Jak klienci Grubhuba są oszukiwani, by zamawiali Chuck E. Cheese

Znak Chuck E. Cheese Justin Sullivan/Getty Images

Kiedy myślisz o Chuck E. Ser , co przychodzi na myśl? Zabawne wspomnienia z dzieciństwa związane z przyjęciami urodzinowymi, grami i garścią losów z nagrodami (z których około 10 000 można wymienić na paczkę gumy do żucia)? A może nazwa ta przywołuje niekończącą się, powolną, torturowaną śmierć przez tysiąc śpiewających robactwa, zmuszaną do uczestnictwa (lub organizowania) tych samych imprez, co dorosły? Jeśli jesteś graczem, Chuck E. Cheese najprawdopodobniej przyniesie ci na myśl ulubione straszne skoki wszystkich graczy, pięć nocy u Freddy'ego .

Jedyną rzeczą, której prawdopodobnie nie kojarzysz z Chuckiem E. Cheese, jest pizza. Cóż, tak, sprzedają to, ponieważ muszą nakarmić czymś hordy szalonych imprezowiczów, którzy nie mogą przetrwać na samym torcie urodzinowym, ale pizza Chuck E. Cheese jest bardziej tym, co jesz ponieważ tam jest — a może dlatego, że musisz coś wepchnąć do ust, żeby nie krzyczeć — niż wszystko, czego ktokolwiek kiedykolwiek miał ochotę.Cóż, to zła wiadomość dla franczyzy w tych dniach przestojów wywołanych przez pandemię. Nie mogą dostarczyć swoich gier lub animatroników od drzwi do drzwi (i dzięki Bogu za to — to jest prawdziwy koszmar, otworzyć drzwi i zobaczyć mierzącego metr osiemdziesiąt szczura w koszulce), ale kiedy próbowali utrzymać swój biznes na powierzchni, dostarczając jedyną rzecz, którą mogą jeszcze zapewnić, ich pizza miała niewielu chętnych. Co ma robić gryzoń? Oczywiście uciekaj się do podstępów.

Pizzeria wpisana na listę Grubhub o jakiejkolwiek innej nazwie... może to być Chuck E. Cheese w przebraniu

Chuck E., Pasqually i jakaś przerażająca pani od kurczaków Alberto E. Rodriguez/Getty Images

Jeden rekompensator w Filadelfii zdecydowała, że ​​zrobi to, do czego wszyscy byliśmy wezwani, gdy tylko krajowe restauracje zaczną zamykać swoje drzwi — zdecydowała się wesprzeć małą lokalną restaurację, składając zamówienie z dostawą. Kiedy jednak dotarło jej zamówienie z Grubhub, dowiedziała się, że Pasqually's Pizza & Wings to nic innego jak pizzeria z Filadelfii dla mamy i popu. To, co to jest, to alias pizzerii, która w swoim drugim wcieleniu nosi imię maskotki, której pełne imię to Charles Entertainment Cheese (poprzez Wtajemniczony ). Nieco dalsze śledztwo ujawniło fakt, że „Pasqually” jest kolejnym członkiem obsady przerażających postaci Chucka E. Cheese – w rzeczywistości odgrywa on znaczącą rolę w smutnej historii Chucka E., najpierw próbując zamordować osieroconą mysz i potem wykorzystywał swój talent do śpiewania, by wychłostać pizzę.

Po skontaktowaniu się z Jedzenie i wino , rzecznik CEC scharakteryzował rebranding firmy w zakresie usług dostawczych wynikający z „chęci stworzenia pizzy premium przy jednoczesnym zachowaniu wierności marce CEC”. Cóż, może, ale nie musi być „premium” (a nawet zupełnie inaczej niż zwykły produkt), ale z pewnością nie jest lokalny, ponieważ Grubhub wymienia dziesiątki lokalizacji Pasqually w całych Stanach Zjednoczonych. Jeśli naprawdę chcesz się upewnić, że Chuck Imperium E. przetrwało pandemię, ale już wiesz, gdzie złożyć zamówienie na pizzę.