Oto, co ludzie mówią o nowych kanapkach z kurczakiem McDonald's

McDonald Nathan Stirk/Getty Images

Od pierwszego przysłowiowego strzału oddano w wojny na kanapki z kurczakiem? z doniosłym wprowadzeniem Super chrupiąca kanapka z kurczakiem Popeyesa? w 2019 roku miłośnicy fast foodów i kanapek z kurczakiem powitali mnóstwo nowych ofert od swoich ulubionych sieci. Szybkie zakłady usługowe, takie jak Wendy's , KFC, Burger King i BurgerFi, wkroczyły z własnym podejściem do klasycznej kanapki z kurczakiem.

oliwa z oliwek do gotowania

Niedawno gigant fast foodów McDonald's rzucił czapkę na ring z najnowszą ofertą menu, Crispy Chicken Sandwich , która została dodana do ich menu 24 lutego. Na wynos , lojaliści McDonalda czekali na to, co stworzą Złote Łuki od dłuższego czasu. Nowa kanapka z kurczakiem, która zastępuje miejsce po nieistniejącej już restauracji z kurczakiem w stylu południowym, jest dostępna w trzech odmianach — klasycznej, ostrej i luksusowej. Z całym szumem i szumem wokół kanapek z kurczakiem, wielu pyta, czy pasują do konkurencji.Nowa kanapka z kurczakiem McDonald's zbiera mieszane recenzje?

McDonald Świergot

Chicago Tribune cytuje, że wejście McDonald's kanapka z kurczakiem do pseudo-wojny jest już dawno spóźnione. W przeszłości publikacja oceniała starsze wersje kanapki z kurczakiem jako nieco słone i suche przedstawienie kanapki z kurczakiem. Jednak tym razem nowa oferta Crispy Chicken Sandwich McDonald's przewyższa starsze kanapki dziesięciokrotnie. „Zgodnie z reklamą mięso jest naprawdę soczyste i delikatne, bez suchych i prawie kredowych kawałków z poprzednich wersji” Chicago Tribune poświadczenia. Mówią również, że chociaż kanapki są znacznie lepsze, McDonald's niekoniecznie przewyższa to, co robią inni konkurenci.

Washington Post , z drugiej strony stwierdził, że trzy kanapki nie były na równi, nazywając je ostatnim w porównaniu między McDonald's, Wendy's, KFC, Laska-fil-A i Popeyes. Poczta nazwał klasyczną wersję „oszukańczą” dla klasycznej kanapki Chick-fil-A, ale zacytował, że pikantny sos w wersji Spicy Crispy Chicken Sandwich miał nieoczekiwany kopniak. Na wynos zgadza się z tą oceną pikantnej kanapki: „Większość restauracji typu fast food serwuje pikantną wersję z oceną PG, ale McDonald's odważa się być odważny i podnosi poziom spalania PG-13”.

Teraz, jeśli myślisz, że zjedzenie jednej z trzech kanapek z kurczakiem pomoże Ci utrzymać cele zdrowotne, Zdrowie mężczyzn mówi inaczej. Zauważają, że pod względem odżywczym kanapki z kurczakiem (która jest zasadniczo tą samą kanapką ubraną w inny sposób) nie są całkowicie złe, ale są podejrzane ilości niepotrzebnych cukier znaleźć w kurczaku, chlebie i sosach.