Oto jak wymyślono hasło Randy Savage Slim Jim

Randy Savage napinający się w 2003 roku Frank Micelotta/Getty Images

Randy Dziki jest WWE Hall of Famer, który faktycznie spędził swoją karierę wrestling dla poprzednika tej marki, WWF, a także jego konkurentów, WCW i TNA (poprzez Wwe ). Był także dobrze znanym akwizytorem produktów, którego hasło firmowe „Snap into a Slim Jim!” został po raz pierwszy wypowiedziany przez innego zapaśnika.

złe marki wody butelkowanej

Savage służył jako głos i twarz Slim Jims od 1993 roku aż do przełomu tysiącleci (poprzez Na wynos ). Jednak pierwsza reklama przedstawiająca nowe hasło Slim Jims, wraz z ich bezpośrednią kampanią reklamową, miała na celu promowanie ich produktu jako ostrzejszej przekąski niż cokolwiek innego (może z wyjątkiem Shark Bites, ponieważ daj spokój, co może być gorszego niż wgryzanie się w rekina?) zawierał innego przyszłego Hall of Famer The Ultimate Warrior (poprzez youtube ).„Snap into Slim Jim!” Slogan wyprzedził jednak o kilka lat zarówno mężczyzn, którzy go wypowiadali, jak i samą kampanię reklamową. Historia jego powstania jest zaskakująco nudna, bo przecież reklama to zawód o wiele mniej efektowny niż Szaleni ludzie żebyśmy uwierzyli. Bez względu na to, jak fajna może być fabuła kayfabe prezentowana w każdej kampanii, wszystkie zaczynają się od nudnych, starych badań rynkowych.

czy beczka z krakersami się zamyka?

Wszystko zaczęło się od reklamy man

Randy Savage ze Slim Jims youtube

Według Toma Lelanda, pisarza i konsultanta kreatywnego z agencji reklamowej, która miała konto Slim Jims w późnych latach 80., jedną z rzeczy, które grupy fokusowe lubiły w produkcie, było „pstryknięcie”, które pojawia się, gdy przegryza się obudowę. (przez Na wynos ). Agencja zdecydowała się stworzyć kampanię reklamową, która skupiała się bardziej na doświadczeniu jedzenia przekąski niż smaku, więc Leland i inni członkowie zespołu zaczęli przerzucać słowa w tę i z powrotem, próbując wymyślić coś, co uosabia to doświadczenie. Leland po raz pierwszy wymyślił „wskocz na to”, później rozszerzając frazę na „wskocz na Slim Jima”.

Następnym etapem procesu było podjęcie decyzji, co oznacza „pstryknięcie”, poza fizycznymi doznaniami związanymi z jedzeniem Smukły Jim . Czasownik snap oznacza oczywiście energię, ale jest też coś nagłego, co wydaje się dobrze łączyć z duchem czasu późnych lat 80-tych. Niegrzeczny, prymitywny komik Sam Kinison został wybrany przez agencję reklamową na rzecznika nowego Slim Jimsa, ale jego prawnicy nie zaaprobowali jego poparcia. Zamiast tego agencja zwróciła się do WWF, gdzie Warrior, podobnie jak Macho Man, przynieśli tę postawę na dekadę przed rozpoczęciem oficjalnej ery Attitude WWE. Odważny ruch ze strony reklamodawców, ale taki, który sprawdził się dobrze jako Slim Jims, nagle stał się o wiele fajniejszy, status, który udało im się utrzymać do dziś.