Czy Kroger jest otwarty w Boże Narodzenie 2020?

Sklep Kroger Facebook

W pewnym momencie twojego życia (i prawdopodobnie w młodości) ktoś wygłosił ci wykład Plan Ahead. Niezależnie od tego, czy chodziło o finanse (czy zarabiasz pieniądze do następnej wypłaty?) lub transport (masz wystarczająco benzyny w samochodzie, żeby jutro pracować?) lub odżywianie (jak możesz jeść wystarczająco dużo warzyw, jeśli ich nie masz warzywa?), ktoś prawdopodobnie kazał Ci planować z wyprzedzeniem. (Nie nazywamy tego dokuczliwym, choć prawdę mówiąc, kontekst jest wszystkim.)

To samo dotyczy corocznych imprez świątecznych, w tym Bożego Narodzenia. Więc jeśli koniecznie musisz mieć coś od Kroger aby Twoje Święta Bożego Narodzenia były wesołe i jasne (lub po prostu smaczne), pamiętaj o zaplanowaniu z wyprzedzeniem i zdobądź je wcześnie, ponieważ wszystkie sklepy w sieci sklepów o pojemności 2750 będą zamknięte w Boże Narodzenie (przez Życie na wsi ).Oprócz zamknięcia w Boże Narodzenie, Harmonogram świąteczny pomaga nam to powiedzieć Sklepy Kroger sklepy będą miały skrócone godziny w Wigilię, od 9:00 do 21:00. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli pilnie potrzebujesz czegoś leczniczego po nieco zbyt serdecznej imprezie sylwestrowej, sklepy Kroger będą otwarte w normalnych godzinach w piątek, 1 stycznia 2021 r. Uzależniony od Krogera ).

Ale wracając do Bożego Narodzenia: jeśli brakuje ci czegoś niezbędnego, nie rozpaczaj: być może uda ci się odebrać ten zapomniany przedmiot gdzie indziej.

Sklepy osiedlowe dla podstaw Bożego Narodzenia

Sklep spożywczy

Według Dobre gospodarowanie , kilka sklepów spożywczych jest otwartych w Boże Narodzenie. Wśród nich: Acme Stores (godziny różnią się w zależności od lokalizacji; sprawdź przed wyjazdem), Albertsons (8-16), Giant Food Stores (wybrane lokalizacje będą otwarte 8-17) oraz niektóre lokale Safeway (8:00- 16:00).Chociaż nie uratują cię, jeśli zapomnisz o kluczowych składnikach ulubionej świątecznej przystawki swojej rodziny, ponieważ, prawdopodobnie Kroger byłoby, wiele sklepów spożywczych jest otwartych w Boże Narodzenie, aby kupić często zapomniane przedmioty z ostatniej chwili, raporty Dobre gospodarowanie . Należą do nich Cumberland Farms (7 rano-północ), sklepy Wawa (otwarte w normalnych godzinach, zwykle 24/7 w święta), QuickChek (otwarte w większość świąt, ale z możliwymi obniżonymi godzinami) oraz sklepy 7-Eleven (większość z nich 24 /7 w Boże Narodzenie).

Drogerie są również szeroko otwarte w Boże Narodzenie na prezenty na ostatnią chwilę, butelkę wina lub inne podstawowe produkty, których możesz potrzebować, chociaż godziny pracy aptek prawdopodobnie będą się różnić. Godziny świąteczne CVS to 8:00-21:00, a niektóre będą otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wiele lokalizacji Rite Aid (przez Harmonogram świąteczny ) będą otwarte w stałych godzinach, w tym sklepy całodobowe, choć niektóre z nich będą miały skrócone harmonogramy. Według Dobre gospodarowanie , całodobowe sklepy Walgreens będą otwarte w Boże Narodzenie, choć w innych lokalizacjach godziny otwarcia zostaną skrócone do 8:00-18:00.