach 5, 8, 14 lub 18 uncji, a także pojedyncze lub podwójne porcje wyrażone . Ze względu na zaawansowaną technologicznie precyzję parzenia, każda filiżanka Joe zostanie automatycznie dostosowana do temperatury, czasu parzenia i rozmiaru kubka, aby uzyskać gładki napój — a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku.

Każdy zakup Costco obejmuje również 42 saszetki z kawą (znane również jako kapsułki), które mają charakterystyczne smaki Nespresso, a także spieniacz do mleka Aeroccino3. Zazwyczaj sprzedawane jako element boczny (za dodatkowe 99 USD), to poręczne narzędzie może przygotować gorące mleko, piankę z gorącego mleka lub zimną piankę, jak opisano na Strona internetowa Nespresso. Zimną piankę można dodawać do zimnych napojów zaparzania, natomiast piankę z gorącego mleka i gorące mleko zwykle dodaje się do gorących napojów, takich jak latte lub cappuccino.

Pamiętaj, aby jak najszybciej trafić do lokalnego magazynu Costco lub sklepu internetowego, ponieważ na pewno szybko się wyprzedają.