Ile alkoholu jest w naprawdę twardym Seltzer?

30 paczek Truly na półce na targu

Pomimo tego, że wprowadzono na rynek dopiero w ostatniej dekadzie, twarde seltzery lubią Naprawdę twardy seltzer szturmem podbił świat picia i do 2019 r. stał się napojem lata (poprzez Vox ). Lekkie, orzeźwiające i dostępne w szerokim asortymencie owocowych i innych smaków, są niezwykle łatwe do picia i idealne, gdy jesteś na plaży, przy grillu na podwórku, na pijanym brunchu z najlepszymi przyjaciółmi lub na meczu z piłką. bracia. W dzisiejszych czasach, zamiast sięgać po zimne piwo, wiele osób sięga po zimne piwo twarde.

Atrakcją dla wielu są postrzegane korzyści zdrowotne wynikające z twardego seltzera (poprzez Dobrze się odżywiać ). Pojedyncza puszka Truly zawiera tylko 100 kalorii, 2 gramy węglowodanów i zero glutenu (przez Naprawdę ). Dla porównania, Budweiser zawiera 149 kalorii i 10,6 grama węglowodanów, zgodnie z Marka . Ale zanim wybierzesz tę skrzynkę Truly na następną wycieczkę, tylko ile alkohol czy konsumujesz każdą puszką?Alkohol w puszce Truly jest porównywalny do piwa

Zbliżenie dłoni trzymającej puszkę Truly na targu

Każda puszka Truly zawiera 5% ABV (lub alkoholu objętościowo). Według Świerk zjada , piwa zazwyczaj zawierają od 3% do 13% ABV, przy czym większość w zakresie od 4% do 7%. Pod względem kalorii, Truly jest najbliżej piw jasnych, które wahają się od 63 do 119 kalorii, ale z wyższym uderzeniem ABV, ponieważ większość jasnych piw waha się od 2,3% do 4,2% ABV (przez PopSugar ). Marka będzie również tego lata oferować alkoholowe lody. Ostrzegam tylko, że zawierają one również 5% objętości alkoholu, ale tylko 80 kalorii, według according Delikatny . Jeśli szukasz czegoś, co daje jeszcze więcej ciosu, wypróbuj ich linię bardzo twardy seltzer , który osiąga mocne 8% ABV.

Więc następnym razem, gdy sięgniesz po puszkę Truly, po prostu bądź świadomy, że spożywasz alkohol o wartości piwa i odpowiednio zaplanuj. Mogą łatwo spaść, ale zawartość alkoholu, oprócz cukru, może szybko się sumować.