Ludzie są wściekli na tę klasyczną reklamę świąteczną Hershey. Dlatego

Hershey youtube

Jeśli jest jedna rzecz, która może nas wszystkich połączyć w tym okresie świątecznym, to fakt, że 2020 rok jest do niczego i musi się skończyć. Niestety, może trochę dostaliśmy także Przyzwyczajony do narzekania na rok i jego liczne zmiany, do tego stopnia, że ​​nawet najmniejsze rzeczy mogą naprawdę zdenerwować Twittera. Przykład: klasyka Hersheya pocałunki reklama Christmas Bells, która była emitowana od 30 lat, w tym roku doczekała się aktualizacji, a niektórzy ludzie byli bardziej niż trochę zdenerwowani (poprzez Pyszne ).

W oryginalnej reklamie występuje chór Pocałunki granie w „We Wish you a Merry Christmas” jako dzwony, a kończy się wycieraniem „brew” tagiem (oficjalnie zwanym „Niggly Wiggly”) i wydawaniem „uff” (poprzez Czy Wiedziałeś Rzeczy? ). Jednak tegoroczna wersja przerywa piosenkę, gdy młoda dziewczyna sięga po pocałunek, by wcisnąć do ciasteczka (via youtube ). Następnie scena przechodzi do ujęcia małej dziewczynki i jej ojca pieczących kwiaty masła orzechowego, podczas gdy „We Wish you a Merry Christmas” kontynuuje się w tle, w wykonaniu rogów zamiast dzwonków. To urocza scena i pełna świątecznego ducha, ale niektórzy fani oryginalnej reklamy są rozczarowani, że reklama, którą od dawna kojarzyli z początkiem sezonu świątecznego, została zmieniona po 30 latach.Co mówią fani o nowej reklamie Hershey

nowy Hershey youtube

Fani szybko wyrazili swoje rozczarowanie nową reklamą na Twitterze, jeden z nich napisał: „Hershey przerobił swoją świąteczną reklamę Kisses, która przerywa w połowie. Czuję świąteczną wściekłość” (poprzez Świergot ). Inny nawet obwiniał sam rok 2020, pisząc: „@Hersheys zmienił moją ulubioną reklamę świąteczną WSZYSTKICH czasów. Uwielbiam tę reklamę i czekam na nią od ponad 30 lat!!!! Po co to teraz zmieniać??? Po prostu nie będą święta, jeśli nie usłyszymy, że ostatni pocałunek Hershey wydał na koniec wielkie „uff”! Cholera 2020” (przez Świergot ).

Jednak naprawdę nie ma co się tak denerwować, ponieważ ta nowa reklama nie zastępuje całkowicie oryginału z tymi filmami kultowe pocałunki . W oświadczeniu do Dzisiaj , przedstawiciel firmy Hershey powiedział: „Dla widzów, którzy kochają nasz oryginał — nie martw się, w tym sezonie będziemy wyświetlać obie reklamy świąteczne. Miej oczy szeroko otwarte na nasze klasyczne i kultowe miejsce Bells, a także najnowsze „Bells to Blossoms” (przez Dzisiaj ).