Ile dzieci ma Gordon Ramsay?

Rodzina Ramsay Instagram

Kiedy myślisz o Gordonie Ramsayu, jak go sobie wyobrażasz? Prawdopodobnie krzyczał, wściekły, wpadał w epicki syk i ogólnie sprawiał, że czyjeś życie było nieszczęśliwe, wszystkie rzeczy, które robił wiele razy w swoich przebojowych programach Piekielna kuchnia i Kuchenne koszmary . Sam Ramsay może wydawać się trochę żywym koszmarem, a w rzeczywistości jest więcej niż kilka osób, które po prostu nie mogą go znieść i uważają, że nie można z nim pracować.

Chociaż prawdą jest, że Gord nie jest aniołem — jest… nawet dostałem rekord aresztowania za pijacką nieprzyzwoitość — wygląda na to, że szef kuchni celebrytów, którego wszyscy kochają nienawidzić, w rzeczywistości prowadzi trochę podwójne życie . Może i wygląda w telewizji jak największy palant świata, ale w domu ma kochającą żonę, która wytrzymała z nim niesamowite 24 lata, a także pięcioro dzieci w wieku od niedawnego ukończenia 22 roku życia do 1 roku życia. roczny maluch, który ma własne Instagram konto (zarządzane przez starszą siostrę Tilly).Poznaj dzieci Ramsay

Rodzina Ramsay Instagram

Witaj! niedawno przedstawił profil rodziny Ramsay, od dzieciaków, które „latają w gnieździe” do tych, które kazały starszemu Ramsaysowi ponownie odwiedzać te dawne, pieluszkowe dni. Megan, najstarsza, właśnie ukończyła Oxford z dyplomem filozofii. Następne w kolejce są bliźniaki Jack i Holly, oboje po 19 lat. Jack studiował na Exeter University, ale podobno planuje dołączyć do brytyjskiej Royal Marines, podczas gdy Holly podpisała kontrakt z agencją modelek i planuje karierę w dziedzinie mody .

Matilda, aka Tilly, jest jedynym potomkiem Ramsaya, który wydaje się chcieć pójść w ślady taty. Chociaż Gordon powiedział wcześniej Witaj! że nigdy nie zatrudniłby żadnego ze swoich dzieci do pracy w jednej ze swoich restauracji, co nie powstrzymało 18-letniej początkującej kucharki Tilly przed występem w jej własnym programie CBBC o nazwie Matylda i kiść Ramsay i wydawanie własnej książki kucharskiej, Przejęcie kuchni przez Tilly .

Jeśli chodzi o małego Oscara, cóż, pozuje do wielu zdjęć. Jeszcze nie dostał swojego pierwszego występu w telewizji, ale daj mu trochę czasu. Być może planuje odłożyć rozpoczęcie kariery do ukończenia przedszkola.