Oto, co musisz wiedzieć o nowym nadziewanym cieście Papa Johna

Papa John Papa John's / Business Wire

Pizza nadziewana? może być kwestią dzielącą. Jeśli chodzi o osoby jedzące pizzę, niektórzy wolą dodatki, inni wolą ekstra serowe, inni lubią sos, ale spora grupa (w tym cała populacja Chicago) uważa, że ​​chodzi o ciasto. Jednak nawet w obozie ze skórką są tacy, którzy uważają, że nadziewana skórka jest po prostu zbyt dobrą rzeczą. Inne jednak dotyczą dodatkowej serowości. W sumie, Pizza Hut oferuje nadziewane ciasto od 1995 roku, więc 25 lat sukcesu wydaje się sugerować, że ktoś – a raczej sporo osób – wciąż zamawia te rzeczy.

Dobrze, Papa Johns może trochę spóźnić się na imprezę, ale lepiej późno niż wcale. Jak Tom Smith, dyrektor ds. innowacji kulinarnych Papy Johna, zasugerował w oświadczeniu przekazanym prasie (przez: Przewód biznesowy ), klienci PJ nakłaniali ich do dodania tej pozycji do ich menu, jakby od zawsze.Zapytany przez co CNN Biznes zwane „wojną na pizzę z epoki pandemii”, w której coraz więcej klientów zamawia swoje ulubione fast foody , Papa's postanowił skorzystać z programu, aby powstrzymać klientów przed wyborem konkurencji. (Jakże żenujące byłoby, gdyby przegrali z sieć pizzerii znana wcześniej jako Chuck E. Cheese ?) Podniosą stawkę — i serowość — poddając się temu, czego wymagali ci „namiętni fani pizzy” i dodając do składu nadziewane ciasto.

Co, kiedy i jak „epicka” nowa pizza Papy Johna?

Papa John Papa John's / Business Wire

Papa John's Epic Stuffed Crust Pizza jest według ich komunikat prasowy , będzie składać się z ' Oryginalne ciasto Papy Johna ...ręcznie nadziewane dodatkowym serem, zwieńczone naszym charakterystycznym sosem do pizzy, więcej sera i dodatkami do wyboru”. A więc w zasadzie pizza Papy Johna. Z nadziewaną skórką. Jeśli lubisz obie te rzeczy, prawdopodobnie pokochasz to. ZA rekompensator który mieszka na jednym z rynków testowych produktu (w Teksasie, Ohio i Kentucky) nazwał go „pysznym i lepszym niż [ Mali Cezarowie ] na pewno”, dodając, że pizza jest „jeszcze lepiej odgrzewana we frytownicy przez kilka następnych dni”.

Jeśli chcesz spróbować samemu, zamiast brać słowo przypadkowego Redditora, nie będziesz musiał długo czekać. Członkowie Papa John's Rewards będą mieli okazję wypróbować go „w wybranych lokalizacjach” od 21 grudnia 2020 r., a 28 grudnia zostanie on udostępniony publicznie. Jeśli użyjesz kodu promocyjnego „STUFFED”, będzie cię to kosztować 12 USD za dużą pizzę z jednym wierzchem, chociaż nie ma słowa, jak długo potrwa promocja ani jaki będzie koszt po jej zakończeniu.