Oto, co znajdziesz w największym na świecie chick-fil-A

Chick-fil-restauracja? Cindy Ord/Getty Images

Laska-fil-A to ulubione miejsce na szybką i pyszną przekąskę wśród miłośników kanapek z kurczakiem. Konsekwentnie głosowana przez cztery lata z rzędu numerem jeden w sieci fast foodów, firma ma lojalną bazę klientów, którzy doceniają jakość żywności, przydatność i uprzejmy charakter personelu (poprzez CNBC ). Fakt, że tradycyjnie dają pierwszym 100 klientom, którzy obozują poza nowo otwartym miejscem, gratis Chick-fil-A przez rok (poprzez Pisklę-Fil-A ).

Dla Przedsiębiorca , Chick-fil-A zarabia więcej na restauracji niż jakakolwiek inna firma fast-food. I chłopcze, czy to rośnie. Przewidywano, że wyrośnie Wendy , Burger King , i Taco Bell zająć trzecie miejsce na liście największych sieci fast foodów. Mają restauracje w prawie każdym stanie, ale jak byś chciał zjeść Chick-fil-A na Manhattanie pod kocem nieba, podziwiając widoki i zapachy dzielnicy finansowej miasta, a także spokojny widok One World Centrum handlowe? No cóż, zgadnij co: możesz w największym na świecie Chick-fil-A dzięki nowojorczykowi Luke'owi Cookowi, niegdyś pracownikowi sieci, który został franczyzobiorcą (poprzez Codzienny Posiłek ).Chick-fil-A ma lekką, wysoką i rodzinną kuchnię na Manhattanie

Chick-fil-restauracja? Laska-fil-a

W 2018 roku Cook otworzył pięciopiętrową restaurację na Fulton Street, aby Wall Street mogła delektować się pysznymi, soczystymi, kultowymi kanapkami Chick-fil-A. Sklep ma powierzchnię 12 000 stóp kwadratowych, wirtualną rezydencję w sercu Nowego Jorku i może pomieścić do 140 lojalnych klientów. Posiada trzy poziomy dla gości i dwa dla kuchni. Okna sięgające od podłogi do sufitu pomagają zmaksymalizować naturalne oświetlenie i sprawiają, że miejsce wydaje się bardziej przestronne. Ponadto zjadacze mogą obserwować, jak ludzie jedzą frytki waflowe i piją sezonowe koktajle mleczne z brzoskwini. Jest nawet pełen tarasu na dachu, który jest otwarty, gdy jest ciepło i chcesz napić się witaminy D.

Posiada również dwie kuchnie, klatkę schodową, do której można wejść z parteru i prowadzą aż do czwartego piętra, oraz miejsce, w którym można urządzić nieco prywatne power-wows i świetlik, który sprawia, że ​​przestrzeń jest ładna i jasna ( przez Chron ). Dodatkowo jest mnóstwo miejsc do rodzinnych posiłków, a aby wszystko było szybkie i wydajne, możesz pominąć długie kolejki i zapłacić z góry za pomocą aplikacji mobilnej Chick-fil-A (przez Laska-fil-A ). Jeśli wybierasz się tam i chcesz rzucić okiem lub jesteś po prostu ciekawy, sprawdź ich Wirtualna podróż . Na Laska-fil-A stronie internetowej, lokalizacja jest czynna od poniedziałku do soboty od 10:30 do 20:00.