Domowe chrupiące przysmaki ryżowe z owocowymi kamykami Przepis

domowe chrupiące smakołyki ryżowe z Fruity Pebbles Molly Allen/Tłuczone

Nie trzeba dodawać, że chrupiące smakołyki z ryżu są już dawno temu. To totalny klasyk. Niezależnie od tego, czy zostały kupione w sklepie i zapakowane w rozpoznawalne błyszczące niebieskie opakowanie, czy też domowej roboty i schowane w plastikowej torebce, są szanse, że chrupiące ryżowe smakołyki pojawiły się raz lub dwa w twoim pudełku na lunch lub plecaku.

Chrupiące przysmaki ryżowe to jedna z najprostszych słodkich przekąsek, które dosłownie łączą się w kilka minut przy użyciu zaledwie kilku prostych składników. I chociaż nie chcielibyśmy zadzierać z dobrą rzeczą, z pewnością istnieją sposoby, aby przenieść te dobre stare, nostalgiczne smakołyki na nowy poziom. Te jasne i kolorowe domowe chrupiące przysmaki ryżowe z przepisem Fruity Pebbles mogą stać się Twoim nowym ulubionym.Wejdź: Domowe chrupiące smakołyki ryżowe wykonane z Fruity Pebbles. Te słodkie, lepkie, chrupiące kwadraciki to idealna przekąska, o której nigdy nie wiedziałeś, że potrzebujesz. A dzięki mieszance pysznych owocowych smaków i kolorowych odcieni z płatków Fruity Pebbles tworzą idealny spin na klasyku.

dlaczego łyżki mcflurry są kwadratowe?

Zbierz składniki na domowe chrupiące smakołyki ryżowe z Fruity Pebbles

domowe chrupiące smakołyki ryżowe ze składnikami Fruity Pebbles Molly Allen/Tłuczone

Aby rozpocząć przygotowywanie domowych chrupiących przysmaków ryżowych z Fruity Pebbles, najpierw upewnij się, że masz wszystko pod ręką. Zacznij od zebrania wszystkich składników i rozłożenia ich. Proces tworzenia tych smakołyków przebiega dość szybko, więc posiadanie wszystkiego przed sobą z pewnością pomoże.

Do tego przepisu potrzebujesz pół szklanki masła, jedenaście i pół szklanki mini pianek, dwie szklanki Ryżowe Krispie płatki zbożowe i siedem filiżanek płatków zbożowych Fruity Pebbles. Z zaledwie czterema składnikami otrzymasz najsmaczniejszą, owocową przekąskę!kreolska vs przyprawa cajun

Rozpuść masło na domowe chrupiące przysmaki ryżowe z Fruity Pebbles

topienie masła do domowych chrupiących przysmaków ryżowych z Fruity Pebbles Molly Allen/Tłuczone

Pierwszym krokiem do przygotowania tych domowych chrupiących przysmaków ryżowych z Fruity Pebbles jest przygotowanie patelni. Przygotuj patelnię o wymiarach 9x13 cali, spryskując ją sprayem do gotowania. Dodatkowo spryskaj drewnianą łyżką lub szpatułką, której będziesz używać, aby upewnić się, że mieszanka pianki nie przyklei się.

Postaw holenderski piekarnik lub duży garnek na kuchence na średnim ogniu. Dodaj pół szklanki masła. Pozwól masłu całkowicie się roztopić przed przejściem do następnego kroku. Może być konieczne rozbicie masła i wymieszanie, aby wspomóc proces topienia.

Rozpuść pianki na te domowe chrupiące smakołyki ryżowe z Fruity Pebbles

topienie pianek na domowe chrupiące smakołyki ryżowe z Fruity Pebbles Molly Allen/Tłuczone

Kiedyś masło do domowych chrupiących smakołyków ryżowych Owocowe kamyki jest w pełni stopiony, czas dodać mini Pianki . Odłóż półtorej szklanki mini pianek do wykorzystania później. Następnie dodaj pozostałe dziesięć filiżanek pianek do holenderskiego piekarnika z roztopionym masłem. Dobrze wymieszaj miksturę, aby całkowicie pokryć pianki masłem, aby pianki zaczęły się topić.Kontynuuj mieszanie, aż pianka całkowicie się rozpuści. Upewnij się, że pianki nie są zbyt gorące lub nie przypalają się na dnie patelni.

Dodaj mieszankę płatków zbożowych do tych domowych chrupiących przysmaków ryżowych z Fruity Pebbles

mieszanie płatków zbożowych i marshmallows na domowe chrupiące smakołyki ryżowe z Fruity Pebbles Molly Allen/Tłuczone

Gdy pianki całkowicie się rozpuszczą, nadszedł czas, aby dodać płatki zbożowe do domowych chrupiących przysmaków ryżowych z mieszanką Fruity Pebbles. Wlej Fruity Pebbles i Rice Krispies do miski i wymieszaj. Następnie wlej mieszankę zbóż do piekarnik z roztopioną mieszanką prawoślazu i mieszaj, aż dobrze się połączą. Wymieszaj zarezerwowane półtorej szklanki mini marshmallows.

Jeśli nie używasz holenderskiego piekarnika, wymieszaj płatki zbożowe w dużej misce, a następnie wlej roztopioną mieszankę pianki marshmallow na wierzch. Mieszaj miksturę w misce, a nie w garnku.

buffalo dzikie skrzydła nashville hot

Naciśnij i pozwól, aby chrupiące przysmaki z ryżu się ułożyły

domowe chrupiące smakołyki ryżowe z Fruity Pebbles w patelni Molly Allen/Tłuczone

Gdy domowe chrupiące przysmaki ryżowe z mieszanką Fruity Pebbles zostaną w pełni połączone, z piankami zwilżającymi płatki zbożowe, możesz umieścić mieszankę na przygotowanej patelni.

Wrzuć całą chrupiącą mieszankę ryżu na patelnię i użyj łyżki, aby równomiernie ją docisnąć. Upewnij się, że nie naciskasz zbyt mocno, aby wcisnąć miksturę do garnka. W przeciwnym razie wyschnie. Dociśnij na tyle, aby uformować ładną, równą warstwę. Po napełnieniu patelni pozostaw chrupiące przysmaki ryżowe do ostygnięcia i pozostaw na co najmniej 20 minut. Po ustawieniu pokrój smakołyki na kwadraty.

Domowe chrupiące przysmaki ryżowe z owocowymi kamykami Przepis5 z 36 ocen Wypełnij 202 Drukuj Te jasne i kolorowe domowe chrupiące przysmaki ryżowe z przepisem Fruity Pebbles mogą stać się Twoim nowym ulubionym. Wypróbuj już dziś. Czas przygotowania 10 minut Czas gotowania 3 minuty Porcje 12 kwadratów Całkowity czas: 13 minut Składniki
  • ½ szklanki masła
  • 11 ½ kubków mini pianek, podzielonych
  • 2 szklanki płatków ryżowych Krispies
  • 7 filiżanek płatków zbożowych Fruity Pebbles
Wskazówki
  1. Spryskaj patelnię 9x13 cali sprayem do gotowania. Spryskaj również podstawę drewnianej łyżki.
  2. W dużym holenderskim piekarniku na średnim ogniu roztop masło. Gdy masło się rozpuści, wlej mini pianki marshmallow, zachowując 1 ½ filiżanki.
  3. Wymieszaj pianki z masłem, aż się rozpuszczą.
  4. Wsyp Fruity Pebbles do dużej miski. Dodaj ryżowe ciasteczka i wymieszaj. Wlej mieszankę zbóż do stopionej mieszanki prawoślazu i mieszaj, aby się połączyć. Dodaj pozostałe 1 ½ szklanki pianek marshmallow.
  5. Wciśnij miksturę do przygotowanej patelni, ale nie dociskaj mocno, aby mocno ją skompresować. Pozostaw mieszaninę do ostygnięcia i odstaw na 20 minut. Po ustawieniu pokrój smakołyki na kwadraty.
Odżywianie
Kalorie na porcję 321
Całkowita zawartość tłuszczu 8,7 g
Tłuszcz nasycony 5,7 g
Tłuszcze trans 0,3 g
Cholesterol 20,3 mg
Węglowodany ogółem 60,8 g
Błonnik pokarmowy 0,2 g
Cukry ogółem 35,2 g
Sód 174,3 mg
Białko 2,2 g
Przedstawione informacje są szacunkami Edamama na podstawie dostępnych składników i przygotowania. Nie należy jej traktować jako substytutu porady profesjonalnego dietetyka. Oceń ten przepis