Jak Giada De Laurentiis pozostaje w formie?

Giada de Laurentiis uśmiecha się Ethan Miller/Getty Images

Najlepsze rozwiązania dla zdrowej i konsekwentnej rutyny to często te najprostsze! Przygotowanie żywności ze świeżych, naturalnych składników i znalezienie ulubionej praktyki fizycznej to świetne miejsce na rozpoczęcie. Giada De Laurentiis , włosko-amerykańska gwiazda kuchni w Food Network, znana z obfitych talerzy makaronu i promiennego wyglądu, zdaje się znać to z pierwszej ręki.

Zdrowie kobiet dowiedziała się, jak De Laurentiis udaje się wkuć w ćwiczenia, zdrowe odżywianie i sukces w swoim biznesie. Prostota, ścisłe zarządzanie czasem i robienie tego, co kochasz, to klucze do osiągnięć De Laurentiisa (po Zdrowie kobiet ). De Laurentiis używa w swoich treningach minimalnego sprzętu, takiego jak taśmy oporowe i mata, a jeśli zajdzie taka potrzeba, użyje nawet zwykłych artykułów gospodarstwa domowego. W sekcji Lifestyle na swojej stronie internetowej De Laurentiis dzieli się kilkanaście wskazówek od Spacer po tyłku które wykorzystuje, aby dodać dodatkowemu przyspieszeniu do swojego kroku, czyniąc każdy ruch tak efektywnym, jak to tylko możliwe.Co Giada zawiera w swoim programie fitness?

Giada de Laurentiis w białej sukni Gregg Deguire/Getty Images

W rozmowie z Zdrowie Giada De Laurentiis wyjaśniła, że ​​w ciągu ostatniej dekady jej rutyna fitness zmieniła się z intensywnego treningu cardio i siłowego na regularną praktykę jogi, wiosłowanie na desce i wędrówki. De Laurentiis powiedział Kształt że upewnia się, że planuje jogę przed rozpoczęciem dnia pracy, co zwiększa jej ogólną energię i poczucie spokoju. Ona też lubi to zmieniać, opowiadając Zdrowie kobiet jak odnalazła wielką korzyść w dodaniu do swojej rutyny aktywności o większej intensywności, takiej jak boks.

Ponadto, pod kierunkiem swojego kręgarza, De Laurentiis dostrzega również wiele zalet wałków piankowych w zakresie postawy, rdzenia i oddechu, które omówiła na swojej stronie internetowej Giadzy . Wszystkie te działania zawierają holistyczne podejście do jej ogólnego reżimu, a równowaga wydaje się być wspólnym tematem filozofii De Laurentiis dotyczącej jedzenia i ćwiczeń fizycznych.

Parada podzieliła się przesłaniem De Laurentiis ze szczytu dotyczącego samoopieki w 2019 r., opisującym, w jaki sposób jej rutyna łączy redukcję stresu, jogę i medytację, aby czuła się jak najlepiej. Szef kuchni również powiedział Pyszne jak je świadomie, skupiając się na jedzenie wielu małych posiłków przez cały dzień, a nie tylko ogromne talerze makaronu.Wygląda na to, że zdrowa dawka świeżego jedzenia, uważne ćwiczenia i pasja są w centrum świetnej formy De Laurentiis!