Czy McDonald's jest otwarty w Boże Narodzenie 2020?

Ronald McDonald ze Świętym Mikołajem Mike Coppola/Getty Images

Zanim osądzisz kogokolwiek za jedzenie w McDonald's w Boże Narodzenie rozważ wiele sytuacji, które mogą doprowadzić Cię do Złotego Łuku w święta. Weźmy na przykład długą przejażdżkę na przełaj do rodziny w ostatniej chwili z krzyczącymi dzieciakami na tylnym siedzeniu, które nie spoczną, dopóki te bryłki nie znajdą się w ich ustach. Może robisz sobie przerwę od pieczenia kasztanów na otwartym ogniu, aby upolować McFlurry, albo chcesz szybkie śniadanie. Nie będziemy osądzać — a co za prawdziwy prezent, gdyby maszyna do lodów w McDonald's rzeczywiście działała.

Być może postępujesz zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zdrowia pandemii i raczysz się burgerem, unikając świątecznego spotkania. A może jesteś ateistą i w ogóle nie świętujesz Bożego Narodzenia lub zaliczasz się do jednej z ponad 4000 innych religii, grup wyznaniowych, wyznań, kultur lub plemion, dla których Boże Narodzenie to tylko kolejny dzień (poprzez Rejestr ). Szczerze mówiąc, wszystko może doprowadzić cię do Mickey D w Boże Narodzenie, więc będziesz chciał być przygotowany.Podsumowanie w bożonarodzeniowe godziny pracy McDonalda

Mcdonald Noam Galai/Getty Images

Chodzi o to, że większość McDonald's jest własnością niezależnych, więc godziny pracy mogą się różnić w zależności od sklepu. Niektóre mogą pozostać otwarte, inne nie. Według McDonalda stronie internetowej , „Tylko kilka restauracji McDonald's jest otwartych w Boże Narodzenie. Sprawdź lokalizator restauracji, aby potwierdzić, czy Twoja lokalna restauracja jest otwarta w okresie świątecznym i w jakich godzinach”. To bardzo mądry pomysł, aby zadzwonić z wyprzedzeniem, aby sprawdzić, czy Twoja lokalizacja będzie otwarta.

Istnieje kilka innych sieci fast foodów, które również mogą być otwarte. Thriller zrobili nam wszystkim solidne i skompilowali je na zeszły rok. Tak zrobił Dobre gospodarowanie . Zrobili też podobnie do sklepu spożywczego więzy , który może być świetny do przechowywania w tylnej kieszeni na wypadek, gdyby zabrakło masła lub podpaliłeś ciasto i potrzebujesz szybkiej wymiany. I choć wydaje się, że Starbucks kraj ich pracownicy półtora czasu na pracę w Boże Narodzenie, a przynajmniej zrobili to w zeszłym roku – wyświadcz prawdziwym świątecznym MVP przysługę i zostaw gruby napiwek.