Jak Casey Webb przygotowuje się do wyzwań związanych z jedzeniem Man V?

Casey Webb Świergot

Serie Mężczyzna kontra jedzenie przejmuje koncepcję gryzienia więcej niż jesteś w stanie przeżuć do absurdalnych wysokości, a następnie upuszcza go na głowę gospodarza jak tonę pysznych cegieł. Możesz rozwalić wnętrzności, próbując patrzeć, jak zwykły śmiertelnik bombarduje swój żołądek bezbożnie gorącymi lub niedorzecznie dużymi posiłkami w różnych restauracjach, ale wyzwania to nie żart. Niezależnie od tego, czy zadanie polega na próbie połknięcia sześciu funtów owoców morza w 90 minut, czy na zwerbowaniu 40 wojowników żywności do zaatakowania 190-funtowego Absolutely Ridiculous Burger, serial nie tylko balansuje na granicy kulinarnego szaleństwa; zanurza się na oślep w otchłań, doskonale wiedząc, że żaden kaftan bezpieczeństwa nie jest wystarczająco duży na niektóre z tych gigantycznych posiłków.

anthony bourdain bez zastrzeżeń netflix

W trakcie Mężczyzna kontra jedzenie W pierwszym sezonie od 2008 do 2012 roku gospodarzem był Adam Richman, który ostatecznie stracił apetyt na konkurencyjne obżarstwo. Podczas gdy żywność mogła wygrać tę wojnę, pojawiłby się nowy pretendent, który przywdział płaszcz podróżującego wojownika żywnościowego i gospodarza: Casey Webb . Były barman z Brooklynu i doświadczony weteran jedzenia, Webb rozpoczął swoją walkę o jedzenie na ekranie w 2017 roku (poprzez Jedzenie i wino ) . Spektakl zachował swoją starą formułę, ale Webb nie jest bogaczem biednego człowieka, wnosząc do niego własną wciągającą energię i entuzjazm. Ale jedną rzeczą, którą on i jego poprzednik koniecznie mają ze sobą wspólnego, jest poważne traktowanie wyzwań związanych z jedzeniem w serialu, a to oznacza przygotowanie.Człowiek kontra pokarm do przemyśleń

Casey Webb Dave Kotinsky / Getty Images

Dla Casey Webba wyzwania związane z serialem są w dużej mierze kwestią między człowiekiem a materiałem do przemyśleń. Rozmawiając z Kanał podróży , powiedział, „Te wyzwania są bardziej psychiczne niż fizyczne, więc wchodzę w strefę bitwy i staram się skupić. Posiadanie restauracji pełnej wiwatujących fanów motywuje mnie, gdy zaczynam zwalniać!”.

umyj ryż czy nie

Webb utrzymuje również swój umysł na swoim ciele, a swoje ciało na swoim umyśle. W rozmowie z W telewizji dzisiaj , wyjaśnił, „Patrzę na to jak zawodowy sportowiec. Całe życie uprawiałem sporty zespołowe i ten sposób myślenia pozwala mi wejść do gry i przygotować się na spotkanie z ludźmi, którzy spędzili czas w kuchni, a potem oczywiście na wyzwanie”. Oznacza to również pójście na siłownię i utrzymanie nawodnienia w ramach przygotowań do wyzwania.

Jeśli w menu jest piekielnie gorące jedzenie, Webb stara się być dobrym przyjacielem jego kubków smakowych. „Na przykład zmierzenie się z żniwiarzem karolińskim, który jest najgorętszą papryką na świecie – lub według mojej wiedzy – więc musisz się trochę odziać” – powiedział. Wąż idzie do każdego wyzwania z szeroko otwartymi oczami na temat prawdopodobnego scenariusza, w którym jego oczy są znacznie większe niż jego brzuch. Webb powiedział Nas tygodniowo , „W dużym schemacie rzeczy, w tym scenariuszu jestem słabszy. Trochę wygram, a trochę przegram. Tak czy inaczej, to zwycięstwo rozrywki.Kategorie Opinie Komiksy Fakty