Oto jak możesz oglądać każdy sezon najgorszych kucharzy w Ameryce

Anne Burrell stojąca w kuchni Daniel Zuchnik/Getty Images

Kiedy słyszymy słowa „ Najgorsi kucharze w Ameryce ”, od razu wydaje nam się, że ktoś grzebał w naszych śmieciach, żeby zobaczyć, jaka część wczorajszej kolacji znalazła się w okrągłym pliku po tym, jak małżonek i dzieci po cichu go pozbyli się. Oczywiście szybko zdajemy sobie sprawę, że mówią o programie kulinarnym Food Network, który pokazuje, że per IMDb , bierze jednych z najgorszych kucharzy w kraju i stara się ich mentorować i uczyć, jak prawidłowo gotować na obozie kulinarnym. Prowadzony przez dwóch sławnych szefów kuchni — każdy wybiera zespół „rekrutów” — program obejmuje konkursy, które pomagają wyeliminować najgorszych z najgorszych kucharzy, dopóki najlepszy z najgorszych kucharzy nie pozostanie na miejscu i nie zostanie zwycięzcą.

Sławny szef kuchni Anna Burrell jest gospodarzem Najgorsi kucharze w Ameryce od debiutu w 2010 roku, a jeśli nie uważasz, że rekruci są tak kulinarni, jak się wydaje, pomyśl jeszcze raz. Burrell powiedział Delaware Online że często zadaje jej to pytanie, a odpowiedź brzmi: „Tak, są. Nigdy nie mógłbym tego udawać. Mój umysł po prostu nie idzie w tym kierunku. Burrell następnie zaczął mówić o uczestniku, który ugotował trochę okry, sardynki , i czarna fasola . Brzmi dla nas bardzo źle. Jeśli nigdy nie oglądałeś programu, może powinieneś, ponieważ może to pomóc ci poczuć się trochę bardziej pewnie we własnych umiejętnościach kuchennych. A oto sposoby na strumieniowe przesyłanie każdego odcinka.Gdzie streamować „Najgorszych kucharzy w Ameryce”

Wiele opcji oglądania telewizji

Obecnie jest 20 sezonów Najgorsi kucharze w Ameryce , co równa się 165 odcinkom, a IMDb zauważa, że ​​sezon 21 zostanie wyemitowany w styczniu 2021 roku. Długowieczność tego programu sprawia, że ​​jest to ulubiony program do oglądania i ponownego oglądania, a dzięki wielu usługom przesyłania strumieniowego można oglądać każdy sezon Najgorsi kucharze w Ameryce a i dowiedz się, co naprawdę sprawia, że ​​kucharz jest najgorszy. Według Tylko patrz , obecnie możesz transmitować wszystkie 20 sezonów programu na Sieć spożywcza za darmo. To zdecydowanie najlepsza opcja.

Możesz także oglądać 11 sezonów na Hulu, 10 sezonów dalej Kierunek , pięć sezonów dalej Fubo – który obejmuje dwa odcinki sezonu 21 — i sześć sezonów dalej Kanał gotowania . Jeśli nie subskrybujesz jednej z tych usług, możesz także kupować różne sezony w Apple TV, Amazon Prime, Vudu lub Google Play. Niezależnie od wybranej opcji przesyłania strumieniowego, uważamy, że spodoba ci się oglądanie i uczenie się z tego dziwacznego i dramatycznego programu kulinarnego.