Oto jak Ted Allen naprawdę myśli o Antonim z The Queer Eye Reboot

Ted Allen i Antoni Porowski

Wiosna 2021 była ekscytującym czasem dla ' Dziwne oko ' Fani. Jeden z oryginalnych członków „fajnej piątki”, Ted Allen , ogłosił, że on i jego koleżanki z oryginału ' Queer Eye dla prostego faceta ' spotka się ponownie w programie E!, 'Reunion Road Trip'. Dodatkowo, fabuła drugiej generacji Netflixa opublikowała na całym Instagramie, że zaczęli kręcić swój szósty sezon w Teksasie, zgodnie z I Online .

Zarówno pierwotna, jak i nowa obsada zajęta jest tworzeniem magii „Queer Eye”, co może sprawić, że fani będą się zastanawiać, czy między tymi dwoma kwintetami jest jakieś napięcie. W szczególności, co Ted Allen, oryginalny ekspert kulinarny z serialu, mógłby sądzić o Antonim Porowskim, który znalazł się w kulinarnym centrum uwagi po wznowieniu programu? Allen zbudował stabilną, imponującą karierę w świecie telewizji kulinarnej, ugruntowaną przede wszystkim dzięki roli gospodarza w programie Food Network „ Posiekanych . Porowski ma silną rzeszę fanów i wielu kocha jego markę sprytnych kuchni, ale był również krytykowany za tworzenie czegoś, co niektórzy uważają za zbyt uproszczone dania w „Queer Eye”.„Na przykład przygotowuje jedzenie, które zrobiłoby dziecko, gdy jest na tyle duże, że nie potrzebuje opiekunki” – żartował komik Bowen Yang. Sęp . Strony takie jak Junkee całe śledztwo, czy Porowski rzeczywiście potrafi gotować. A więc, co ktoś o poziomie osiągnięć Teda Allena naprawdę myśli o wzroście sławy Antoniego Porowskiego jako guru jedzenia i wina w „Queer Eye”?

Ted Allen broni umiejętności kulinarnych Antoniego Porowskiego

Antoni Porowski na pokazie kulinarnym w plenerze

„Wiem lepiej niż hejterzy, czy chłopak potrafi gotować” – powiedział niedawno Allen o Porowskim Targowisko próżności wywiad. „Byłem świadkiem jego pasji… Podsumowując, kiedy masz do czynienia z ludźmi, którzy nic nie wiedzą o gotowaniu, nie zaczynasz od pokazania im, jak upiec gęś ​​czy zrobić krokieta”.

Jak się okazuje, Allen i Porowski są dobrymi przyjaciółmi. W rzeczywistości Allen jest właściwie powodem, dla którego Porowski zdobył swoje upragnione miejsce na fab Five. Według Rafineria29 , obaj spotkali się na podpisaniu książki i zdali sobie sprawę, że mieszkają w tej samej dzielnicy Brooklynu. Stały się pąkami; Allen zatrudnił nawet Porowskiego jako swojego osobistego kucharza. Kiedy Porowski usłyszał, że Netflix rzuca reboot „Queer Eye” w 2016 roku, wyraził zainteresowanie serialem Allenowi, a Allen przedstawił się, co doprowadziło do włączenia się gwiazdy Porowskiego do serialu.Ponieważ Allen może osobiście ręczyć za talent Porowskiego w kuchni, wątpliwe, czy poleciłby do „Queer Eye” swojego przyjaciela i byłego osobistego kucharza, gdyby nie miał do Porowskiego najwyższego zaufania. Jak zaznacza Allen, widzowie i krytycy mogą wyśmiewać się z podstawowych potraw Porowskiego w „Queer Eye”, ale on uczy totalnych nowicjuszy kuchennych, więc dlaczego by zaczyna od skomplikowanych przepisów?

Przyjaźń Allena i Porowskiego też się umacnia. Allen powiedział Vanity Fair, że niedawno zaprosił na kolację Porowskiego i jego partnerów z rebootów, Jonathana Van Nessa i Tan France. Teraz że , jak sobie wyobrażamy, był jednym pysznym posiłkiem.