Nowa linia wina Olive Garden sprawia, że ​​wszyscy mówią

Wyjmij posiłek z ogrodu oliwnego Facebook

Ogród Oliwny właśnie wypuścili nową linię swoich win domowych i jest wiele powodów do ekscytacji dzięki temu nowemu rozwiązaniu. Nieformalna włoska sieć rozumie, że dla tak wielu był to bardzo trudny rok i że istnieje wiele powodów, dla których klienci mogą potrzebować dodatkowej butelki w domu. Dlatego zamawianie jednej lub dwóch butelek z nowej linii win Olive Garden do zamówienia na wynos jest właśnie tym, czego wszyscy potrzebujemy (za pośrednictwem Moje przepisy ).

jaki smak jest czarny jak smoła?

Twój ulubiony bar lub restauracja na randkę może nadal być zamknięty lub po prostu nie czujesz się jeszcze całkowicie gotowy na odważne wyjście, dlatego wiadomości Olive Garden są tak ekscytujące. Zamawianie ulubionych włoskich potraw do ulubionych win sprawia, że ​​pobyt w domu staje się nieco bardziej normalny. Na szczęście istnieje kilka win, które możesz dodać do swojego zamówienia. Nie wspominając, że Olive Garden ma również wielokrotnie nagradzaną listę win (przez wine Ogród Oliwny ).Co musisz wiedzieć o nowej linii win

Makaron krewetkowy z kieliszkiem wina Pink Moscato Blend Confetti Olive Garden Facebook

Podobnie jak większość restauracji i barów, Olive Garden sprzedaje teraz nową linię win w 40 stanach, w których dozwolony jest odbiór lub dostawa alkoholu. Obejmuje to ponad 750 lokalizacji, więc szanse, że Twój lokalny Ogród Oliwny weźmie w nim udział, są całkiem spore. Należy pamiętać, że niektóre stany mogą wymagać zamówienia jedzenia, aby alkohol został zakupiony „na wynos” (za pośrednictwem Foley Food and Wine Society ).

Po ustaleniu, co chcesz zamówić i co może być konieczne, aby odebrać butelkę lub dwie wina z Olive Garden, nadszedł czas, aby ustalić, które butelki chcesz spróbować — pamiętaj jednak, że opcje i ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Jest mieszanka merlotów, którą jest Red Blend Porta Vita, a także Head-to-Head rose. Trzecie wino to Roscato Rosso Dolce, czyli wino do różu przygotowane w stylu Moscato z trzech czerwonych włoskich winogron (poprzez Wino Imperium ).

Wreszcie Olive Garden sprzedaje również dwa wina Moscato. Jest konfetti z mieszanki Pink Moscato i Primo Amore, które są słodkimi sposobami na dokończenie ulubionych dań z makaronu. Najsłodszą ucztą może być jednak to, że każda butelka kosztuje tylko 15 USD (ponownie, ceny mogą się różnić w zależności od Twojej lokalizacji). Za to warto wznieść toast.