Oto, co ludzie mówią o VooDew 2020 w Mountain Dew

Mountain Dew VooDew 2020 może Facebook

W to Halloween przygotowaliśmy specjalną ucztę dla wszystkich koneserów napojów gazowanych: Mountain Dew wypuściło swój drugi napój VooDew (poprzez Najlepsze produkty ). Jeśli nie znasz oryginalnego VooDew, był to napój gazowany wydany w zeszłym roku w sezonie Halloween o tajemniczym, halloweenowym smaku, który okazał się kukurydzianym cukierkiem — chociaż domysły konsumentów wahały się od pomarańczowych lub czerwonych Skittles do różowych Starbursts (przez Reddit ).

Wersja 2020, VooDew2, została potwierdzona pod koniec sierpnia, a ludzie już starali się zgadywać, jeszcze przed jej degustacją (poprzez Instagram ). W końcu sama liczba różnych smakołyków o tematyce Halloween jest ogromna. Większość z nich jest bardzo słodki, co może utrudnić rozróżnienie subtelnych różnic w smaku, o czym świadczy duża liczba domysłów dotyczących tegorocznego smaku, od pianek marshmallow po tęczowy sorbet (poprzez Wiadomości z pustyni ).Podpowiedzi, jaki może być tegoroczny smak VooDew

Mountain Dew VooDew 2019 i 2020 puszki Reddit

Jeśli spojrzysz na zeszłoroczną puszkę VooDew, zauważysz, że ghul bez twarzy na niej nosi pomarańczowy kaptur (z białą podszewką) i żółty napis wewnątrz, który mówi o VooDew. Pomarańczowy, biały i żółty to kolory tradycyjnej kukurydzy cukrowej. Czy tegoroczny może zawierać podobne wskazówki w wyborze kolorów? Puszka 2020 ma głównie zielone i czerwone detale, z małymi plamami żółtego i niebieskiego, co wystarczy, aby niektórzy zgadli, że smak to cukierkowe jabłko. Ale jest więcej.

Oficjalny Twitter Mountain Dew wypuścił teaser nowej sezonowej premiery, który zawierał kolory na puszce, a także słowa „andi crufty” ukryte na gałęzi drzewa w tle. Mountain Dew Fandom Wiki nazwał to anagramem słów „cukierkowy owoc”, co potwierdza teorię, że tegoroczny VooDew ma smak cukierkowo-jabłkowy. Marka obiecała, że ​​nadejdzie więcej wskazówek, ale jeśli nie możesz się doczekać, możesz odebrać napój w większości dużych sklepów detalicznych, w tym Target i Walmart .

Kategorie Bez Kategorii Fakty Jak