Oto, co się dzieje, gdy codziennie pijesz gin

Bombay Sapphire Gin dolany do koktajlu Matthew Horwood/Getty Images

Jeśli jest jeden wniosek z czytania takich osób jak Hemingway i F. Scott Fitzgerald, to jest on taki: lubili pić. Dużo. I Gin był jednym z ulubionych alkoholi, który pojawił się w ich książkach, jakby był ważną postacią. Jedna z postaci Hemingwaya ma Montgomery Martini (15 części ginu na 1 wermut) w Za rzeką i w drzewa (przez Republika Żywności ). Autor Wielki Gatsby nazwał gin swoim ulubionym napojem, ponieważ nie sądził, by ktokolwiek mógł go wyczuć w jego oddechu (poprzez NPR ). Czy Lost Generation wiedziało coś o tym alkoholu, którego my nie wiemy? Może. A może po prostu lubili pić.

Gin pochodzi z jagód jałowca, a jałowiec musi być głównym smakiem tej gorzałki, aby mógł być prawnie nazywany ginem (poprzez Klub rzemieślniczy ). Okazuje się, że ten jałowcowy napój może mieć pewne korzyści zdrowotne. Jednak zanim zaczniemy je pić, nie zalecamy codziennego ginu z tonikiem, a jeśli masz zamiar go pić, rób to odpowiedzialnie. Mając to na uwadze, co może się stać, jeśli codziennie pijesz gin?costco w produktach sklepowych

To może być magiczny eliksir na fundament młodości

Dżin z tonikiem

Jagody jałowca istnieją od zawsze i mają długą historię w celach leczniczych, a także w kuchni do dodawania smaku różnym potrawom i napojom (poprzez Linia zdrowia ). Ich obecność w naszym ukochanym dżinie może odpowiadać za niektóre z potencjalnych korzyści płynących z jego picia, poczynając od naszej próżności. Zgadza się – picie ginu może pomóc w zapobieganiu niechcianym zmarszczkom dzięki bogatym przeciwutleniaczom jagód jałowca (poprzez Insider biznesowy ). Więc może to oddolne dla gładszej skóry.

Gin może również położyć kres letnim alergiom. Masz dość łzawiących, czerwonych oczu, które sprawiają, że wyglądasz, jakbyś płakała godzinami, czemu towarzyszą inne objawy przypominające przeziębienie? Według Dobrze wiedzieć Uważa się, że picie ginu w miesiącach letnich jest mniej prawdopodobne, aby wywołać katar i kaszel towarzyszący katarowi siennemu niż picie napoju o wyższej zawartości histaminy, takiego jak cydr czy piwo. Dodaj kilka ziół i trochę imbiru do swojego ulubionego dżinu, a ta mikstura może również pomóc Ci przetrwać sezon bólu gardła (poprzez Gin i Tonicly ).

kentucky smażone kalorie z kurczakiem

Gin może pomóc Ci uniknąć przyrostu masy ciała

Osoba stojąca na wadze

Dla Żyj silnie dżin jest również niskokaloryczny, co jest dobre dla talii. Przy zaledwie 97 kaloriach na shot, jest uważany za jeden z najmniej kalorycznych alkoholi, jakie można pić. Jeśli jednak nie pijesz go wprost, kalorie w mikserach, takich jak tonik, mogą znacznie zwiększyć twoje spożycie. Żyj silnie zacytował popularną wodę z tonikiem Schweppes, która zawiera 130 kalorii na 12 uncji. To więcej niż podwaja kalorie twojego G&T. Należy również pamiętać, że gin już sam w sobie dostarcza pustych kalorii – pozbawionych wartości odżywczych. Regularne picie może sprawić, że z czasem przytyjesz, jeśli nie będziesz ostrożny.Ale ponieważ ten napój dla dorosłych ma naturalnie niską zawartość cukru, jest lepszym wyborem niż bardziej kaloryczne alternatywy, jeśli pijesz z przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Tanqueray, czy spacerujesz po dzikiej stronie z kieliszkiem ginu Bombay Sapphire, czy też grasz fajnie z Sipsmith, pamiętaj tylko, aby pominąć miksery, a twoje ciało podziękuje ci, gdy wejdziesz na wagę. Ponadto gin może również pomóc zmniejszyć wzdęcia. Jak to? Jagody jałowca działają moczopędnie, dzięki czemu możesz częściej robić sobie przerwy w łazience. Ale nie zatrzymasz tyle wody, co sprawi, że będziesz mniej wzdęty.

Możesz dodać lata do twojego życia, jeśli jesteś mężczyzną

Grupowe świętowanie

Gin i Tonicly sugeruje, że gin faktycznie pomaga w krążeniu krwi, co najwyraźniej może być korzystne w przedłużeniu twojego życia o kilka lat. Na Codzienna poczta , badanie z 2020 roku opublikowane w czasopiśmie Wiek i starzenie się wskazuje również, że picie ginu może wydłużyć żywotność. Cóż, przynajmniej taka możliwość istnieje, jeśli jesteś mężczyzną. Cytuje się, że naukowiec, dr Piet A. van den Brandt, powiedział: „Odkryliśmy, że spożycie alkoholu było pozytywnie powiązane z prawdopodobieństwem osiągnięcia wieku 90 lat zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Spożywanie wina kojarzyło się kobietom w wieku 90 lat, ale nie mężczyznom. Zamiast tego spożycie ginu, brandy i whisky zwiększyło ich żywotność”.

czy możesz zamrozić ciasto dyniowe costco?

Jednym z możliwych wyjaśnień jest to, że ekspozycja w małych dawkach jest korzystna, podczas gdy upijanie się ginu byłoby toksyczne, co czyniłoby go konkretnym przykładem szerszego zjawiska zwanego hormesis. Ale van der Brandt ostrzegł również czytelników, aby nie mylili dłuższego życia z byciem zdrowym i powiedział, że wyniki badania nie powinny być wykorzystywane jako usprawiedliwienie picia. Może być również niebezpieczny dla osób przyjmujących leki. Ważne jest również, aby pamiętać stare powiedzenie, że korelacja nie równa się przyczynowości. Nauka na żywo argumentuje, że w badaniach łączących alkohol z długowiecznością zdrowi ludzie mogą pić dłużej w życiu, a nie odwrotnie.

Rodzynki nasączone ginem mogą złagodzić bóle

złote rodzynki

Gin może również pomóc złagodzić bóle i bóle stawów. Za Fox News , rodzynki nasączone ginem od dawna są częścią medycyny ludowej, ale ich spożywanie podobno działało na niektórych cierpiących na artretyzm. Rodzynki muszą być złote i zanurzone w dżinie przez tydzień przed rozpoczęciem codziennej diety. Dziesięć rodzynek nasączonych ginem dziennie to zalecana ilość, ale nie spożywaj żadnej dawki bez konsultacji z lekarzem. Jest to niesprawdzony środek, ale jeśli jest skuteczny, to rzeczywiście może być racją bytu ginu.

Gin może również pomóc w trawieniu i zgadze. Według Gin i Tonicly , gorzkie używane w tej ulubionej gorzale pomagają zwiększyć enzymy trawienne, które rozkładają żywność i mogą powstrzymać dyskomfort w klatce piersiowej związany z przerażającą zgagą. Dowodem jest… tylko anegdota , a regularne spożywanie alkoholu może w rzeczywistości pogorszyć zgagę, więc nie próbuj używać go do zastępowania leków zobojętniających. Gin może brzmieć jak cudowny alkohol ze wszystkimi jego rzekomymi korzyściami. Ale ważne jest, aby pamiętać, że jest to napój alkoholowy i picie za dużo alkoholu może mieć katastrofalne skutki w perspektywie krótko- i długoterminowej.