Popularne smaki herbaty z Arizony, w rankingu od najgorszego do najlepszego

AriZona mrożona herbata

W życiu są trzy rzeczy, na które możesz liczyć: śmierć, podatki i cena 0,99 USD puszka mrożonej herbaty AriZona. Firma produkująca napoje z siedzibą na Brooklynie, której nieco niewytłumaczalny południowo-zachodni styl, od prawie 30 lat, od prawie 30 lat upstrzony jest winiarniami i lodówkami na stacjach benzynowych, jest w pewnym sensie zagadką napojów bezalkoholowych z żarliwym kultem (poprzez AriZona ). Pomimo niewielkich wysiłków marketingowych, puszki o pojemności 23,5 uncji stały się dość wszechobecne, utrzymując swoją cenę 0,99 USD przez spowolnienie gospodarcze, historyczny spadek sprzedaży napojów bezalkoholowych, a nawet zwykłą starą inflację (poprzez New York Times ). Krótko mówiąc, będziesz mocno naciskany nie aby znaleźć całą gamę tych rzeczy w lokalnej zimnej skrzynce.

W 2021 r. za dolara niewiele można kupić. Według Wizualny Kapitalista , koszty żywności znacznie wzrosły, odkąd AriZona na stałe dodała cenę do swojego opakowania, przypieczętowując los nieuczciwych właścicieli delikatesów, którzy próbują je okleić (poprzez Forbes ). Chociaż firma rozszerzyła się do zupełnie nowe linie napojów , powiększone zmiany cen , a nawet uważany za wypad do modnej przestrzeni CBD, według tylko pije , najpopularniejsze smaki AriZona wydają się przetrwać od dziesięcioleci. Oto spojrzenie na najpopularniejsze smaki herbaty AriZona, oceniane od najgorszego do najlepszego.16. AriZona Poncz owocowy

Poncz owocowy AriZona

Fruit Punch firmy AriZona ma jedną zaletę. Jego nadal tańsze niż woda. Poważnie, Smartwater ma czelność: kosztować więcej niż trzy razy tyle co jedna z tych puszek. Niestety, po prostu nie jest zbyt dobry, co mniej przemawia o jakości napojów AriZona, a bardziej o konkurencji w świecie słodkich napojów owocowych z ponczem.

W porównaniu do nostalgicznych faworytów, takich jak Capri Sun lub Kool-Aid — nie wspominając o innych ofertach AriZona — smak tutaj jest wyraźnie stłumiony. To trochę syrop kukurydziany, co nie jest niespodzianką w przypadku niedrogiego napoju bezalkoholowego. Jednak wciąż przytłacza nuty mango, jabłka, ananasa, gruszki, wiśni i truskawki. To, co pozostało, to zasadniczo lekko owocowa woda z cukrem, która nie jest warta puste kalorie . Jak jeden Użytkownik Reddita Wyjaśniono, że „wstyd jest nazywać ten napój ponczem owocowym. Smakuje jak 80% wody zmieszanej z dwuletnim Hawaiian Punch”.

Niemniej jednak przynajmniej niektórzy ludzie nadal to lubią. Jeśli już, to fakt, że jest wszystko naturalne i wolny od konserwantów stawia go ponad innymi podobnymi opcjami. Mimo to prawdopodobnie warto popisywać się na wersja z cukrem trzcinowym lub po prostu coś innego z dość dużej oferty AriZona.15. AriZona Kiwi Truskawka

AriZona Kiwi Truskawka

Kiwi truskawkowe to zazwyczaj zwycięska kombinacja smaków. To jest słodkie. Jest tropikalny. To ekscytujący wybór, który wydaje się zarówno znajomy, jak i gotowy do użycia. Innymi słowy, trudno zepsuć. Smak stał się podstawą napojów bezalkoholowych, wykraczając poza marki Tropicana do Przystawka do Woda witaminizowana . Niestety koktajl owocowy AriZona Kiwi Strawberry niewiele wnosi do rozmowy.

Jasne, jest przyjemnie słodki. Na przykład naprawdę słodka, która dla niektórych palet może graniczyć z palącą w gardle sacharyną. Tak jak recenzenci wskazany , kiwi nadaje mu orzeźwiający kwaśny posmak (pomyśl o tym bardziej jak rozwodniony Sour Patch Kids, a nie zepsute mleko). Może to być spowodowane tym, że per składniki , w mieszance jest więcej soku kiwi i kwasu cytrynowego niż słodszego soku truskawkowego. Niemniej jednak wciąż brakuje tego kęsa, który mógłbyś posmakować w wersji Snapple'a i pełnego smaku Truskawkowego Kiwi Tropicana (choć trzeba przyznać, że trudno jest konkurować ze 100% sokiem owocowym). Według wszystkich relacji, Truskawka Kiwi AriZona jest w porządku, ale po prostu. To nic strasznie ekscytującego, zwłaszcza w porównaniu z podobnymi smakami oferowanymi przez inne marki.

14. AriZona Grapeade

AriZona Grapeade Świergot

Koktajl owocowy AriZona Grapeade to z pewnością zwycięzca dla każdego, kto lubi słodkie słodkie napoje winogronowe. Problem polega na tym, że jest to tylko bardzo niszowa publiczność, a nawet wtedy wspomniana publiczność może nie konsekwentnie sięgać po ten smak. Jak jeden Użytkownik Reddita wskazuje: „Muszę NAPRAWDĘ być w nastroju, żeby to dostać”. Jaki konkretnie nastrój? Niezależnie od tego, co skłania Cię do spożywania czegoś, co jest zasadniczo płynnym winogronem Jolly Rancher (co jest prawdopodobnie najbardziej polaryzującym smakiem Jolly Rancher).Prawda jest taka, że ​​Grapeade AriZona wcale nie smakuje jak winogrona. Tylko jedno spojrzenie na składniki pokazuje, że ten napój jest przeważnie woda i syrop kukurydziany. Jeśli chodzi o smak, krajobraz jest dość ponury. Poza tym ma więcej soku gruszkowego niż soku z czerwonych winogron. Być może właśnie dlatego smakuje bardziej jak cukierek niż napój, który pakujesz do szkolnego obiadu – co jest oszałamiające, że nawet uczniowie w wieku licealnym go nie lubią. Jak ujął to jeden z nastoletnich recenzentów Szpon , „Jeden łyk i koniec na zawsze”.

Można argumentować, że AriZona Grapeade byłaby idealnym mikserem koktajlowym dla każdego, kto nie wyrósł w pełni z picia złowrogiego soku z dżungli, który żyje w plastikowych pojemnikach na kuchennych blatach akademików w całym kraju. Plus, jak argumentował jeden Świergot użytkownik, puszka jest tak ładna jak Harry Styles. Z tego powodu trudno jest zaliczyć Grapeade do AriZony najgorszy smak, ale na pewno nie jest świetny.

burger król krowa fart reklama

13. AriZona Cherry Lime Rickey

AriZona wiśniowa limonka rickey

Nawet bez etykiety AriZona rickeys z limonki są uświęconą tradycją amerykańską. Jak wskazał Poważne jedzenie , korzenie napoju sięgają lat 80. XIX wieku, kiedy powstał koktajl „Rickey” z mieszanką żytniej whisky, wody gazowanej i soku z cytryny. Jak mówi folklor, limonka została później dodana przez przedstawiciela Missouri, Williama Henry'ego Hatcha, ale bezalkoholowa wersja koktajlowa stała się popularna dopiero w prohibicji. Kiedy alkohol nie był już łatwo dostępny (lub, jeśli o to chodzi, technicznie pod wieloma względami legalny), wiele osób zwróciło się w stronę świątecznych opcji bezalkoholowych.

Od tego czasu rickeys z limonki stały się dość polaryzującym napojem. W Nowej Anglii znajdziesz oferty spryskane sodą malinową, ale inni twierdzą, że chodzi o tytułową limonkę. AriZona's Cherry Lime Rickey jest gdzieś pomiędzy, oddając hołd klasycznemu z cukrem trzcinowym zamiast syropu kukurydzianego. Smak limonki i lekkie nagazowanie wychodzą natychmiast, ale są też nuty gruszki, mango, truskawki i – jak reklamowano – wiśni.

Jednak jako jeden recenzent zwraca uwagę , wiśnia przypomina trochę syrop na kaszel, który niestety jest powszechny w świecie słodkich napojów bezalkoholowych. Ogólnie rzecz biorąc, bardziej przypomina musujący koktajl owocowy z dodatkiem limonki niż gazowana limonka wiśniowa. Albo go kochasz, albo nie, ale i tak niewielu domaga się tego konkretnego napoju AriZona.

12. AriZona mrożona herbata o smaku brzoskwiniowym

AriZona herbata brzoskwiniowaona Świergot

Herbata brzoskwiniowa jest kolejnym podstawowym napojem bezalkoholowym, którego iteracje można znaleźć w prawie każdej marce, która masowo produkuje napoje na bazie herbaty. Niestety, w obliczu konkurencji, mrożona herbata AriZona o smaku brzoskwiniowym jest trochę rozczarowująca. Herbata AriZona ma nie tylko lepsze produkty o profilach smakowych, które są prawdziwym świadectwem innowacyjności firmy, ale – mówiąc wprost – inne marki już ją opanowały.

Puryści brzoskwiniowej herbaty twierdzą, że Snapple umieścił tę kombinację smaków na mapie. Podczas gdy wersja Snapple ma charakterystyczny brzoskwiniowy smak, który jest złagodzony przez ich zauważalnie mocniejszą mieszankę herbat, AriZona smakuje tak, jakbyś zamoczył Haribo Peaches w wodzie. Delikatnie mówiąc, nie jest to zbyt mocne ani ekscytujące nawet dla najbardziej wrażliwego podniebienia.

Jeszcze więcej regionalnych herbat brzoskwiniowych - jak bardziej odważna wersja Wawy, która jest szczerze mówiąc skarbem New Jersey, właśnie tam z takimi jak Bruce Springsteen — wydają się mieć bardziej przewiewny profil smakowy. Dla porównania, ciężka brzoskwiniowa herbata AriZona z syropem kukurydzianym nie jest zła, ale też nie jest świetna. Chociaż smak pozostaje popularny, ponieważ pojawia się w jednej z ich klasycznych puszek Big Az, aby wspomnieć o wersja wielkości galona z opcją diety są lepsze opcje nawet w obrębie marki. Na przykład ich Dobra herbata brzoskwiniowa to ogromna poprawa.

11. AriZona RX Energy tonik ziołowy

AriZona RX Energia Świergot

Tonik ziołowy RX Energy to miejsce, w którym błyszczy prawdziwa innowacja firmy AriZona. Nietrudno zaprzeczyć, że marnują czas na herbatę brzoskwiniową, podczas gdy mogliby na nowo odkrywać przemysł napojów energetycznych. Spójrzmy tylko na fakty.

świetna amerykańska lokalizacja pokazu pieczenia?

Większość napojów energetycznych to nie dobrze. Jak można się spodziewać po napojach, które zazwyczaj zawierają wystarczającą ilość cukru i kofeiny, aby utrzymać czujność małej armii, nie są one również dla ciebie dobre. Spożycie napojów energetycznych wiąże się z nieregularnym tętnem, skokowym ciśnieniem krwi, lękiem, drażliwością, zaburzeniami snu, skurczami brzucha i całą masą innych przykrych rzeczy. Odrzucono nawet pozew, w którym twierdzono, że Monster Energy przyczynił się do wyniszczającego zawału serca mężczyzny (poprzez Nurkowanie kulinarne! ).

Poza wszelkimi zagrożeniami dla zdrowia, które zwykle należą do sfery nadmiernej konsumpcji, a nie regularnego używania, napoje energetyczne nie są również zapowiadane ze względu na ich smak. Każdy, kto miał Red Bulla, zna ten niemal nieopisany i często nieprzyjemny chemiczny smak. W przeciwieństwie do tego, RX Energy firmy AriZona nie jest niczym w tym rodzaju. Tonik ma słodki, ziołowy smak, który jest leczniczy we właściwy sposób (to znaczy, że smakuje jak to działa, co pomaga mu działać na poziomie placebo). Nie znajdziesz tu też nadmiaru dodanej kofeiny. Napój to głównie woda, syrop kukurydziany i zielona herbata z mieszanką koncentratów owocowych, witamin i podstawowych napojów energetycznych, takich jak żeń-szeń i guarana. Nie doda ci skrzydeł, ale niektórzy z nas lubią stąpać po ziemi.

10. AriZona mrożona herbata o smaku cytrynowym

Herbata cytrynowa AriZona

AriZona Iced Tea with Lemon to klasyczna propozycja marki. Smak cytrynowy jest w zasadzie warunkiem koniecznym dla firm produkujących herbatę butelkowaną i przez większość czasu jest całkowicie wystarczający. To jest napój, po który sięgasz po zamówieniu kanapki bodega. To napój, który popijasz podczas długiej jazdy. Jest zawsze dostępny. Zawsze jest dla ciebie. To smak, na który możesz liczyć.

Jak lody waniliowe lub masło orzechowe i kanapka z galaretką, jest powód, dla którego herbata cytrynowa AriZona jest tak bardzo popularna. Jasne opakowanie w stylu retro jest częścią tego, co sprawia, że ​​marka jest tak przyciągająca wzrok i wszechobecna, a smak jest w sam raz. Nuta cytryny i charakterystyczna mieszanka herbat ograniczają słodycz syropu kukurydzianego — choć nie pomyl się, to nadal smakuje jak słodki napój bezalkoholowy pełen nostalgii z dzieciństwa. Tak jak jeden recenzent świecił „[Odkąd] byłem dzieckiem, Arizona zawsze kosztowała 0,99 centa. Z tutejszym latem i ekstremalnym upałem mogę wypić pełny galon. Nawet przy różnych smakach klasyczna cytryna zawsze będzie najlepsza”.

Jest coś w subtelnym, metalicznym smaku zimnej puszki herbaty cytrynowej AriZona, która przenosi nas wprost do dziecięcych wakacji wypełnionych otartymi kolanami i biegających przez zraszacze na trawniku. Dla niektórych ta słodka słodycz i odrobina smaku opakowania nie są aż tak ekscytujące, ale nostalgia jest jednak dość mocnym dodatkiem.

9. AriZona Arbuz

AriZona Arbuzowy Kowbojski Koktajl

Arbuz to orzeźwiająca podstawa lata, ale napoje arbuzowe były trochę dziurą na rynku napojów. Ale to zaczyna się zmieniać. W 2020 roku La Croix zadebiutował seltzer o smaku arbuzowym, który spotkał się z recenzjami miłosnymi i nienawistnymi (przez Epickie ). W tym samym roku Beyonce publicznie zachwalała korzyści zdrowotne wynikające z WTRMLN WTR, jednej z jej inwestycji. W komunikacie prasowym uzyskanym przez Zdrowie , zwycięzca Grammy twierdził, że prawie 5 dolarów za butelkę soku to „przyszłość czystego, naturalnego nawadniania”.

AriZona Watermelon to nic takiego. Nie jest ani modny, ani drogi. Nie możemy powiedzieć na pewno, że celebryci nie zainwestowali w markę, ale na pewno nie chełpi się tym. Ponadto korzyści zdrowotne są prawie tak ograniczone, jak wszystko, co jest w zasadzie czubatą porcją dodanego cukru. Ale jeśli AriZona Watermelon jest czymś, to absolutnie pyszne .

Większość napojów o smaku arbuzowym w najlepszym razie ma posmak roztopionego Jolly Rancher. W najgorszym przypadku są szalenie sztuczne. AriZona Arbuz — który faktycznie zawierają arbuza wraz z ananasem, mango, gruszką, kiwi i wiśnią – faktycznie smakuje tak, jakby zawierał prawdziwy arbuz. Oczywiście puszka z syropem kukurydzianym bardziej przypomina Kool-Aid o smaku arbuzowym niż upragniony WTRMLN WTR Bey (jako jeden Recenzent Amazon zaznaczono), ale to nie wydaje się odstraszać ludzi, którzy nie mają słodyczy. Inne recenzent tryskał: „Młodszy brat i przyjaciel to uwielbiają! Smakuje jak arbuz, czego się nie spodziewałam, bo zwykle piję tylko herbatę, wodę i kawę”.

8. AriZona pół i pół mrożona herbata mango

AriZona Half & Half Mango Instagram

Smaki mango AriZona są niezmiennie jednymi z najpopularniejszych w tej marce, a po wypiciu łyka nie jest trudno zrozumieć, dlaczego. Smak można przyrównać jedynie do wyżymania tropikalnych wakacji i przechowywania go w słoiku na awaryjną dawkę słońca. To może być dużo chociaż – jak rodzaj słodyczy, która pali ci gardło w drodze na dół i sprawia, że ​​zaczynasz kwestionować swoje zdrowie psychiczne po więcej niż kilku łykach. To tutaj błyszczy pół i pół mrożona herbata AriZona.

Half & Half Mango jest często używane w tym samym oddechu, co Arnold Palmer Mucho Mango Half & Half z AriZony. Rozumiemy. Dużo jest tam tych samych słów, ale prawda jest taka, że ​​lemoniada nie sprzyja tej kombinacji smaków. Mocno opiera się na goryczce herbaty, aby odciąć przytłaczającą słodycz. Rezultatem jest idealna, nieoczekiwana równowaga smaku z odrobiną kofeiny, która potęguje całe doznanie.

W słowach jednego Recenzent Amazon „To jest napój, który zwalił mi skarpetki! Połączenie smaku mrożonej herbaty i mango nie było czymś, co moje kubki smakowe mogły sobie wyobrazić. Po prostu nie brzmiało to tak, jakby to był napój! Wydawało się to sprzeczne z intuicją. Ale po kilku łykach natychmiast uzależniłem się. Nie mogę bez tego żyć!

7. AriZona mrożona herbata o smaku malinowym

AriZona malinowa mrożona herbata Świergot

AriZona Iced Tea o smaku malinowym to kolejna odmiana klasyki. Marka zamieniła swoje wszechobecne turkusowe opakowanie w szachownicę na głęboki odcień jagodowy, który sprawia, że ​​ślinka cieknie z ust, zanim jeszcze ją otworzysz. Podobnie jak herbata brzoskwiniowa, herbata malinowa ma dużą konkurencję na rynku napojów butelkowanych, ale tym razem AriZona rzeczywiście wykonała solidny wysiłek. Jak jeden recenzent napisał: „Podaj najlepszy smak herbaty Arizona. Uwielbiam lekką goryczkę herbaty zmieszaną ze słodyczą malin. Cudownie też pachnie. Jeśli masz go w lokalnym sklepie, wypróbuj go. Nie pożałujesz.

W porównaniu do innych herbat malinowych, wersja AriZony ma mocny malinowy smak, który pozostawia niemal uzależniającą cierpkość, a nie dziwny syntetyczny posmak. Świetne recenzje na Amazon – w obliczu wyraźnie zawyżonej oferty – są wystarczającym dowodem. Ludzie lubią ten smak tak bardzo, że są skłonni przekroczyć cenę napisaną na puszce. „Mógłbym pić malinową herbatę Arizona przez cały dzień, jest słodka, ale nie za słodka, ma idealną równowagę smaków” – napisał jeden z nich. Użytkownik Amazona . „Wolę go od Brisk, gdzie jest jakiś posmak i jest za słodki. Arizona jest najlepsza!

Ten smak może być trudny do znalezienia, ale jeśli się na niego natkniesz, trafiłeś w płynne złoto (jeśli to złoto było warte tylko dolara).

6. AriZona Słodka Herbata

Słodka herbata AriZona Świergot

Słodka herbata AriZona w stylu południowym w jakiś sposób wydaje się ligami odmiennymi od innych ofert marki. To jeden z niewielu smaków, który ma więcej sensu w galonie niż w puszce Big AZ, być może dlatego, że tak wielu z nas może być przyzwyczajonych do spożywania słodkiej herbaty. Nie popełnij błędu, to codzienny napój. Przynajmniej każdego dnia, gdy pogoda jest jeszcze ładna i możesz usiąść na werandzie, obserwując migoczące świetliki na podwórku.

W porównaniu z większością produktów AriZona ta słodka herbata najbardziej przypomina coś, co robi się w domu. W końcu ma tylko garść składników, a firma porzuciła swoją ulubioną metodę słodkości syropu (syrop kukurydziany) na rzecz prawdziwego cukru trzcinowego, aby uzyskać bardziej autentyczny smak. Jak jeden Recenzent Amazon napisał: „To moja ulubiona słodka herbata. Smakuje rześko i świeżo. To także idealna słodycz. Niektórzy mogą uznać ją za trochę za słodką... Obecnie moja ulubiona herbata!'

AriZona Sweet Tea zdobyła prawie pięć gwiazdek na Amazon, co czyni ją jednym z najpopularniejszych smaków marki. Bardzo ograniczona liczba pesymistów wydaje się być purystami słodkiej herbaty, a ich sentyment zasługuje na pewne zaufanie. Wyjaśnijmy jedno: słodka herbata AriZona smakuje autentycznie, ale tak nadal smakuje jak coś masowego. Jasne, prawdopodobnie możesz zrobić lepszą słodką herbatę w domu, ale za tę cenę nie zawsze musisz się martwić.

5. AriZona Mucho Mango

AriZona Dużo Mango

Nie ma zbyt wielu marek napojów bezalkoholowych, które naprawdę zagłębiają się we wszystko, co można zrobić z mango. To zdecydowanie niedostatecznie wykorzystany owoc, prawie zawsze prezentowany jako dodatek do innego smaku i rzadko otrzymujący status wiodącej gwiazdy serialu. AriZona jest jedną z niewielu firm produkujących napoje, które wykorzystały swój oczywisty potencjał, a konsumenci słuchają.

Koktajl z soku owocowego Mucho Mango firmy AriZona jest niezmiennie ulubieńcem fanów, o czym świadczy ranking jednego z entuzjastów Reddit . W przeciwieństwie do niektórych innych koktajli owocowych tej marki — które unoszą się w pobliżu autentyczności, nigdy w rzeczywistości istota autentyczny — jednoznacznie smakuje jak prawdziwy nektar z mango. W jaki sposób? Ponieważ według mnie jest zrobiony z prawdziwego mango AriZona , z wyjątkiem dodawania do mieszanki soku gruszkowego. Ma nawet prawdziwe puree z mango.

Po głębokich badaniach przeczesujących etykieta składników odkryliśmy, że podstawowe składniki Mucho Mango stanowią podstawę większości koktajli owocowych AriZona. Innymi słowy, to AriZona w najczystszej postaci, słodki nektar płynący w żyłach marki. Z pewnością to mówi wszystko, umieszczając ten koktajl z soku owocowego na dość wysokim miejscu na tej liście.

4. AriZona Golden Bear Truskawkowa Lemoniada

AriZona Golden Bear Truskawkowa Lemoniada Świergot

Nie jest jasne, dlaczego AriZona szuka rad gwiazd golfa, aby pomóc im w tworzeniu przepisów na drinki, ale wydaje się, że z pewnością coś tu robią. Na przykład firmowa lemoniada Golden Bear Strawberry marki Jack Nicklaus jest jednym z najbardziej niezaprzeczalnie pysznych smaków całej linii produktów AriZona, ale nie popełnij błędu co do jej intencji. Ten napój to zobowiązanie i wyzwanie , podobnie jak delikatna sztuka golfa.

Lemoniada Truskawkowa Golden Bear to eksplozja słodyczy, która sprawia wrażenie, że wdychasz 23,5 uncji. prostego, płynnego Starburst (ale w jego Prawdopodobnie najlepszy smak Starburst . Przepraszam wiśnia!). To wiele rzeczy, od dekadenckiego deseru po orzeźwiający napój. Niektórzy mogliby przypuszczać, że gdyby nie oczywisty brak wartości odżywczych, mógłby również służyć jako posiłek. W każdym razie, po wypiciu Big Az Can na tych rzeczach, na pewno, Wola czuć się pełnym. A jeśli tego nie zrobisz, prawdopodobnie poczujesz lekkie mdłości. Czy warto? Będziemy musieli dać temu zdecydowane „tak”, chociaż może najlepiej będzie się tutaj poruszać.

W słowach jednego Recenzent Amazon , „Jedyną rzeczą lepszą byłaby trochę mniejsza puszka. To 23 uncje. może 16 uncji. Idą tak szybko. To żywy dowód na to, że absolutnie może być za dużo dobrego, ale jak zauważa recenzent, „to jest tańsze niż woda butelkowana, wytłumacz to?”. Magii nie da się wyjaśnić.

3. AriZona Arnold Palmer Truskawka

AriZona Arnold Palmer Truskawka Pół i Pół Świergot

Jedyną rzeczą lepszą niż Golden Bear Strawberry Lemonade firmy AriZona jest Arnold Palmer Strawberry Half & Half. Gdyby golf był w jakiś sposób sportem zespołowym, byłaby to drużyna mistrzowska. Jednak w rzeczywistości branding pokazuje rywalizację między dwiema legendami golfa, przynajmniej jeśli chodzi o opakowania ich drinków. Chociaż ten napój AriZona zawiera obie lemoniady i truskawka, Jack Nicklaus i jego marka „Złoty Niedźwiedź” są całkowicie odcięci od obrazu. To jest wyłącznie domena Arnolda Palmera i jest to definitywna dziura w jednym.

Podczas gdy oryginalny Złoty Niedźwiedź jest — jak już wcześniej opisywaliśmy — czymś w rodzaju przedsięwzięcia dzięki swojej słodyczy, Arnold Palmer Truskawka to prawdziwa bryza. To jak śmiganie przez pole na wózku golfowym, gdy patrzysz, jak wszyscy inni ciągną kije. Napój ten jest nadal szalenie słodki, to oczywiście, ale dodatek herbaty sprawia, że ​​smakuje mniej jak Starburst cukierki i bardziej jak coś, co faktycznie może zapewnić nawilżenie. Z drugiej strony, jako jeden recenzent odnotowany , „Fakty żywieniowe są dość przerażające”, więc umiar jest tutaj nadal kluczowy.

Niemniej jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich napojów AriZona, cena jest nie do pobicia. „Bardzo pyszne” – napisał jeden recenzent . „Dostaję je tylko raz na jakiś czas, ponieważ są super słodkie! Ale smak jest niesamowity! Świetna robota w dostarczaniu słodkiego smaku truskawkowego i cierpkiego smaku lemoniady! Moim zdaniem mieszanka idealna.

2. Zielona herbata AriZona z żeń-szeniem i miodem

AriZona Zielona Herbata z Żeń-szeniem i Miodem

Podobnie jak klasyczna herbata cytrynowa, zielona herbata AriZona z żeń-szeniem i miodem jest podstawą, na której można polegać. Bez względu na to, w jakim kraju się znajdujesz, od Walgreens, przez CVS, do zwykłego sklepu na rogu, ten smak jest prawie zawsze dostępny. Jeśli mają napoje AriZona, to na pewno mają to.

Z jakiegoś powodu żadna z innych ofert zielonej herbaty AriZona nigdy nie nabrała takiego rozmachu jak ta. Różnicę widać od razu w opakowaniu, które jest uwielbiane aż do momentu, w którym się zapali współpraca z Adidasem i całą masę podróbek. Puszki nadal mają charakterystyczny dla firmy turkusowy kolor, ale AriZona całkowicie zrezygnowała z południowo-zachodniego motywu. Zamiast tego dostajemy kwiaty wiśni (dla regularny smak ) oraz ilustrowany hołd dla tradycyjnych japońskich herbaciarni (dla wersja dietetyczna ).

Jeśli chodzi o smak, jest szczególnie słodki, ale smak herbaty zdecydowanie przebija. W tym przypadku oceny mówią głośno. „Nie jestem fanem zielonej herbaty ani słodkiej herbaty, ale pewnego dnia wypiłem trochę, bo była w lodówce i była zimna” – napisał jeden użytkownik Amazon . 'To jest pyszne! Jest słodka, ale nie super słodka jak niektóre herbaty i ma łagodny smak… Zdecydowanie będę pił szklankę lub dwie tego [co] tygodnia”.

1. Arnold Palmer AriZona

Arnold Palmer Instagram

Wreszcie mamy Świętego Graala napojów herbacianych, platoniczny ideał linii AriZona: AriZona Arnold Palmer. Dla tych z nas, które spędziły dzieciństwo rozdarte między wyborem lemoniady a herbatą, jest to dowód na to, że czasami świat jest łaskawy i naprawdę można dostać wszystko, czego pragniesz. Niemniej jednak, chociaż przepis AriZona Half & Half jest pyszny, w rzeczywistości nie jest właściwy.

Jak sama nazwa wskazuje, ukochany napój wywodzi się z umysłu legendy golfa Arnolda Palmera. Nie był pierwszą osobą, która natknęła się na miksturę (o czym wie każdy, kto stał przed fontanną wody sodowej), ale z pewnością był osobą, która ją spopularyzowała. Według wszystkich relacji był to tylko spontaniczny pomysł. Według Washington Post , jego żona zrobiła „dużo mrożonej herbaty na lunch” i po prostu zmieszał ją z lemoniadą. W końcu pokochał ten napój tak bardzo, że zaczął nosić go w termosie, kiedy grał w golfa. Reszta jest historią.

najlepsze restauracje fast food do pracy?

W 2001 roku AriZona wydała licencję legendzie golfa na sprzedaż tego napoju, ale opis pół lemoniady i pół mrożonej herbaty nie był tak naprawdę oryginalnym przepisem Palmera. Mrożona herbata była? zawsze ma być dominującym smakiem (wyobraź sobie ultra-słodką, pomarszczoną herbatę cytrynową), ale większość zagorzałych zwolenników AriZona będzie musiała stanowczo się z tym nie zgodzić. Od tego czasu marka wariuje na profilu smakowym, w tym popularnej wersji lite i w stylu południowym wersja ze słodką herbatą i różową lemoniadą.

Kategorie Opinie Zabawa Fakty