Oto dlaczego nie powinieneś kupować rumu Kirkland Signature Spiced

Elegancka butelka Kirkland Signature Spice Rum Instagram

Jeśli chodzi o alkohole, niewielu zaprzeczy, że własna marka Costco, Kirkland, ma w ofercie naprawdę kuszące napoje. Jak na Thriller , niektóre opcje, z którymi zwykle nie można się pomylić, to francuska wódka, szkocka whisky Blended Scotch Whisky, Kirkland Small Batch Bourbon, kanadyjska whisky, London Dry Gin i tak, Kirkland Signature Spiced Rum. To było w 2017 roku.

Jednak ostatnio przyprawiony rum Kirklanda przyciąga uwagę z niewłaściwych powodów. Zanim do tego przejdziemy, oto krótkie podsumowanie popularnego napoju. Jak opisuje sam Costco, napój ma mieszankę smaków takich jak wanilia, cynamon i goździk z nutami przypraw zimowych, toffi i czarnego pieprzu. Opis na stronie głosi: „Original Spiced Rum Kirkland jest cierpliwie wytwarzany i destylowany pięć razy na wyspie St Croix z pierwszego tłoczenia dziewiczej trzciny cukrowej uprawianej na żyznej glebie i tropikalnym słońcu”. Brzmi kusząco, prawda? Oto dlaczego ten napój nie radzi sobie obecnie zbyt dobrze.Wygląda na to, że smak się zmienił

Lodowaty rum Kirkland Signature Spiced dla dwojga Instagram

Około 10 miesięcy temu klienci Costco narzekali, że rum nie smakuje już tak samo. ZA rekompensator Użytkownik poprosił innych użytkowników o podzielenie się swoimi opiniami na ten temat. Niektórzy komentatorzy stwierdzili, że zmienił się dystrybutor, co mogło być przyczyną innego smaku rumu. Komentator napisał: „Mając oba, powiedziałbym, że nowa mieszanka od nowego dystrybutora to inny profil smakowy. Więcej pikanterii do przodu. Prawdopodobnie lepsze do napojów mieszanych. Wolę stary od podstawowego rumu i coli. Niektóre odpowiedzi nie pociągały za sobą ciosów, a jedna osoba powiedziała, że ​​nowa wersja „smakuje jak węgiel i zły bimber. Głównie węgiel.

Jeden z uczestników Kanał Buzz Ślepy test smaku Captain Morgan Spiced Rum i Kirkland Signature Spiced Rum powiedział, że „nigdy nie wypiją czegoś, co smakowało jak” wersja Kirkland, która smakowała „jak pijany piernik”. Na pewno nie jest to najbardziej pochlebny opis. Wybierz lepszą opcję, która zapewnia dobry stosunek jakości do ceny Kirkland takich jak Signature American Vodka.

najlepsze restauracje fast food do pracy?