Jack In The Box ma ekscytujące wieści dla fanów pikantnego kurczaka

Pozycje menu Jack in the Box Instagram

W czwartek 13 sierpnia sieć fast foodów Jack w pudełku ogłosiły decyzję o przywróceniu ich popularnej pozycji w menu 2019, Spicy Chicken Strips. Thriller stwierdza, że ​​pikantne opcje kurczaka dostępne u wielu konkurentów Jack in the Box — jak Wendy , Burger King , i Papież — okazały się niezwykle skuteczne w tworzeniu szumu w Internecie, więc ma sens, że Jack in the Box postanowił wrócić do pikantnej akcji z kurczakiem.

Bum do żucia opisuje Jack in the Box's Spicy Chicken Strips jako wykonane w 100% z białego mięsa kurczaka. Kurczak obtoczony w panierce panko i krakersach, doprawiony charakterystyczną mieszanką przypraw, a następnie smażony do chrupkości. Możesz kupić paski w zamówieniach po trzy lub pięć lub jako część zestawu składającego się z trzech pikantnych stripsów z kurczaka, jednego małego napoju gazowanego i małej ilości frytek. Wszystkie zamówienia na Spicy Chicken Strips są dostarczane z wybranym przez Ciebie sosem do maczania. Dostępne obecnie sosy do maczania to musztarda miodowa, grill, słodko-kwaśny, teriyaki, ranczo z maślanki i marinara – a także bawół Frank's RedHot, jeśli chcesz, aby pikantny kurczak był jeszcze bardziej pikantny.Spicy Chicken Strips Jack in the Box będzie dostępny tylko przez krótki czas

Zestaw łączony Jack in the Box Spicy Chicken Strips Instagram

W zeszłym roku, kiedy Jack in the Box zadebiutował w menu, JedzenieBestia dał Spicy Chicken Strips dość pozytywną recenzję. Opisali paski jako przyzwoicie duże, a poziom przypraw jako niezbyt gorący, ale stwierdzili, że niekoniecznie jest to zła rzecz. Podsumowując, Jack in the Box Spicy Chicken Strips uznano za doskonałą iterację trendu fast foodów z pikantnym kurczakiem.

Gwar poinformował również w 2019 roku, że oprócz Spicy Chicken Strips sieć sprzedawała nuggetsy i dwie kanapki z pikantnym kurczakiem: Jack's Spicy Chicken i Jack's Spicy Chicken with Cheese. Jednak te inne pikantne oferty z kurczaka nie wydają się być uwzględnione w ponownym wprowadzeniu na rynek latem 2020 roku.

Początkowo twierdził, że jest stałym dodatkiem do menu Jack in the Box przez Magazyn QSR , Thriller twierdzi, że przedstawiciel marki poinformował ich, że Spicy Chicken Strips będą dostępne tylko do jesieni, więc koniecznie sprawdź Witryna Jack in the Box JAK NAJSZYBCIEJ znaleźć lokalizację w pobliżu, jeśli chcesz spróbować tych pikantnych pasków, zanim znikną ponownie.