Nigdy nie zamawiaj miski na chleb w Panera. Dlatego

Chleb Panera Bruce Bennett/Getty Images

Kochasz chleb i nie możesz się oprzeć fast foodom? W takim razie prawdopodobnie znasz Chleb Panera i jego pyszne opcje menu, od pysznych sałatek po kultowe miseczki na chleb. Ale możesz nie być tak obeznany ze sposobami, w jakie sieć stara się być dobra dla i dla swoich klientów. Jak na Pyszne , Panera Bread jest czymś w rodzaju silnej społeczności w tym sensie, że niektóre z jej placówek na obszarach, w których mieszkają mieszkańcy w niekorzystnej sytuacji ekonomicznej, stosują model „płać ile możesz”. Kawiarnie społecznościowe Panera mają menu z sugerowanymi darowiznami, ale klienci proszeni są o oferowanie tego, co jest w ich zasięgu.

Co więcej, jeśli starasz się być zdrowszy, z przyjemnością o tym wiesz Chleb Panera była pierwszą marką krajową w kraju, która udostępniła swoim klientom liczbę kalorii i podjęła dodatkowe działania, aby uczynić swoje pozycje menu zdrowszymi. Na przykład sztuczne tłuszcze trans zostały usunięte z potraw w połączeniu ze sztucznymi dodatkami. Jeśli jednak kochasz chlebaki tej marki, mamy dla Ciebie złą wiadomość.nad łatwą vs słoneczną stroną

Patrzysz na za dużo kalorii

Miska na chleb Panera Instagram

Więc o co chodzi? Zasadniczo, podczas gdy możesz bezpiecznie zamówić miskę świeżej zupy warzywnej w Panera, nie możesz powiedzieć tego samego, jeśli zamienisz ją na miskę na chleb. Będziesz się przyglądać główne kalorie . Według Poradnik żywieniowy firmy Panera , wegetariańska miska na kremowy chleb pomidorowy dostarcza 900 kalorii, podczas gdy sama filiżanka kremowej zupy pomidorowej zawiera tylko 230 kalorii. Miska na chleb do zup warzywnych Panera Ten ma ogromną liczbę kalorii (730) w porównaniu z prostą, zdrową filiżanką zupy warzywnej, która ma tylko 60 kalorii. Sama miska ma 200 kalorii. Tak piękny jak chleb na zakwasie, nie jest zbyt dobry dla twojej talii i zdrowia. Cóż, to rozczarowujące.

Jakie jest najlepsze wyjście? Eksperymentuj, wprowadzaj innowacje i jedz zgodnie z menu . Na przykład możesz dodać kromkę chleba do swojej obfitej miski zupy i zaoszczędzić dużo kalorii, zamiast martwić się przesadą, gdy zagłębisz się w miskę chleba z warzywami. Najlepsze z obu światów, prawda? Lub skorzystaj z porady Reddit komentatorzy, którzy proponują sałatkę lub trochę dostosowywania rzeczy, dostając połowę kanapki z niskokalorycznego chleba i połowę sałatki.