Oto, jak nadal można dostać Whopperito od Burger Kinger

Burger King Whopperito Facebook

Burger King wprowadził Whopperito w sierpniu 2016 r., po tym, jak franczyzobiorca wynalazł hybrydę hamburger-burrito i wywołał spory szum w mediach społecznościowych (poprzez QSR ). Niecałe trzy miesiące później, według Facebook post, BK wycofał przedmiot. Pomimo tego wczesnego szumu przed ogólnokrajową premierą, Whopperito nie został dobrze przyjęty. Recenzenci żywności byli zaskoczeni i nie byli pod wrażeniem. MassLive powiedział, że albo normalny hamburger, albo normalne burrito byłyby lepsze niż Whopperito. youtube recenzentka kulinarna Angie Greenup nie do końca mogła zrozumieć, o co chodzi w Burger Kingu i przyznała mu ocenę C+ Whopperito. „Smaki są dobre. Po prostu nie rozumiem, o co chodzi” – powiedział Greenup.

Tak więc Whopperito nie odniósł sukcesu i możemy już nigdy nie zobaczyć, jak Burger King próbuje ponownie zaatakować terytorium Taco Bell lub Chipotle w taki sposób. Ale to nie znaczy, że Whopperito nie ma fanów. Ponad 500 osób dołączyło do ' Przywróć Whopperito Burger King Strona na Facebooku — chociaż ludzie na tej stronie zrezygnowali z ich sprawy w 2017 roku.Zagorzali fani Whopperito zdali sobie sprawę, że nie muszą lobbować w biurach BK, aby odzyskać swoją ukochaną pozycję w menu. Muszą tylko o to poprosić, kiedy podjeżdżają do drive-thru.

Jeśli chcesz Whopperito, poproś Burger Kinga o subskrypcję tortilli na bułkę

Znak Burger King Bruce Bennett/Getty Images

Użytkownik Reddit publikujący na stronie Burger King subreddit Dowiedzieli się, że w rzeczywistości mogą zamówić Whopperito, mimo że BK zaprzestało go wiele lat temu. Zasadniczo wystarczy poprosić o Whoppera ze skorupką tortilli zamiast bułki. Burger King ma dostępne tortille? śniadaniowe burrito , więc można to zrobić. Wydaje się, że nic w obecnym menu Burger King nie zawiera kremowego sosu queso, więc prawdopodobnie nie można uzyskać kluczowego składnika, który nadał Whopperito jego teksańsko-meksykański smak. Jeśli twój Burger King sprzeda chrupiące tacos , może zamiast majonezu możesz poprosić o sos taco. Możesz też poprosić ich, aby włożyli tam kilka kęsów jalapeño cheddar — po prostu bądź uprzejmy i cierpliwy, jeśli złożysz takie prośby.

DO Facebook Użytkownik, który śledzi stronę „przywróć Whopperito” skomentował, że namówił pracownika BK, aby zrobił mu Whopperito, wrzucając mu banknot 5 USD. (Whopperito sprzedawano za 2,99 USD, gdy było dostępne.) Ale tego rodzaju przekupstwo na niskim poziomie nie powinno być konieczne – nawet jeśli poprosisz ich o dodanie kęsów jalapeño cheddar. W końcu to jest Burger King, sieć fast foodów, która pozwala ' zrób to po swojemu '