Oto ile naprawdę wart jest Alex Guarnaschelli

Alex Guarnaschellich Dave Kotinsky / Getty Images

Każdy, kto ogląda programy kulinarne, będzie wiedział, kim jest Alex Guarnaschelli, ponieważ szef kuchni celebryta regularnie pojawiał się w programach Food Network, takich jak Posiekanych i Pokonaj Bobby'ego Flay'a . Ale przed karierą telewizyjną Guarnaschelli zdobyła poważne kulinarne referencje. W dzieciństwie nauczyła się gotować od swojej matki, redaktora książek kucharskich, ale rozpoczęła profesjonalną karierę kulinarną po ukończeniu college'u, kiedy pracowała pod okiem Larry'ego Forgione, uznanego amerykańskiego szefa kuchni i restauratora. Strona internetowa Guarnaschelli .

Forgione zachęcał swojego ucznia do podróżowania i zdobywania nowych umiejętności, więc Guarnaschelli przeniósł się do Francji, aby rozpocząć naukę w La Varenne Culinary School, prestiżowej instytucji kulinarnej, w Burgundii. W końcu pracowała dla znanego francuskiego szefa kuchni Guya Savoya w jego tytułowej restauracji z trzema gwiazdkami Michelin i La Butte Chaillot, gdzie była zastępcą szefa kuchni. Guarnaschelli opisał doświadczenie „bycia Amerykanką kierującą francuską kuchnią z 10 kucharzami pod tobą” jako początkowo przerażające, ale zmieniające życie na poziomie zawodowym.Lukratywna kariera telewizyjna Alexa Guarnaschelli

Alex Guarnaschellich Amanda Edwards/Getty Images

Guarnaschelli opuścił Francję po siedmiu latach sukcesów, wracając do Stanów Zjednoczonych, aby pracować z innym słynnym francuskim szefem kuchni, Danielem Bouludem, w jego restauracji Daniel w Nowym Jorku. Ostatecznie została szefową kuchni w Butter w Nowym Jorku w 2003 roku, ale miała wyższe aspiracje – po raz pierwszy pojawiła się w Food Network w 2007 roku, kiedy pokonała Cat Corę na Żelazny kucharz Ameryki . Od tego czasu Guarnaschelli stał się znaną postacią na kanale, zdobywając tytuł Żelaznego Szefa Kuchni Następny żelazny kucharz: Odkupienie i zostać sędzią w sprawie Wyzwanie sieci żywności i Posiekanych (przez IMDb ).

Wystąpienia telewizyjne sławnej szefowej kuchni odegrały dużą rolę w jej wartości netto, która Reporter o wartości netto szacuje się na 3 miliony dolarów na rok 2019. Najlepiej sprzedające się książki kucharskie Guarnaschelli, Jedzenie dla starej szkoły: sposób, w jaki nauczyłem się gotować i Domowy kucharz: przepisy, które warto znać na pamięć , również w znacznym stopniu przyczyniły się do tego oszacowania (poprzez Sieć spożywcza ).

Jej wartość netto jest prawdopodobnie wyższa od czasu podpisania ekskluzywnej wieloletniej, wieloplatformowej umowy z Food Network w kwietniu ubiegłego roku. Zgodnie z umową będzie gospodarzem nowego serialu w prime-time, pojawi się jako cykliczny współprowadzący na Kuchnia i nadal pojawiają się na Posiekanych a także jej seriale cyfrowe Napraw mi talerz (przez Wrap ). Nowy program Guarnaschelli może oznaczać dla niej większą wypłatę w przyszłości, a bazując na jej wspaniałej wiejskiej kuchni, nie boi się jej użyć.