Czy faktycznie istnieje jakaś różnica między lewym i prawym Twixem?

Pręty Twix

Jeśli nie słyszałeś jeszcze teorii, że istnieje różnica między lewą stroną Twix i odpowiedni Twix w każdym opakowaniu, pozwól nam przedstawić Cię w świat cukierek spiski.

Najwyraźniej pojawiła się teoria, że ​​lewy i prawy batonik Twix smakuje inaczej Wątki na Reddicie od kilku lat, pozostawiając niektórych użytkowników Reddita (i ciekawskich obserwatorów) zdezorientowanych – a nawet trochę kłótliwych. „Są całkowicie identyczne” jeden użytkownik mówi, podczas gdy inne zapewnia: „Lewy Twix zaczyna się jako ciastko, potem jest pokryty karmelem i zanurzony w czekoladzie. Właściwy Twix zaczyna się od czekolady, a ktoś ostrożnie wpycha ciastko do środka, używając karmelu, aby ciasteczko się nie kruszyło.Aby sprawy były jeszcze bardziej zagmatwane, marka Twix, Mars Chocolate, wypuściła w 2017 r. pakiety Left Twix i Right Twix. Pakiety podobno składały się tylko z, cóż, ciasteczek lewego Twixa w jednym i prawych ciasteczek Twix w drugim. Kiedy wydano nowe pakiety Left i Right Twix, Mars Chocolate ogłoszone przez PR Newswire chcą pomóc każdemu, kto ma trudności w wyborze między tymi dwoma. „Opiekunowie mogą zdobyć nową paczkę Left Twix, ale dozorcy będą chcieli zdobyć Right Twix. Śpiewacy — Lewy Twix; wokaliści — Right Twix. Bramkarze powinni iść na Lewy Twix, ale odźwierni najwyraźniej na Prawy Twix.

Cóż, który to jest?

Nieprzerwane paski Twix

Czy była to więc kampania reklamowa, czy może lewy i prawy batonik to naprawdę dwa różne smaki? Oficjalnie Mars Chocolate nigdy nie potwierdził ani nie zaprzeczył, że istnieje różnica między tymi dwoma – poza faktem, że „Right Twix Bars są pakowane w tym samym miejscu, co inne Twix w The Twix Union Packaging Company. Pakują Right Twix między godziną 12:00. do godziny 23:00, druga jest pakowana między 12:00 a 11:00”. (przez Codzienne wiadomości CSP ).

To powiedziawszy, nie wiemy o tobie, ale wciąż drapiemy się po głowach, więc postanowiliśmy kopać trochę głębiej. Według Znacznik przepisu , „Rozróżnienie [między tymi dwoma] można znaleźć na etykiecie, ponieważ prawy Twix jest zamaskowany czekolada z kaskadowym karmelem, a lewa strona jest oblana czekoladą ze skropionym karmelem”.Bez względu na to, w co wierzysz, przynajmniej wszyscy możemy zdecydować o jednej rzeczy: czekoladowo-karmelowa dobroć, którą dostajesz w każdym kęsie batonika Twix, jest niezrównana – i warta całego szumu.

Kategorie Komiksy Jak Restauracje