Czy Jersey Mike jest zdrowszy niż metro?

kanapka

Jeśli chodzi o wybór kanapek podwodnych, amerykańscy fani kanapek mają sporo do wyboru. Można śmiało powiedzieć, że najbardziej znana sieć kanapek w Stanach Zjednoczonych to Metro . Mogą mieć do czynienia z lekkim kryzysem spowodowanym nadmiernym rozwojem i czerpią z niebezpieczeństw własnego sukcesu, ale mimo to Subway jest prawie wszędzie. Jeśli w twoim mieście jest przynajmniej jeden sklep z kanapkami, prawdopodobnie jest to metro.

Jednak jest jeszcze jeden sieciowy sklep z kanapkami — Jersey Mike's . Na strona internetowa firmy , Jersey Mike's ma ponad 2000 lokalizacji, a do tego jeszcze daleko Numery metra , Jersey Mike's łapie. Więc który sklep z kanapkami jest najlepszym wyborem, jeśli szukasz zdrowego hoagie?Subway ma zdrowszą kanapkę z subami?

restauracja metra Joe Raedle/Getty Images

W swojej recenzji Insider biznesowy oświadczył, że Jersey Mike's jest o wiele lepiej smakującą kanapką ze świeższymi składnikami niż Subway. Smak to jednak jedno — a co z odżywianiem?

herbata z piłeczkami lekarskimi starbucks

Przykro mi, Jersey Mike's, ale Subway pokonał cię z daleka, jeśli chodzi o najzdrowszą kanapkę. Rozłóżmy to, patrząc na najzdrowsze i najzdrowsze kanapki w każdym menu. W tym celu będziemy odnosić się do 6-calowej łodzi Subway i normalnej wielkości (7-1/2 cala) od Jersey Mike's.

Według Jedz to, nie to! Najniezdrowszą kanapką w menu Subway jest topiony kurczak i bekon. Waży 610 kalorii i 32 gramy tłuszczu, co stanowi ponad 40 procent dziennego zalecanego spożycia tłuszczu przez FDA. W tej kanapce dostajesz 36 gramów białka, ale zawiera ona również 1340 miligramów sodu i sześć gramów cukru. Fuj.Co do Jersey Mike's, cóż, powiedzmy, że Mike nie przejmuje się zbytnio kaloriami ani sodem (poprzez Jedz to, nie to! ). Oryginalny włoski produkt Jersey Mike's ma 940 kalorii i 53 gramy tłuszczu pomiędzy tymi bułeczkami. Ma również 2351 miligramów sodu i 11 gramów cukru. Wątek!

Najzdrowsza łódź podwodna Jersey Mike'a jest nadal niezdrowa niż Subway

dżersejowy mikrofon Facebook

A co, jeśli próbujesz znaleźć najzdrowszą zdrową kanapkę między dwoma łańcuchami>? Znowu okazuje się, że lepiej jechać z Subwayem. Najzdrowsze kanapki w menu obu sieci to kurczak, ale kanapka z pieczonym kurczakiem w Subway wygrywa. Kanapka ma tylko 270 kalorii i 3,5 grama tłuszczu. Wciąż ma 6 gramów cukru, ale zawartość sodu jest znacznie mniejsza niż stopione ranczo z kurczakiem i bekonem, które ma zaledwie 560 miligramów.

Jednak kanapka Philly z kurczakiem Jersey Mike's to 670 kalorii. Tak, to już niezdrowe niż najzdrowsza kanapka w Subwayu. Ma również 22 gramy tłuszczu, 1990 miligramów sodu i 10 gramów cukru.Kanapka w Jersey Mike's może mieć dodatkowe półtora cala w Subway, ale to nie powinno prowadzić do kanapek, które są o wiele niezdrowe.