Ludzie są wściekli na nowy system punktowy Chick-Fil-A. Dlatego

Restauracja Chick-fil-A Kevin C. Cox/Getty Images

Redditorzy, którzy kochają kurczaki, traktują to całkiem serio Laska-fil-A jeden , program punktów i nagród sieci tylko dla członków. Tak poważne, że użytkownik Reddita, Plaguei5, opublikował niedawno szczegółowy arkusz kalkulacyjny najlepsze i najgorsze wartości w menu nagród Chick-fil-A . Członkowie Fellow One na r / Chick-fil-A subreddit radował się, wychwalając użytkownika za „wykonywanie pracy Pana”. Jednak niecały miesiąc później Laska-fil-A zaktualizował swój system nagród, zgodnie z nowym arkuszem kalkulacyjnym autorstwa naród333 , zwiększając liczbę punktów wymaganych za wiele pozycji menu i wpływając na wartość ulubionych pozycji, takich jak Chick-n-Minis i frytki waflowe dla członków One.

„Jestem bardzo niezadowolony z Chick-fil-A z powodu tych zmian i sposobu, w jaki je na nas wywołały, iw rezultacie będę tam chodzić znacznie rzadziej (jeśli w ogóle)” – napisał jeden z użytkowników w wątku. Inni zgodzili się, mówiąc, że „przestaną chodzić” i że sieć „spieprzyła swoich najbardziej lojalnych klientów” nieoczekiwanym nowym systemem. Jeśli jesteś członkiem One i chcesz nadal otrzymywać najlepszą wartość za swoje ciężko zarobione punkty Chick-fil-A, oto jak złożyć zamówienie.Jak zhakować nowe menu nagród Chick-fil-A

Frytki waflowe Chick-fil-A Instagram

Jeśli przeglądanie arkuszy kalkulacyjnych sprawia ci ból, nie bój się. Wykres użytkownika u/nation333, oparty na cenach w St. Louis w stanie Missouri, jest dość łatwy do rozszyfrowania dla matematycznie nieskomplikowanych: gdy droższy element menu wymaga mniejszej liczby punktów nagród, dostajesz dobrą ofertę. Gdy tańszy przedmiot wymaga większej liczby punktów nagród, oferta nie jest tak dobra. Aby obliczyć wynik pozycji menu, po prostu podziel koszt przez punkty.

Na przykład, zgodnie z nowym systemem punktów, najlepszą ofertą jest duży napój lub herbata z fontanny, która kosztuje 2,19 USD i przywraca 300 punktów za 73. Najgorszą ofertą jest natomiast grillowana kanapka z kurczakiem za 5,35 USD, która jest wyceniany na 1200 punktów, co daje wynik 44,6.

Aby jak najlepiej wykorzystać swoje punkty, może zamówić pikantna kanapka z kurczakiem, średnie frytki waflowe lub trzy paski z kurczaka — wszystko to w pierwszej dziesiątce wartości klucza punktów. Kiedy każdy 1 dolar zarabia tylko 10 punktów, musisz sprawić, by się liczyły.