Ile naprawdę robią szefowie kuchni Benihana?

szef kuchni hibachi

Niewiele restauracji oferuje bardziej rozrywkowe doznania kulinarne niż Benihana . Krewetki fruwają w powietrzu, cebulowe wulkany tryskają parą, a noże i szpatułki stają się rozmazaną plamą na oczach gości. Za całą tą kreatywnością stoją szefowie kuchni Benihany. Są kimś więcej niż tylko wykwalifikowanymi kucharzami, którzy podają gorący posiłek oczekującym klientom siedzącym zaledwie kilka kroków od ich miejsca pracy — szefowie kuchni Benihany to prawdziwi artyści z talentem do popisów, który pomaga uczynić doznania kulinarne w Benihanie jak nikt inny.

Być może zastanawiałeś się, jedząc kurczaka teriyaki i przegrzebki, jakie pieniądze zarabia szef kuchni, który przygotował Twój posiłek. Oto, co musisz wiedzieć o pracy jako szef kuchni w tej japońsko-amerykańskiej instytucji gastronomicznej.czy białka jaj są zdrowe?

Duża część ich wynagrodzenia pochodzi z napiwków

szef kuchni benihany Facebook

Według W rzeczy samej , od lutego 2020 r. szefowie kuchni w Benihana zarabiają średnio 16,67 USD za godzinę. To mniej niż co Listy ZipRecruiter jako średnia pensja 38 948 USD za hibachi szef kuchni; jednak kucharze z Benihany często otrzymują wskazówki, które mogą zniwelować różnicę. To mówi, Washington Post poinformował w 2014 r., że Benihana płaciła swoim szefom kuchni minimalną pensję, więc 16,67 USD za godzinę może równie dobrze zawierać napiwki.

Gotowanie w Benihana może nie sprawić, że osoba stanie się bogata, ale i tak płaci lepiej niż 12 dolarów za godzinę, które osoba zarobiłaby na gotowaniu w sieci TGI piątki (przez W rzeczy samej ). Z drugiej strony większość kucharzy nie musi wiedzieć, jak wrzucić krewetki do kieszeni.

DO szef kuchni na Reddicie , którzy nie powiedzieli konkretnie, że pracują w Benihanie (tylko, że pracowali w wielu restauracjach hibachi), powiedzieli, że w 2012 roku zarabiali 10 USD na godzinę. To było jednak bez napiwków. „Powiedziałbym, że przeciętnie zarabialiśmy około 120 dolarów za noc, a przy dobrej nocy można było zarobić od 200 do 220 dolarów”.Bycie szefem kuchni Benihana może być niebezpieczne

szef kuchni hibachi

Poznanie wszystkich tych umiejętności szefa kuchni Benihany wymaga trochę praktyki, a szef kuchni na Reddicie potwierdził, że przeszli przez sporo bandaży. „Parzyłem się każdej nocy… dosłownie” oni powiedzieli przed dodaniem: „Wokół lata tyle tłuszczu, a ty stoisz przed ogromnym grillem przez osiem godzin dziennie, że jest to nieuniknione. Byłem odsyłany do domu prawdopodobnie 10 razy za skaleczenia, które nie przestawały krwawić.

czy costco dobrze płaci?

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak to jest być szefem kuchni Benihana, firma oferuje program, w którym za 200 dolarów szef kuchni Benihana poprowadzi osobę przez niektóre z tych szalonych sztuczek — prawdopodobnie nie obejmuje plastrów.