Oto, jak długo trwa grillowanie hot-dogów

Hot dogi

Humphrey Bogart słynie żartował „Hot dog na meczu balowym jest lepszy od rostbefu w Ritz”. Wydaje się, że Amerykanie się z tym zgadzają. I chociaż jemy około 9 procent hot dogów, odpoczywając oglądając nasze ulubione drużyny baseballowe w akcji, nie lubimy ich tylko podczas meczów w piłkę. Krajowa Rada Hot Dogów i Kiełbasy , organ zarządzający wszystkimi rzeczami związanymi z hot dogami i jego kuzynem kiełbasą, mówi, że Amerykanie zjadają około 20 miliardów hot dogów rocznie, co daje około 70 hot dogów na osobę rocznie. Ale jeśli nie możesz dostać się do gry w piłkę, następnym najlepszym miejscem do zdobycia home runa z hot dogiem jest grillowanie na własnym podwórku.

Jak zdobyć perfekcyjnie grillowanego hot doga, który sprawia, że ​​chce się nucić refren „Take Me Out to the Ballgame” podczas jedzenia? Osiągnięcie tego wędzonego smaku z odpowiednią symetrią przypieczonych śladów rusztu może sprowadzać się do znalezienia optymalnego czasu grillowania dla tego ulubionego dania. Aby zacząć, per Zdrowie mężczyzn , chcesz mieć pewność, że zaczynasz od hot dogów, które zostały całkowicie rozmrożone i doprowadzone do temperatury pokojowej, zanim wrzucisz je na grilla. Powodem tego jest to, że gotują równomiernie.Sześciominutowe blaty na grillowanie hot doga

Hot dogi na grillu

Następnie podgrzej grill. Szef kuchni Joseph Rizza, szef kuchni Prime & Provisions, powiedział Zdrowie mężczyzn jeśli używasz grilla gazowego, chcesz ustawić go na wysokim poziomie, a następnie obniżyć na średni przed wrzuceniem hot-dogów. Jeśli zdecydujesz się na użycie grilla na węgiel drzewny, chcesz poczekać, aż węgielki się spopielą, a następnie dodaj ruszt grillowy i pozwól mu się nagrzać przez kilka minut. Użyj noża do obierania i zrób kilka nacięć w swoich hot dogach. Zapewni to, że się nie skurczą. To nie jest zalecane podziel swojego hot doga na środek . Spowoduje to szybsze gotowanie i utratę wilgoci, która sprawia, że ​​hot dogi są tak soczyste i pyszne.

Rizza mówi, że sczerniałe ślady po kratce spływają po bokach twojego hot doga zajmie od 2 do 3 minut. Gdy to nastąpi, obróć mięso i odczekaj kolejne 2 do 3 minut. W tym momencie twój hot dog powinien być gotowy do zdjęcia grilla i możesz go przygotować na wszystkie mocowania. Rizza ostrzegła również, że grillowanie hot doga nie powinno zająć więcej niż 6 minut. Jeśli to potrwa dłużej, cóż, nie trafiłeś tego posiłku poza boisko.