Najpopularniejsze jedzenie z Super Bowl, Ranking

Bądźmy szczerzy — dla niektórych Super Bowl to bardziej impreza niż gra. Jaki inny dzień daje ci idealną wymówkę, by od rana do wieczora wypchać twarz pysznie tłustą potrawą, popijając ją piwem, piwem i jeszcze większą ilością piwa? Odpowiedź to żadnych innych dni .

Ale niezależnie od tego, czy jesteś fanatykiem piłki nożnej, czy tylko reklamami, wszyscy możemy się zgodzić, że niektóre potrawy mają swoje miejsce przy stole podczas meczu, a niektóre po prostu nie. (Proszę nie przychodź do mojego domu ze swoim pełnym grochu guacamole w niedzielę Super Bowl lub w jakikolwiek inny dzień w roku.)Ponieważ w grze o mistrzostwo jest zwycięzca i przegrany, są zwycięzcy i przegrani, jeśli chodzi o przekąski na imprezę. Oto ranking najbardziej popularnych potraw Super Bowl, od najgorszego do najlepszego.

17. Ten absurdalny stadion z przekąskami

Instagram

Przepraszam Pinterest, po prostu nie mogę tego zrobić. Jasne, to słodkie i to całkowicie udowadnia, jak bardzo jesteś przebiegły, ale czy możesz sobie wyobrazić, jak ta rzecz będzie wyglądać po 15 minutach twojej imprezy? Zacznie się zapadać, gdy ktoś złapie pizzę z dna stosu, keczup zostanie zmieszany z guacamole i zamieni się w jeden wielki #fail. Obiecuję Ci, że Twoi goście pokochają świnie w kocach tak samo, jak je obsłużysz bez stadionu.

16. Cokolwiek w kształcie piłki nożnej

Słuchaj, kiedy wkładam ten [tutaj wstaw przedmiot w kształcie piłki nożnej] do ust, nie obchodzi mnie nawet trochę, jaki to ma kształt. Spędzisz całą masę czasu, wkładając szczypiorkowe „sznurówki” do swoich „piłkarzy” z jajkiem diabelskim, a nie będę tego doceniać, ponieważ wypiłem już trzy piwa. Przepraszam.15. Smutny talerz warzywny

Ten wstępnie zmontowany tygodniowy talerz warzywny z wiotkimi brokułami, brązowym selerem, niedojrzałymi pomidorami? Po prostu nie rób tego. Chociaż pochwalam cię za próbę dania gościom „zdrowej” opcji, nikt nie chce marchewki, która ma białawą skórkę lub pomidorów, które zaczynają się marszczyć. Może po prostu wybierz Whole Foods i zamiast tego weź trochę hummusu i krakersów z nasionami.

14. Nachos — wysłuchaj mnie na ten temat

Wiem. WIEM. naczosy pyszne. Nie ma co do tego wątpliwości. Ale nachos nie są pyszne, gdy siedzą dłużej niż około 90 sekund. Tam jest bardzo małe okienko, w którym czas na jedzenie nacho jest optymalny, a impreza, na której będą siedzieć godzinami, to nie to. Będziesz mieć rozmoczone frytki, zakrzepły ser i morze smutnych twarzy.

najdroższa butelka na wodę

13. Czasami dip serowy

Kolejny problem z czasem — queso ma krótkie życie, gdy jest wyłączone z ognia, i jeśli nie wlewasz go sobie do gardła, gdy tylko wyjdzie, nie żyjesz najlepszym życiem. Jedynym sposobem, w jaki queso awansuje na liście, jest utrzymywanie go w cieple i przytulności w garnku na stole, ale uczciwe ostrzeżenie – przedłużacze, obfite ilości piwa i stopiony ser mogą nie być najlepsze połączenie.12. Guacamole (zwłaszcza jeśli zawiera warzywa, nie powinno)

Tak jak nachos i queso, guacamole jest zwykle wyjątkowo smaczną przekąską. Ale jest kilka problemów z klasycznym dipem z awokado: 1. Ludzie myślą, że powinni go uzdrawiać groszek albo edamame, albo, co najgorsze, brokuły. Więc zdecydowanie nie rób tego, a jeśli gość przyniesie taką obrzydliwość na twoją imprezę, „przypadkowo” pojedź i rzuć to na podłogę. 2. Zmienia kolor na brązowy po chwili przesiadania, a niedziela Super Bowl to długi dzień, tj. nie są to optymalne warunki guac. (Chociaż gdybym miał wybierać, jadłbym utleniony guacamole przez resztę życia, zanim wpuściłbym brokumol do ust.)

11. Chili, bo fasola

Wszyscy wiemy, co się dzieje, gdy jemy czerwony pieprz — nie udawaj, że ci się to nie przydarzyło. Jasne, smakuje wyśmienicie, ale efekty uboczne utrzymują tę pozycję w menu na stałym numerze 11.

10. Suwaki — dużo pracy za niewielką opłatą

Przygotowanie tych maleńkich hamburgerów to żmudny proces. Tak, są super słodkie i tak, będą wyglądać na „uwielbionych torebek” na Instagramie, ale zwykłe stare burgery wykonują pracę o wiele szybciej i łatwiej.

9. Kanapki z szarpaną wieprzowiną — dobre, ale niechlujne

Jest wiele do powiedzenia na temat szarpanej wieprzowiny — to bardzo łatwe (dziękuję, Crock-Pot), a jedna partia karmi mnóstwo ludzi. Ale mimo tego, że jest to zachwycająca, kapiąca soczystość grilla, może być trochę niechlujna. Może to dobry weekend, żeby wziąć kartkę od babci i przykryć te kanapy plastikiem?

8. Dip z kurczaka Buffalo, bez myślenia

Mimo że ten dip ma niewielką szansę na wyciągnięcie queso i zastygnięcie, odciąłem go dużo, ponieważ jest to kurczak z serem Buffalo, który jest jak skrzydełka Buffalo, ale lepszy, ponieważ bez kości i sera.

jaki jest najkwaśnszy cukierek

7. Siedmiowarstwowy dip = siedem warstw szczęścia

Warstwowy dip może być najlepszy imprezowy dip kiedykolwiek wynaleziony. To jedzenie, które jesz, kiedy potrzebujesz przerwy od innego jedzenia. Możesz bezmyślnie zanurzać chipsy po chipsach i, w cudowny sposób, kiedy skończysz, jesteś gotowy, aby wrócić na konia i zdjąć kilka hot-dogów i klopsiki koktajlowe. To w zasadzie siedem warstw magii.

6. Hot dogi, bo po prostu trzeba

Naprawdę nie ma co do tego wątpliwości — hot dogi są wymagane na imprezach piłkarskich. W każdym razie masz już rozpalony grill po wielogodzinnych próbach robienia suwaków, więc nie jest to dodatkowy wysiłek. Plus, parówki są najlepszym sposobem na to nierozważne chili.

5. Klopsiki koktajlowe — czy to nie jest prawo?

Dlaczego klopsiki koktajlowe są tak cholernie dobre? Czy to wykałaczka? Czy to sos? Wiem tylko, że są one prawdopodobnie najbardziej popowym jedzeniem na świecie.

4. Świnie w kocu — zupełnie inne niż hot dogi

Możesz tego nie wiedzieć, ale tak naprawdę masz osobne przedziały w żołądku na świnie w kocach i hot dogi, więc oczywiście będziesz chciał zjeść oba. Ale jeśli jesteś zmuszony do wyboru, pamiętaj tylko, że najlepsze świnie w kocach to zazwyczaj sytuacja z serem i/lub bekonem.

3. Pizza — najłatwiejszy do zaspokojenia tłumu

Pizza to prawie idealne jedzenie Super Bowl. Pozwól mi rozwinąć:

  1. Nikt nie oczekuje od ciebie zrób własną pizzę? , więc dostawa jest całkowicie akceptowalna, a to oznacza, że ​​nie musisz nic robić.
  2. To ser...
  3. I chleb. Łączny.

Jedynym sposobem, w jaki pizza może być bardziej doskonałym jedzeniem na dzień z dziczyzny, jest skórka z ziemniaków lub skrzydełka kurczaka.

2. Skórki ziemniaczane — ogromny ból, ale warto

Nie będę udawał, że skórki ziemniaczane nie wymagają dużo pracy. Szoruj ziemniaki, piecz ziemniaki, nabieraj ziemniaki, piecz ziemniaczane skorupki — to nieskończona ilość pielęgnowania ziemniaków. Ale człowieku, czy efekt końcowy jest tego wart. Wyraźna powłoka zewnętrzna. Ser. Boczek. Śmietana. Więc. Wartość. To.

1. Oczywiście skrzydełka z kurczaka,

Nawet nie myśl o imprezie Super Bowl bez skrzydeł. Proszę. Nawet wybaczę ci twoją gaffę z groszkiem guacamole, jeśli dzieje się gigantyczna sterta skrzydeł. Ale zapomnij o sosie Buffalo - masz już to pokryte w formie dipu. Wykorzystaj tę okazję, aby zająć się innymi przygotowaniami. Z owinięty boczkiem do azjatyckich smaków , istnieje zupełnie nowy świat skrzydeł i jest to dzień, w którym można wypróbować je wszystkie.