Oto ile Lidia Bastianich jest naprawdę warta

Lidia Bastianich na imprezie Ben Gabbe/Getty Images

Kiedy ludzie myślą o klasycznej kuchni włoskiej, nazwy takie jak Giada De Laurentiis , Massimo Bottura i Fabio Viviani przychodzą mi na myśl. Ci szefowie kuchni byli postrzegani jako dzisiejsi szczytowi włoskiej kuchni, ale jest jeden włoski szef kuchni, który kołysał nią na długo przed rozpoczęciem dzisiejszego szefa kuchni i jest to Lidia Bastianich . Słynny włoski szef kuchni urodził się w mieście Pola na półwyspie Istria, per Codzienny Posiłek . Obszar ten był początkowo uważany za terytorium włoskie, ale później stał się częścią Jugosławii.

Według Wartość netto celebrytów Bastianich, urodzona jako Lidia Giuliana Matticchio, rozpoczęła swoją długą karierę w 1971 roku, kiedy wraz z mężem Felice Bastianich otworzyli swoją pierwszą restaurację Buonavia. Od tego momentu Bastianich zaczęła robić karierę, która doprowadziła ją do zostania jednym z najbardziej szanowanych szefów kuchni włoskiej z jej eleganckim talentem do podnoszenia prostych i domowych dań włoskich, takich jak makaron . Ale przy tak wielu przedsięwzięciach biznesowych na swoim koncie – ile wynosi całkowita wartość netto gwiazdy?Lidia Bastianich jest warta zaskakującą kwotę

Lidia Bastianich na pokazie gotowania na żywo Brad Barket / Getty Images

Niedługo po tym, jak Bastianich i jej były mąż otworzyli swoją pierwszą restaurację, otworzyli Secondo, za Wartość netto celebrytów . Ale dopiero w swojej trzeciej restauracji, kiedy poznała kultową amerykańską kucharkę Julię Child, wszystko zaczęło się zmieniać dla matki dwojga dzieci. Ściągawka z showbiznesu donosi, że Child bywała w jej restauracji Felidia i ostatecznie zaprosiła Bastianicha do swojego programu Gotowanie z mistrzami kuchni , katapultując Bastianicha w świat telewizji.

Od tego czasu wydała według niej 14 słynnych książek kucharskich, trzy książki dla dzieci i pamiętnik stronie internetowej . Chociaż jej pierwsze dwie restauracje są już nieczynne, Bastianich nadal jest właścicielem Felidii wraz z Lidia's Kansas City, Becco, Del Posto i Eataly (która ma lokalizacje w Las Vegas, Nowym Jorku, Bostonie, Los Angeles i Chicago). Słynny kucharz był także gospodarzem kilku nagradzanych programów i wydarzeń specjalnych, takich jak Włoski stół Lidii i Lidia świętuje Amerykę (przez Wartość netto celebrytów ). Biorąc to wszystko pod uwagę, nic dziwnego, że wartość netto Bastianicha wynosi 16 milionów dolarów.

Kategorie Ekskluzywny Jak Zabawa