Ile musisz wydać, aby osiągnąć czerwony status Chick-Fil-A

Chick-fil-Grillowana kanapka z kurczakiem z aplikacją nagród otwarta na telefonach Facebook

Smażony łańcuch fast foodów z kurczaka Laska-fil-A został pochwalony przez Pyszny jako jeden z najlepszych programów lojalnościowych dla restauracji w 2020 roku. Inicjatywa firmy Chick-fil-A One oferuje trzypoziomowy program członkowski, który daje punkty za każdego dolara wydanego w sieci, a także darmowe jedzenie w twoje urodziny. Dokonując zakupów i awansując w rankingach, otrzymujesz dodatkowe bonusy i korzyści, takie jak dodatkowe punkty za pieniądze i szansę na wygranie ogromnych nagród rozdawanych przez firmę.

Zastanawiasz się, ile będziesz musiał wydać, aby osiągnąć najwyższą pozycję w programie lojalnościowym Chick-fil-A i udowodnić, że jesteś prawdziwym fanem? Metro wykonali obliczenia dla każdego poziomu członkostwa. Okazało się, że na podstawie informacji dostarczonych przez Chick-fil-A będziesz musiał wydać około 90 dolarów rocznie, aby zebrać 1000 punktów i osiągnąć średni status Silver Member. Aby zostać członkiem Red Member, najwyższym poziomem programu, musisz zdobyć 5000 punktów, wydając w sumie około 417 USD. To dużo frytek waflowych.Nawet na najniższym poziomie członkostwo Chick-fil-A One obiecuje darmowe jedzenie

Chick-fil-A smażona kanapka z kurczakiem i frytki waflowe z aplikacją otwartą na telefon Facebook

Czy korzyści są tego warte? Cóż, to zależy od tego, czego szukasz. Strona internetowa Chick-fil-A wyjaśnia, jak działa program członkowski. Najbardziej podstawowy poziom zapewnia 10 punktów za wydany dolar, darmowe jedzenie na urodziny i losowe niespodzianki w lokalnym Chick-fil-A. Srebrny poziom (który osiągniesz, gdy wydasz 90 USD rocznie, jak wspomniano powyżej) tak naprawdę zawiera tylko dodatkowe bonusy w postaci dodatkowego punktu za wydany dolar i możliwość podarowania nagród przyjaciołom i członkom rodziny. Poziom czerwony jest naprawdę najbardziej ekscytujący (około 417 USD rocznie), co dodaje kolejny punkt za każdego wydanego dolara do poziomu srebrnego, co daje 12 punktów za dolara i daje szansę na wygranie specjalnych nagród, takich jak bilety na Chick-fil-A College Football Hall of Fame, według Pyszny .

Jeśli chcesz dołączyć do programu Chick-fil-A One, musisz utworzyć konto online lub pobrać aplikację Chick-fil-A. Możesz składać zamówienia, które będą liczyć się do sumy punktów przez Internet, za pośrednictwem aplikacji lub skanując swój kod QR Chick-fil-A przy kasie lub na parkingu. Nie zaszkodzi dołączyć, nawet jeśli nie jesteś tak podekscytowany nagrodami, ponieważ utworzenie konta nic nie kosztuje, a możesz zdobywać punkty na darmowe jedzenie, po prostu jedząc w Chick-fil-A. Kto nie cieszy się od czasu do czasu darmowym posiłkiem?