Oto ile naprawdę jest wart Alton Brown

Alton Brown uśmiecha się Paras Griffin / Getty Images

Porozmawiajmy więc o Altonie Brownie. Dobre jedzenie gospodarz i słynny szef kuchni może nie wymyślił koncepcji telewizji o tematyce kulinarnej, ale z pewnością ulepszył ją swoim nieustraszonym podejściem do gotowania, które łączy w sobie wszystko, od komedii po naukę. Jest także ciekawym przypadkiem wśród znanych szefów kuchni, ponieważ jest często nieopisanym prawda o Brownie jest to, że tak naprawdę nie pracował ani nie był właścicielem żadnych ekskluzywnych restauracji. Zamiast tego, po ukończeniu New English Culinary Institute, po prostu wskoczył do gry w pokazy kulinarne. Od tamtej pory tak naprawdę nie wyjechał.

Biorąc pod uwagę, że kariera telewizyjna jest generalnie lukratywna, podczas gdy restauracje często starają się zaoszczędzić pieniądze z powodu przerażająco niskich marż w branży, można by sobie wyobrazić, że przez ponad dwie dekady kariery telewizyjnej zamiast bardziej tradycyjnej pracy w kuchni Brown miałby znacznie więcej pieniędzy niż przeciętny kucharz... ale czy to prawda? Zobaczmy, ile naprawdę wart jest Alton Brown.Wiele przedsięwzięć Altona Browna przyniosło mu fortunę

Alton Brown pozuje i wygląda na zaskoczonego Noam Galai/Getty Images

Zgadnij co? Okazuje się, że długa kariera osobowości telewizyjnej jest całkiem dobra dla twoich finansów. W rzeczywistości, według strony szacowania bogactwa Wartość netto celebrytów , Alton Brown zamienił tę karierę w 13 milionów dolarów fortuny.

dlaczego piwo imbirowe pomaga przy nudnościach?

Łatwo byłoby założyć, że zdecydowana większość wartości netto Browna pochodzi z jego kadencji w programach takich jak Dobre jedzenie, Żelazny kucharz Ameryki , i niezliczonych innych — i podczas gdy te mieć całkiem prawdopodobnie sprawiło, że przez lata był całkiem niezły, warto zauważyć, że rozpoznawalność nazwiska Browna daje mu również inne źródła dochodów. Poza licznymi występami na małym ekranie Brown napisał również szanowaną liczbę książki o tematyce spożywczej . W sumie wygląda na to, że jeśli chodzi o gotowanie, branie Dobre jedzenie Trasa z pewnością może być dobra dla twoich finansów, o ile jesteś tak pracowity i charyzmatyczny jak Brown.