Kwitnący smażony kurczak z Outbacka zwraca uwagę

Outback Restauracja ze stekami w Outbacku

Znowu nadeszła ta pora roku o Restauracja ze stekami w Outbacku . Twoja ulubiona przystawka, Bloomin' Onion, wychodzi z centrum uwagi na rzecz Bloomin' Fried Chicken, której przegapiliśmy od czasu jej ponownego pojawienia się w lipcu 2019 r. (poprzez Delikatny ). Niezależnie od tego, czy jesteś fanem smażonej cebuli, czy nie, prawdopodobnie nadal lubisz niesamowicie pikantną mieszankę przypraw, której łańcuch używa do panierowania i smażenia posiekanej cebuli na idealnie chrupiące włócznie. Cóż, te smaki są teraz dostępne w formie smażonego kurczaka i nadszedł czas, aby spróbować.

Zmiana menu w Outback jest częścią ekspansji, ponieważ sieć działała w ograniczonym menu w ostatnich miesiącach. Oprócz Bloomin' Fried Chicken klienci mogą teraz zamawiać inne klasyczne pozycje w menu, takie jak Aussie Twisted Ribs i Three Cheese Steak Dip (za pośrednictwem Ludzie ). Oznacza to, że istnieje kilka różnych sposobów na pomieszanie zamówienia, jeśli ostatnio wpadłeś w rutynę.Co musisz wiedzieć o Outback's Bloomin' Fried Chicken?

Outback

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z powracającym daniem, Bloomin' Fried Chicken to kotlet z kurczaka, który jest posmarowany przyprawą Bloomin' Onion i smażony w głębokim tłuszczu. Gdy kurczak wyjdzie chrupiący i chrupiący, polewa się go charakterystycznym pikantnym sosem i podaje z dwiema stronami. Jeśli twoje usta już łzawią, nadszedł czas, aby odwiedzić lokalny Outback. Nowe menu z kurczakiem Bloomin' Fried Chicken zostało wprowadzone w środę, 2 września i możesz z niego skorzystać, niezależnie od tego, czy jesz w restauracji, odbierasz, czy zamawiasz z dostawą do domu.

A najlepsze może być to, że nowe dodatki do menu są również bardziej opłacalne. „Wiemy, że wartość jest ważna dla naszych gości, zwłaszcza teraz”, powiedziała Danielle Vona, dyrektor ds. marketingu Outback Steakhouse, zgodnie z Ludzie . „Oprócz dodania drugiej strony do większości przystawek, obniżyliśmy ceny niektórych naszych charakterystycznych przystawek, a także niektórych większych kawałków steków”. Więcej jedzenia po niższych cenach to zawsze mile widziana wiadomość, bez względu na to, co zamówisz.