Single Kraft to nie ser. Dlatego

grillowany ser z wyciekającym serem

Kraft Singles to podstawa dla wielu osób – w końcu nie ma nic łatwiejszego do kanapek lub grillowanego sera niż te indywidualnie pakowane plastry. Ale pomimo ich smaku i wyglądu, Kraft Singles nie są tak naprawdę ser w ogóle. Nie czyni ich to mniej smacznymi, ale według Vox Kraft Singles nie może być prawnie nazwany serem. Zamiast tego nazywanie ich serowym produktem spożywczym jest bardziej trafne.

Prawdziwy ser wytwarzany jest z mleka, podpuszczki i soli, podczas gdy Kraft Singles mają sporo innych składników, które sprawiają, że nie są one technicznie prawdziwymi serami. Mentalna nić donosi, że Kraft Singles mają całą listę składników do prania, w tym mleko, serwatkę, koncentrat białka mleka, tłuszcz mleczny i wiele innych składników, które pojawiają się w małych ilościach, takich jak fosforan sodu, kwas sorbinowy i ekstrakt z papryki (który pomaga każdemu pokrój jego charakterystyczny żółty kolor). Kiedy zmieszasz je wszystkie razem, Kraft Singles to mniej niż 51 procent prawdziwego sera, dlatego nie można go prawnie nazwać serem.Z czego naprawdę wykonane są Kraft Singles

plastry amerykańskiego sera na białym tle

Lista składników nie jest do końca jasna, ale oczywiste jest, że Kraft Singles nie są najbardziej tradycyjnym serem, jaki można znaleźć. Według Insider biznesowy , ser Kraft American jest zwykle mieszanką innych serów, które zostały razem stopione. W rozmowie z Insider biznesowy Michael Tunick, chemik badawczy z Departamentu Rolnictwa USA, wyjaśnia, że ​​J.L. Kraft stworzył ser Kraft American, ponieważ próbował pozbyć się niektórych starszych serów.

Rozwiązanie Krafta, według Bardzo Chrupiące , było stopienie wszystkich niezdatnych do użytku kawałków sera, które miał, a następnie zmieszanie ich z kilkoma innymi składnikami. Rezultatem były pojedyncze plasterki amerykańskiego sera. Chociaż Kraft jako pierwszy przetwarzał ser w ten sposób, inni producenci zaczęli iść w ich ślady, dlatego na półkach zobaczysz produkty takie jak Velveeta oraz Kraft Singles, które smakują jak ser, ale mają etykiety typu „pasteryzowane produkty z sera przetworzonego”.

Chociaż nie brzmi to zbyt apetycznie, wytwarzanie sera w ten sposób jest całkowicie legalne, o ile jego etykieta mówi, że jest to przetworzony ser, a nie prawdziwy ser. Mam nadzieję, że wiedza, skąd naprawdę pochodzi, nie zrujnuje ci Kraft Singles, ale pomimo jego mniej niż apetycznego pochodzenia, nadal jest to jeden z najłatwiejszych serów do rzucenia na kanapkę, gdy masz ochotę na epicki ser.