Ile wart jest Michael Symon?

Szef kuchni Michael Symon przemawia na wydarzeniu Phillip Faraone/Getty Images

Michał Szymon jest amerykańskim szefem kuchni i pisarzem kulinarnym, który pojawił się również w wielu programach Food Network, w tym jako Iron Chef w Żelazny kucharz Ameryki (przez Sieć spożywcza ). Był także współgospodarzem talk show ABC Żuć , który trwał od 2011 do 2018 (przez Michał Szymon ). W ciągu siedmiu lat serial miał aż 1500 odcinków.

Symon, który dorastał w greckiej i sycylijskiej rodzinie, ma kolekcję restauracji, które odzwierciedlają śródziemnomorski styl, którego nauczył się od kucharzy z jego rodziny. Ale jego kolekcja restauracyjna obejmuje zarówno gatunki, jak i kraj, od grilla po hamburgery, bistro i od Cleveland po Las Vegas. Jako szef kuchni, który zajął się gotowaniem „od nosa do ogona”, zanim reszta społeczności kulinarnej uznała to za modne, jego restauracje nadal oferują ciekawe kawałki i kombinacje, takie jak policzek wołowy i boczek wieprzowy z chrupiącymi uszami wieprzowymi.Wartość netto Michaela Symona

Szef kuchni Michael Symon przemawia na wydarzeniu Noam Galai/Getty Images

Wartość netto Symona szacowana jest na 4 miliony dolarów (poprzez Wartość netto celebrytów ). Około 10 lat temu Symon otrzymał poparcie firm Vitamix i Calphalon, które produkują naczynia kuchenne dla szefów kuchni. Tego typu umowy są często dość lukratywne i można śmiało powiedzieć, że umowa przyniosła Symonowi całkiem niezły grosz.

Napisał wiele książek i swoją książkę kucharską, 5 w 5: 5 świeżych składników Michaela Symona + 5 minut = 120 fantastycznych kolacji (przez Amazonka ), był New York Times Bestseller. Nawet jeśli jego wydawca dał mu surową umowę na tantiemy, prawdopodobnie nadal przyniósł znaczną kwotę, biorąc pod uwagę, ile kopii musisz sprzedać, aby znaleźć się na liście bestsellerów.

I jako prawdziwy biznesmen, Symon wprowadził na rynek linię markowych sztućców dostępnych do kupienia na swojej stronie internetowej, od zestawu do steków, przez tasak do warzyw, po bardziej tradycyjny nóż szefa kuchni.