Oto, co teraz robi uczestnik konkursu MasterChef, Micah Yaroch

Micah Yaroch w okularach przeciwsłonecznych Instagram

Jako pokaz ' Szef kuchni ' jest dość pakietem — ma dramat, rozrywkę, dobre jedzenie, utalentowanych uczestników, znanych szefów kuchni i wiele więcej. Jednak serial doznał niepowodzenia w zeszłym roku, kiedy nie mógł wznowić kręcenia z powodu pandemii, zgodnie z Parada . Na szczęście fani nadal mieli możliwość ponownego odwiedzenia starych odcinków z ekscytującego dziesiątego sezonu serialu.

mielona wołowina taco

Odcinki te były pełne miłych niespodzianek, ponieważ początkujący szefowie kuchni próbowali gotować na kilka specjalnych okazji, takich jak planowanie menu na wymarzone przyjęcie weselne. Zespół miał nawet okazję gotować posiłki u sędziego Gordon Ramsay londyńska jadłodajnia, restauracja Gordon Ramsay. Jednym ze szczęśliwych szefów kuchni w tym sezonie był Micah Yaroch, który miał wtedy zaledwie 19 lat i znalazł się w pierwszej dziesiątce (poprzez Radio iSerce ). Dla Yarocha była to życiowa szansa dla kuchennego portiera, który zaimponował sędziom swoją determinacją, by odnieść sukces. Powrót do Reality TV! .Niestety, musiał wyjść podczas odcinka 21 po tym, jak zmagał się z gotowaniem jagnięciny i okonia morskiego. Jego historia też była poruszająca, biorąc pod uwagę fakt, że nie otrzymał wsparcia ze strony rodziny, gdy zaczął realizować swoje kulinarne marzenia. W specjalnym odcinku Yaroch był jedynym kucharzem, który nie miał swojej rodziny u boku, gdy gotował i był świadkiem interakcji innych uczestników z członkami rodziny (poprzez Meaww ).

czy boczek z indyka jest zdrowy?

Micah Yaroch jest zdeterminowany

Micah Yaroch z bliska Instagram

Szef kuchni nie dał się zniechęcić napotkanym przeszkodom i odejściu z „MasterChef”. Jeśli chodzi o Yarocha, jego podróż dopiero się zaczęła. Jak na Powrót do Reality TV! , musiał nawet pokonywać wyzwania finansowe po koncercie, ponieważ stanął w obliczu możliwości eksmisji z domu i stworzył Strona GoFundMe . Na szczęście otrzymał wiele wsparcia od swoich fanów i sympatyków. W dzisiejszych czasach, jak na jego Instagram strony, szef kuchni ciężko pracuje, aby stać się piekarzem.

We wrześniu 2020 Yaroch rozpoczął pracę w Pole i ogień , gdzie pracuje nad opanowaniem sztuki piec chleb . Podzielił się wiadomością ze swoimi podekscytowanymi fanami i napisał , „Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaos......zaczem prac , gdzie wstawam o 2 nad ranem. codziennie i piec chleb! To zdecydowanie zmiana stylu życia, ale cieszę się, że uczę się starożytnego rzemiosła – mielenia własnej ekologicznej mąki, formowania ciasta od podstaw i pieczenia tak wielu bochenków artezyjskich.