Najbardziej absurdalne momenty koszmarów kuchennych

Gordon Ramsay Facebook

Kiedy myślisz o imponującej kuchni, jaką jest Gordon Ramsey, na myśl przychodzi kilka słów: „surowy”, „głośny”, „intensywny”, „niegrzeczny” i w zasadzie każdy z tych czterech synonimów. Jedno słowo, które nie? dobrze wróży szefowi kuchni, jest jednak „śmieszna”. Dla tych z nas, którzy widzieli go w akcji, jeśli szef kuchni Ramsey ma najmniejsze wrażenie, że grasz w jakiejkolwiek formie śmieszny sposób, ty Wola posłuchaj go i bądź pewien, że nie chcesz.

Jak możesz sobie wyobrazić, nawet jeśli ludzie wiedzą, że ognisty temperament Ramseya czai się tuż pod powierzchnią, nie przeszkadza to niektórym z nich pokazać szefowi kuchni swoje prawdziwe – i często niekonwencjonalne – ja, a wyniki są dokładnie takie, jakich można się spodziewać. .Kuchenne koszmary to pokaz pełen intensywnych momentów, ale doprawiony intensywnością jest wręcz niedorzeczny. Na szczęście zebraliśmy najbardziej absurdalne momenty, abyś nie musiał szukać. Smacznego!

Gordon Ramsay porównał maitre d' do nosorożca w Kitchen Nightmares

Nigdy nie jest miło, gdy ktoś wywnioskuje, że Twój wygląd jest „nieoszlifowany”. Nic dziwnego, że to jeden z ulubionych przymiotników Gordona Ramseya, a podczas jednego z odcinków Kuchenne koszmary , szef kuchni przywiózł ze sobą pracownika jednej ze swoich restauracji w Nowym Jorku, aby pomóc dopracować maitre d', który wydawał się zmagać z koncepcją fine dining.

Jean Baptiste, pracownik Ramseya, zaczął od stroju maitre d's, zauważając, że nie był najbardziej modną osobą. Potem przyszedł czas na krytykę fizycznego ruchu w jadalni. Oto, gdzie rzeczy stają się śmieszne.Szef kuchni Ramsey zdecydował się wkroczyć w tę szczególną krytykę i nie było to miłe. Szef kuchni podawał się za maitre d', który w zasadzie biegał tam iz powrotem z opuszczoną głową i pochylonymi ramionami. Następnie, opisując zachowanie, Ramsey powiedział: „Za każdym razem, gdy cię widzę, biegasz jak pieprzony nosorożec próbując mieć dupę. '

Cóż, przynajmniej niczego nie powlekał cukrem.

Kłótnie tej rodziny wyczerpują Gordona Ramsaya w „Koszmarach kuchennych”

Umiejętności komunikacyjne są niezbędne w każdym aspekcie życia. Ale jeśli nie masz ich, gdy pracujesz w nieustannie agresywnym środowisku branży restauracyjnej, jesteś zgubiony. Tak więc, kiedy Gordon Ramsey usiadł z rodziną Pellegrino podczas ich odcinka Kuchenne koszmary aby przedyskutować, dlaczego ich biznes się borykał, założył, że może być trochę kłótni. Szybko jednak zdał sobie sprawę, że jest w drodze ponad jego głową.Podczas rodzinnej debaty Ramsey podkreślał, że potrzebuje prawdy i niczego poza prawdą o działalności restauracji, a im szybciej ją otrzymał, tym szybciej mógł znaleźć praktyczne rozwiązania. Jednak w ciągu kilku sekund po spotkaniu rodziny Pellegrino pojawiły się problemy. Zaczęły latać oskarżenia, ludzie zaczęli się nad sobą gadać i Wybuchło słowne zamieszanie.

oliwa z oliwek vs olej z awokado

Członkowie zaczęli wtrącać opinie tylko po to, by uciszyć ich głośniejsze krzyki, a Ramsey mógł tylko zwiesić głowę z obrzydzeniem, że komunikacja rodzinna, z którą miał do czynienia, miała więcej pęknięć niż chodnik w Nowym Jorku. Już samo obserwowanie twarzy Ramsaya, gdy próbuje zrozumieć wszystko, co mówią, pozwala wiedzieć, jak absurdalna jest ta sytuacja.

Gordon Ramsay podpalił przyrządy kuchenne w „Koszmarach kuchennych”

Powiedzenie „Gordon Ramsey zna się na kuchni” jest jak powiedzenie „Ernest Hemingway znał się na maszynie do pisania”. Facet spędził lata na wspinaniu się po szczeblach dowodzenia, a teraz, no cóż, jest zwariowanym Gordonem Ramseyem. Kiedy pojawia się twarz gry kuchennej, lepiej wytrzymaj upał, a czasami oznacza to, że Ramsey musi wkroczyć w ramę i zniszczyć niektóre z twoich przyborów, aby jego punkt widzenia został wysłuchany. Dokładnie to zrobił podczas tego odcinka Kuchenne koszmary .

Ogromnym problemem, który nęka wiele restauracji, jest chęć podania potraw w wyjątkowy sposób, gdy często strategia okazuje się niedorzeczna i niepotrzebna. Cóż, w przypadku jednego szefa kuchni, który podawał swoje sałatki nadziewane w plastikowych lejkach, Ramsey dał mu znać, jak śmieszna była to taktyka, kładąc na gorąco i kładąc kres szaleństwu. Biorąc pochodnię creme brulee , Ramsey dosłownie podpalili plastikowe lejki i stopili je w kałużę smutnego i zubożonego plastiku. Czasami musisz spalić to, co był zrobić miejsce na co? jest .

Właściciel restauracji został „zaaresztowany” podczas Kitchen Nightmares

Nie ma znaczenia, w jakiej jesteś sytuacji, ty nigdy chcesz usłyszeć dźwięk kajdanek zatrzaskujących się na miejscu, ponieważ ktoś (mam nadzieję, że nie ty) znalazł się w świecie kłopotów prawnych. Ale zdarza się i w jednym odcinku Kuchenne koszmary , Gordon Ramsey faktycznie sprowadził policjanta, aby zakuł właściciela restauracji. Jednak „przestępstwo” popełnione przez właściciela nie było oszustwem ani kradzieżą; było to coś, czego nikt nie mógł przewidzieć.

sprzedawca octu jabłkowego joe's

Funkcjonariusz wszedł do lokalu i założył właścicielowi kajdanki na nadgarstki, gdy Ramsey wyjaśniał jego przestępstwo: zbyt wiele zabierania po wszystkich i pozwalania, by jego personel obijał się bez konsekwencji. Ramsey wyjaśnił kajdanki: „Dziś wieczorem niczego nie dotkniesz. Powiesz im dokładnie, czego chcesz, aby zrobili. Prowadź swój biznes na głos . Oczywiście właściciel odetchnął z ulgą, gdy zdał sobie sprawę, że kajdanki były tylko aktem, który dał mu ważną lekcję na temat przywództwa i miał nadzieję, że wziął tę lekcję do serca. Mimo to trzeba przyznać, że cały wyświetlacz był trochę śmieszny.

Gordon Ramsay sprawia, że ​​szef kuchni na ślepo testuje swoje własne jedzenie w „Kuchennych koszmarach”

Każdy szef kuchni chce wierzyć, że jedzenie, które serwuje klientom co wieczór, zasługuje na chwalenie się prawami, które zachęcają ludzi do rozmowy i rozpowszechniania informacji. To dlatego ślepy test smaku Gordona Ramseya, w który zaangażowali się dwaj szefowie kuchni, był tak fascynujący – i zabawny – do oglądania. Gdyby kucharz miał szczerze krytykują jedzenie, które serwują, nie wiedząc, że tak naprawdę? ich własny danie, co by powiedzieli?

Cóż, Ramsey zorientował się, co przynajmniej dwóch szefów kuchni powiedziałoby w jednym Kuchenne koszmary epizod. Wziął składniki z kilku ich śmieszne dania i zmiksowaliśmy je, aby uzyskać grube podwójne ujęcie każdej opcji. Brzmi trochę szorstko, prawda? Cóż, jak się okazało, kucharze nie byli zbyt entuzjastyczni o własnych smakach.

Najpierw był koktajl z czekolady i krewetek, oparty na popisowym daniu restauracji. Jeden kucharz z zawiązanymi oczami nie chciał nawet dać mu drugiego smaku. „To jest cholernie straszne”, powiedział. Druga mieszana mikstura zawierała kurczaka i banana na podstawie innej pozycji menu. Ponownie reakcja była obrzydzeniem. Potem opaski zsunęły się i nastąpiło ekstremalne zakłopotanie.

Gordon Ramsay obraża danie szefa kuchni, używając skandalicznego określenia w „Kuchni koszmary”

Wspaniały świat przymiotników pozwala nam opisywać rzeczowniki w najbardziej sensowny i dokładny sposób. Ale ten zdrowy świat opisowych słów może ulec pogorszeniu, gdy ktoś chce coś obrazić. I lepiej uwierz, że Gordon Ramsey wygina wszystkie opisowe słowa w swojej skrzynce z narzędziami, kiedy natrafia na coś całkowicie odrażającego.

Ramsey miał wiele do powiedzenia na temat dania z kaczki w jednej restauracji podczas jednego? brutalnie uczciwy Kuchenne koszmary epizod . Dla tych, którzy lubią kaczkę, gdy jest gotowana do perfekcji, nie ma mięsa, które mogłoby się równać. Jednak, gdy przystawiasz przystawkę sosem, który smakuje tak, jakby został zebrany z dna pompy ściekowej, pojawiają się problemy.

Ramsey, próbując dowiedzieć się, co dokładnie było w akompaniamencie kaczki jednego z właścicieli, wykrzyknął: „Co do cholery dodałeś do tego sosu? To jak jakaś pieprzona sperma sci-fi! Tak, dobrze to przeczytałeś.

Busboy okłamuje Gordona Ramsaya w Kitchen Nightmares

'Prawda cię wyzwoli.' To cytat, który brzmi prawie we wszystkim, ale niestety nie wszyscy go praktykują. Jeśli chodzi o profesjonalne środowisko pracy, musisz ufać, że ludzie cię wspierają i że przekazują ci prawidłowe informacje, w przeciwnym razie nagle znajdziesz w swoim statku dziury, których nie można zatkać, a jedyną opcją jest zatonięcie. A w nieubłaganym środowisku, takim jak restauracja, Gordon Ramsey oczekuje — i wyrazy szacunku — uczciwość przez cały czas. Ale nie zawsze jest to dane.

W jednym odcinku Kuchenne koszmary , gdy Ramsey usiadł, aby zjeść posiłek, pracownik podszedł do niego, aby porozmawiać i porozmawiać o swoich rolach na podłodze. Przedstawiając się jako dyrektor generalny, Ramsey zaczyna wypytywać pracownika o jego styl zarządzania. Wtedy wszystko zaczyna się rozpadać.

Okazało się, że mężczyzna rozmawiający z Ramseyem przejął rolę GM na własną rękę i był właściwie tylko kelnerem, którego wcześniej wyrzucono za gadanie, według właściciela restauracji.

W świecie Gordona Ramseya poznaj swoją rolę.

Gordon Ramsay spotyka właściciela restauracji z owocami morza, który nienawidzi owoców morza w Kitchen Nightmares

Możesz wyczuć, że ktoś ma pasję do czegoś, gdy widzisz pracę, którą włożyli w końcowy rezultat. Kiedy szef kuchni wchodzi do kuchni i chce, aby każdy klient, który wejdzie przez frontowe drzwi ich restauracji, wyszedł z uśmiechem i zaspokojonym apetytem, ​​można to od razu wyczuć po tym, jak ciężko pracuje na grillu. Pasja to sukces, ale jak przekonał się szef kuchni Gordon Ramsey, nie każda osoba prowadząca restaurację ma pasję.

Ramey wybrał się na wycieczkę do restauracji z owocami morza w Brighton w Anglii, aby zagrać w odcinku Kuchenne koszmary , a kiedy usiadł z właścicielem, aby przedyskutować sprawy, kilka niepokojących rzeczy wyszło na jaw niemal natychmiast. Po pierwsze, 60-letni mężczyzna prowadzący running owoce morza restauracja ma ' niechęć do ryb „w oparciu o doświadczenie, które miał, gdy był” 5 lat . Najwyraźniej kość ryby utkwiła mu w gardle i nigdy jej nie wybaczył.

wartość netto Davida Overtona

Jak właściciel może mieć opinię na temat swojego jedzenia, jeśli nawet go nie je?

Dzielny kelner prosi Gordona Ramsaya o pracę w Kuchni Czarnuchy

Rozmowy kwalifikacyjne nigdy nie są niczyim pomysłem na dobrą zabawę. Wpatrywanie się przez stół na potencjalnego pracodawcę, który próbuje się zorientować ty się, gdy w tym samym czasie próbujesz sobie poradzić ich oczekiwania są stresujące. Więc możesz sobie wyobrazić, jak to jest, gdy Gordon Ramsey jest pracodawcą i musisz udowodnić swoją wartość na jednej prezentacji windy, albo wracasz do życia gotowego na linii. Jeśli wyobrażałeś sobie, że to naprawdę stresujące, jesteś na dobrej drodze.

Podczas jednego odcinka Kuchenne koszmary , Ramsey wpadł na starego kierownika restauracji, którego znał z wcześniejszego odcinka, i obaj mężczyźni odbyli indywidualną dyskusję na chodniku tuż przed East India Grill w Kalifornii. Ramsey zwrócił uwagę na jedno ważne pytanie: „Czy jest coś, co chciałeś mi powiedzieć teraz, kiedy jesteś?” nie miałem okazji powiedzieć w zeszłym roku ?

Tam był coś. Były menedżer przełknął dumę i wprost poprosił szefa kuchni Ramseya o pracę. Jaka była odpowiedź? – Najpierw zrób coś ze swoim poceniem, a może się nad tym zastanowię. To jak wodospad Niagara pod pachami. Klasyczny Ramsey.

Windykator restauracji prawie zostaje pobity do bezsensu w „Koszmarach kuchennych”

Przemoc w miejscu pracy nigdy nie leci, ale gość taki jak Gordon Ramsay z wieloletnim doświadczeniem w gotowaniu na liniach za pasem widział kilka rzeczy. I czasami te rzeczy dotyczą ludzi gotowych na szaleństwo w stylu WWE. Jedna restauracja włączona? Kuchenne koszmary wkrótce po tym, jak komornik przybył niezapowiedziany, Gordon został złapany w środku gwałtownej erupcji gniewu.

Gdy Gordon informuje personel restauracji o nazwie Peter's przed rozpoczęciem kolacji, wchodzi nieoczekiwany windykator , zakłócając spotkanie. Gordon i kolekcjoner wymieniają się słowami, ale kiedy nieznajomy wskazuje na syna właściciela restauracji, Petera, i zaczyna mu nadawać odpowiednią postawę, rękawice spadają, a Peter zaprzęga wściekłość Mike'a Tysona w ułamku sekundy. Na szczęście dla kolekcjonera, personelowi i Gordonowi udaje się powstrzymać Petera przed dostarczeniem tego stulecia, a ostatecznie wystartuje swoim samochodem.

Można mieć w menu różne kanapki, o ile jedna z nich nie jest „kanapką z golonką”.

Właściciel ma wybrane słowa dla Gordona Ramsaya na temat koszmarów kuchennych

Jeśli jest jedna rzecz, której oczekujesz, gdy Gordon Ramsay wkracza do kuchni, to szacunek i współpraca ze strony personelu. Jego doświadczenie w kuchniach najwyższego kalibru na całym świecie oznacza, że ​​wie więcej niż oni, więc kiedy mówi, oni słuchają. Ale niektórzy uważają, że to działa works naprzeciwko sposób, a kiedy Ramsay daje Kuchenne koszmary rady, z którą się nie zgadzają, dochodzi do buntu. Jeden facet nawet rzucił Nagrodzony Michelin szef kuchni w przypływie frustracji zerwał się ze swojej kuchni. Wielki błąd.

Wszystko zaczyna się od kuchenki mikrofalowej. Ramsay jest zbulwersowany, gdy odkrywa, że ​​prawie każde danie, w którym gotuje kuchnia, jest podgrzewane? jeden singiel kuchenka mikrofalowa. Dosłownie znajduje kolejkę jedzenia czekającą na swoją kolej, aż małe pudełeczko znów je rozgrzeje. Właściciel — który jest także szefem kuchni — zaczyna odczuwać ciepło zirytowanego nastroju Ramsaya i nie może go dłużej utrzymać. „Pieprz się. Wyjdź z mojej linii – agresywnie domaga się Ramsaya. Łał.

Gordon w końcu to robi, ale nie wcześniej, niż daje właścicielowi zastraszającą wulgaryzmy, podczas gdy matka mężczyzny (również pracownik restauracji) wstydliwie trzyma głowę w dłoniach, podsłuchując z innego pokoju.

Zjełczałe przegrzebki wysyłają Gordona Ramsaya biegnącego na Kitchen Nightmares

Posłuchaj, jeśli jesteś kucharzem i patrzysz z przerażeniem, jak Gordon Ramsey wpada do kuchni, mija salamandrę i przedziera się przez dół w drodze do jedzenia, szybko wyrzuć te nerwy za drzwi. Wejdź do gry z głową i postaw swoją najlepszą nogę do przodu. I do diabła, upewnij się, że jedzenie, którym gorliwie próbujesz mu zaimponować, nie zepsuło się. Niestety nie w każdym miejscu? Kuchenne koszmary otrzymał tę notatkę.

Miejsce o nazwie Bonapartes w Silsden w Anglii wymagało gruntownego remontu, a Ramsay pojawił się gotowy, aby personel zaczął pracować, aby zmienić sytuację. Kiedy nadszedł czas na spróbowanie charakterystycznego dania Bonaparts — przegrzebków z sosem z kaszanki — porażka miała epickie rozmiary. Przegrzebki się zepsuły Ramsay wybiegł tylnymi drzwiami gotowy do wymiotów, podczas gdy pracownicy kuchni patrzyli z przerażeniem. Całkowicie rozczarowany całą operacją, Ramsay zostawił szefom kuchni poważne ostrzeżenie, że zjełczałe owoce morza zabijają klientów. Nikt nie chce śmierci na swoich rękach.

Gordon Ramsay znajduje kuchnię zarażoną stworzeniami w „Koszmarach kuchennych”

Tam, gdzie jest jedzenie, będą głodne osobniki, które będą próbowały to zjeść — restauracyjne jadalnie przyciągają przecież głodnych ludzi. Ale na mniejszą skalę spiżarnie kuchenne mają jedzenie i przyciągają własną grupę demograficzną głodnych klientów: robaki i gryzonie .

co dostać w panera

Kiedy Gordon Ramsay odwiedza borykającą się z problemami indyjską restaurację o nazwie Dillon's w jednym ze skręcających żołądek odcinku Kuchenne koszmary , znajduje kuchnię tak paskudną, że aż po kręgosłupie szefa kuchni przebiegają ciarki.

Niemal natychmiast po wejściu do korytarzy kuchni Ramsay dostrzega pierwsze (z bardzo, bardzo wielu) karaluchów bieganie po podłodze . Wkrótce pudła są przenoszone, lodówki są przenoszone, a produkty poddawane kontroli. Hordy karaluchów wylewają się ze szczelin skrzyń, gdy Ramsay je rozdziera, a odchody szczurów są rozrzucane w stosach po całej ziemi. I nawet nie każ szefowi kuchni zaczynać od przyrumienionej, rozmoczonej sałaty i rozmytego, ospowatego mięsa. Z tego właśnie wykonane są kulinarne nocne koszmary.

Gordon Ramsay spontanicznie zamyka całą operację związaną z Kitchen Nightmares

Gol Gordona Ramsaya na Kuchenne koszmary jest zbudowanie restauracji i wspieranie jej rozwoju. Znacząco zwiększ bazę klientów i wystrzel zyski przez dach. Ale czasami miejsce jest tak odrażające, że jedynym wyjściem jest zamknięcie drzwi, zjedzenie strat finansowych i nauczenie personelu kilkudziesięciu rzeczy o prawidłowym prowadzeniu biznesu. Ramsay zażądał, aby w noc, gdy odwiedził The Grasshopper w New Jersey, nie podano jedzenia, obawiając się, że w kuchni rozwinie się nowy szczep listerii.

Pierwszą rzeczą, jaką Ramsay wyciąga z lodówki, jest duży worek surowego kurczaka. Rozcina je i kręci głową z obrzydzeniem, przesiewając śliski film pokrywający je wszystkie . Potem macha kawałkiem postrzępionego mięsa przed zakłopotanym personelem. Surowe mięso przechowywano razem z gotowanym mięsem, a ogólny poziom zanieczyszczenia krzyżowego w całej kuchni był wystarczający, aby potencjalnie wysłać gości do szpitala z poważnym choroba przenoszona przez żywność . I to jest rodzaj reklamy, którego nawet ktoś taki jak Gordon Ramsay nie może wymazać.