Internet ma obsesję na punkcie tych uroczych ciastek z żabami

Ciasto żabie z polewą o tematyce nieba Instagram

Gdy zbliżamy się do pierwszej rocznicy pandemii, w mediach społecznościowych pojawia się nowy trend. I najwyraźniej zabiera stronę z wczesnego pandemicznego trendu żywieniowego. Według Przekąski Żabie ciastka to najnowsza obsesja kulinarna zarówno na Instagramie, jak i TikToku , który nawiązuje do czasów żabiego chleba, czyli chleba w kształcie małych zielonych stworzeń.

Czy ludzie zrezygnowali ze swoich zakwas przystawek lub po prostu potrzebowałem nowego hobby, aby wypróbować, ciasto żabie wydaje się być zamiennikiem. Ale trend zaczął się dopiero w październiku, dzięki czemu stał się hitem Internetu niemal z dnia na dzień. Claire Ma, piekarz z Chicago stojący za kontem na Instagramie @OracleBakery , zaczęła wtedy szprycować swoje żabie ciastka, a ludzie piekli w jej stylu, odkąd się wydaje.Mama powiedziała Przekąski , „[żaby] wyglądają trochę jak derpy, więc czuję, że ludzie naprawdę mogą się z tym utożsamić. Ale szczerze mówiąc, innym powodem, dla którego założyłem żaby, jest to, że naprawdę łatwo je fajkować – kiedy myślisz o anatomii żaby lukier, to jest to kropla lukru z dwojgiem oczu na górze”. Z pewnością jest to przystępnie uroczy styl, który jest łatwy do osiągnięcia przez nowych piekarzy.

Najnowszy tort jest do rechotania

żaby śpiewające karaoke na torcie Instagram

Najnowszy tort z żabami, który uświetnił stronę @OracleBakery na Instagramie, przedstawia dwie żaby siedzące na torcie i śpiewające karaoke. Ma opublikowała go w czwartek, 14 stycznia, z podpisem: „żabka+karaoke=karaCROAKe”. To prawie zbyt słodkie, żeby stać, prawda? Wydaje się, że wszyscy tak myślą, mając około 35 000 polubień na tym pojedynczym zdjęciu z żabą.

Jej fani również szybko włączyli się w swoją miłość do jej pracy. Jeden napisał: „tak cuuute!!” Inny wyznawca powiedział: „TAK SŁODKO. podaj mi ten tamburyn. Ktoś inny po prostu zapytał: „Czy mogę to oprawić?”. Inni zwolennicy chcieli podzielić się tym, jak bardzo uszczęśliwiła ich praca Ma. Komentarz brzmiał: „Te ciastka napełniają mnie takim szczęściem i zadowoleniem, bardzo dziękuję”. Ale komentarz, który naprawdę wydaje się świadczyć o oddaniu jej fanów do jej pracy, powiedział: „Mam już zapamiętany harmonogram publikowania postów, więc mam te absolutnie WSPANIAŁE ciasta, na które czekam co tydzień”. Tak więc, jeśli chcesz spróbować czegoś nowego lub po prostu chcesz słodkiego i uroczego wątku do przeglądania w mediach społecznościowych, nadszedł czas, aby wyszukać ciastka z żabami.