Oto ile naprawdę zarabiają pracownicy Aldi

znak Aldidi Matt Cardy/Getty Images

W ciągu nieco ponad dekady Aldi stała się główną siecią w amerykańskim krajobrazie sklepów spożywczych. Sklepy zajmują znacznie mniejszą powierzchnię i przewożą mniej przedmiotów niż większe sieci, takie jak Publix i Kroger, ale to, czego im brakuje, nadrabiają ceną. Proste zakupy i towary po niższych cenach pomogły Aldi przyciągnąć lojalnych klientów.

Mniejsze sklepy i mniej towarów do załadowania i magazynowania, Aldi potrzebuje mniej pracowników na sklep. To jeden ze sposobów, w jaki Aldi utrzymuje tak niskie ceny, ale co z płacami pracowników? Oto, co powinieneś wiedzieć o wynagrodzeniu w Aldi przed wypełnieniem podania o pracę.W jaki sposób płace Aldi układają się w porównaniu z innymi sklepami spożywczymi?

sklep Aldidi Scott Olson/Getty Images

Według Szklane drzwi , średnia roczna pensja kasjera w sklepie spożywczym w Stanach Zjednoczonych wynosi 22 711 USD. Może się to oczywiście różnić w zależności od regionu, ale w oparciu o tę liczbę, jeśli pracownik pracuje 40 godzin tygodniowo, 50 tygodni w roku — zakładając, że bierze dwa tygodnie bezpłatnego urlopu — to stawka godzinowa wynosi 11,35 USD. . To więcej niż cztery dolce w ciągu federalna płaca minimalna 7,25 USD za godzinę, ale jak wypada Aldi?

czy Sonic ma bezcukrowe brei?

Według jednego Aldi pracownik na Reddicie , Aldi płaci kilka dolarów więcej niż wymagana stanowa płaca minimalna. „Na przykład: minimum stanowe to 10 dolarów za godzinę” – napisali. „Aldi zapłaciłby 12,50 dolara. Jeśli stan podniesie w przyszłym roku 25 centów, aldi podniesie 25 centów.

handlarz joe kalafior odżywianie pizzy

Wyższą średnią pensję wydają się odzwierciedlać dane dotyczące W rzeczy samej także. W październiku 2019 r. średnia pensja kasjera w Aldi wynosiła 13,08 USD za godzinę. To znacznie więcej niż przeciętne wynagrodzenie kasjera w publiczny (10,29 USD za godzinę) i Kroger (9,29 USD za godzinę), ale mniej niż Całej żywności średnia płaca kasjera 14,70 dolarów za godzinę.Wynagrodzenie w Aldi z pewnością nie jest straszne, ale ważne jest, aby pamiętać, co wiąże się z pracą. Pracownicy Aldi rzadko mają jeden tytuł zawodowy i to daleko od najłatwiejsza praca na świecie. Wielu pracowników Aldi twierdzi, że pracuje przez wiele godzin, podnosi ciężkie pudła i mierzy się czasowo ze swoją wydajnością. Sieć ma jednak reputację promującą swoich pracowników, a ci, którzy wspinają się po szczeblach, mogą zarobić nawet 80 000 USD rocznie jako kierownik dystryktu (poprzez Aldi ).

Jeśli masz energię (i z powrotem) do pracy, Aldi z pewnością zapłaci trochę więcej niż inne sieci spożywcze.